Enfold v3.6 - en to nl_NL translation catalogue (2345 entries)

en: Error 404 - page not found
nl_NL: Error 404 - Pagina niet gevonden

en: Entries by
nl_NL: Artikelen door

en: This post is password protected. Enter the password to view any comments.
nl_NL: Deze post is beveiligd met een wachtwoord. Vul het wachtwoord in om de reacties te zien.

en: replies
nl_NL: antwoorden

en: reply
nl_NL: antwoord

en: &laquo; Older Comments
nl_NL: &laquo; Oudere Reacties

en: Newer Comments &raquo;
nl_NL: Nieuwe Reacties &raquo;

en: Leave a Reply
nl_NL: Plaats een Reactie

en: Want to join the discussion?
nl_NL: Meepraten?

en: Feel free to contribute!
nl_NL: Draag gerust bij!

en: Comments are closed.
nl_NL: Reacties zijn gesloten.

en: Profile for User:
nl_NL: Profiel van Gebruiker:

en: Additional Functionality
nl_NL: Extra Functionaliteit

en: Looking for additional functionality including recurring events, ticket sales, publicly submitted events, new views and more?
nl_NL: Op zoek naar extra functionaliteit zoals terugkerende evenementen, ticketverkoop, publieke evenementen, nieuwe kijkers en meer?

en: Check out the
nl_NL: Bekijk de

en: available add-ons
nl_NL: beschikbare add-ons

en: Events
nl_NL: Evenementen

en: No Events Found
nl_NL: Geen Evenementen Gevonden

en: Calendar of Events
nl_NL: Evenementenkalender

en: &laquo; All Events
nl_NL: &laquo; Alle Evenementen

en: Event Navigation
nl_NL: Evenement-navigatie

en: Your settings were successfully saved.
nl_NL: Uw instellingen zijn succesvol opgeslagen.

en: Slider width
nl_NL: Breedte Slider

en: The width of the slider in pixels. Accepts percents, but is only recommended for full-width layout.
nl_NL: De breedte van de slider in pixels. Percentage is ook mogelijk (alleen aanbevolen bij full-width lay-out).

en: Slider height
nl_NL: Hoogte Slider

en: The height of the slider in pixels.
nl_NL: Hoogte van de Slider in pixels.

en: Responsive mode provides optimal viewing experience across a wide range of devices (from desktop to mobile) by adapting and scaling your sliders for the viewing environment.
nl_NL: De Responsive-modus zorgt voor een optimale gebruikerservaring op vele apparaten (van desktop tot smartphone) doordat website en elementen zich aan het scherm aanpassen.

en: Max-width
nl_NL: Maximale breedte

en: The maximum width your slider can take in pixels when responsive mode is enabled.
nl_NL: De maximale breedte van de slider in pixels, als Responsive-modus is ingeschakeld.

en: Full-width
nl_NL: Volledige breedte

en: Enable this option to force the slider to become full-width, even if your theme does not support such layout.
nl_NL: Schakel deze optie in als u de slider scherm-breed wenst, zelfs als uw thema zo'n lay-out niet zou ondersteunen.

en: Responsive under
nl_NL: Responsive onder

en: Turns on responsive mode in a full-width slider under the specified value in pixels. Can only be used with full-width mode.
nl_NL: Te gebruiken bij volledige-breedte slider: slider schaalt mee (responsive) als de ruimte kleiner is dan de aangegeven waarde in pixels.

en: Creates an invisible inner container with the given dimension in pixels to hold and center your layers.
nl_NL: Maakt een denkbeeldig vak, met in te stellen afmeting in pixels om de lagen op hun plek te houden en te centreren.

en: Hide on mobile
nl_NL: Verberg op mobiel apparaat

en: Hides the slider on mobile devices.
nl_NL: Verbergt de slider op mobiele apparaten.

en: Hide under
nl_NL: Verberg onder

en: Hides the slider under the given value of browser width in pixels.
nl_NL: Verbergt slider onder de gekozen waarde van de browserbreedte in pixels.

en: Hide over
nl_NL: Verberg boven

en: Hides the slider over the given value of browser width in pixel.
nl_NL: Verbergt slider boven de gekozen waarde van de browserbreedte in pixels.

en: Start slideshow
nl_NL: Start Diavoorstelling

en: Slideshow will automatically start after pages have loaded.
nl_NL: Diavoorstelling start automatisch na laden van pagina's.

en: Start in viewport
nl_NL: Start als zichtbaar is

en: The slider will start only if it enters into the viewport.
nl_NL: De slider start pas wanneer deze zichtbaar is.

en: Pause on hover
nl_NL: Pauzeren bij muis-hover

en: Slideshow will temporally pause when someone moves the mouse cursor over the slider.
nl_NL: Diavoorstelling stopt tijdelijk als gebruiker met muis over de slider hovert.

en: Start with slide
nl_NL: Starten met slide

en: The slider will start with the specified slide. You can use the value "random".
nl_NL: De slider begint met de aangegeven slide. Ook de waarde "random" is mogelijk.

en: Animate starting slide
nl_NL: Animatie bij eerste slide

en: Disabling this option will result a static starting slide for the fisrt time on page load.
nl_NL: Deze optie uitschakelen zorgt voor statische eerste slide bij de eerste maal pagina laden.

en: Shuffle mode
nl_NL: Shuffle-modus

en: Slideshow will proceed in random order. This feature does not work with looping.
nl_NL: Random volgorde in de diavoorstelling. Dit werkt niet tegelijk met de loop-optie.

en: Two way slideshow
nl_NL: Heen-en-terug diavoorstelling

en: Slideshow can go backwards if someone switches to a previous slide.
nl_NL: De slideshow achteruit laten lopen vanaf dat gebruiker naar vorige slide klikt.

en: Number of loops if slideshow is enabled. Zero means infinite loops.
nl_NL: Het aantal loops, herhalingen, van de slider. Nul betekent oneindig.

en: Force the number of loops
nl_NL: Aantal herhalingen vastzetten

en: The slider will always stop at the given number of loops, even if someone restarts slideshow.
nl_NL: De slider stopt bij het ingestelde aantal loops. Ook als gebruiker de diavoorstelling herstart.

en: Keyboard navigation
nl_NL: Toetsenbordnavigatie

en: You can navigate through slides with the left and right arrow keys.
nl_NL: Met de (links en rechts) pijltjestoetsen kunt u door de slides lopen.

en: Touch navigation
nl_NL: Touch-navigatie

en: Gesture-based navigation when swiping on touch-enabled devices.
nl_NL: Op touchscreen-apparaten kan men door swipen door de slides lopen.

en: The skin used for this slider. The 'noskin' skin is a border- and buttonless skin. Your custom skins will appear in the list when you create their folders.
nl_NL: De skin voor deze slider. De optie 'noskin' is zonder randen en knoppen. Eventuele eigen skins verschijnen wanneer u daartoe mappen heeft aangemaakt.

en: Background color
nl_NL: Achtergrondkleur

en: Global background color of the slider. Slides with non-transparent background will cover this one. You can use all CSS methods such as HEX or RGB(A) values.
nl_NL: Achtergrondkleur voor de gehele loop van de slider. Enkel zichtbaar bij het gebruik van transparantie in slides. CSS-methoden toegestaan, zoals HEX of RGB(A).

en: Background image
nl_NL: Achtergrondafbeelding

en: Global background image of the slider. Slides with non-transparent backgrounds will cover it. This image will not scale in responsive mode.
nl_NL: Achtergrondafbeelding voor gehele slider. Enkel zichtbaar bij gebruik van transparantie in slides. In de responsive modus schaalt deze afbeelding niet mee.

en: Initial fade duration
nl_NL: Duur van de eerste fade

en: Change the duration of the initial fade animation when the page loads. Enter 0 to disable fading.
nl_NL: Pas de duur aan van de fade-overgang als de pagina inlaadt. Voer een 0 in voor geen vervaging.

en: You can enter custom CSS to change some style properties on the slider wrapper element. More complex CSS should be applied with the Custom Styles Editor.
nl_NL: CSS kan worden toegevoegd om de style properties van de slider wrapper aan te passen. Complexe CSS dient te worden toegepast middels de Custom Styles Editor.

en: Show Prev & Next buttons
nl_NL: Toon Vorige- & Volgende-knoppen

en: Disabling this option will hide the Prev and Next buttons.
nl_NL: Uitschakelen om Vorige- & Volgende-knoppen te verbergen.

en: Show Prev & Next buttons on hover
nl_NL: Toon Vorige- & Volgende-knoppen bij muis-hover

en: Show the buttons only when someone moves the mouse cursor over the slider. This option depends on the previous setting.
nl_NL: Toon de Vorige- & Volgende-knoppen enkel bij muis-over door gebruiker. Deze optie hangt af van de voorgaande instelling.

en: Show Start & Stop buttons
nl_NL: Toon Start- & Stop-knoppen

en: Disabling this option will hide the Start & Stop buttons.
nl_NL: Uitschakelen om Start- & Stop-knoppen te verbergen.

en: Show slide navigation buttons
nl_NL: Toon slide-navigatieknoppen

en: Disabling this option will hide slide navigation buttons or thumbnails.
nl_NL: Uitschakelen om slide-navigatieknoppen of thumbnails te verbergen.

en: Slide navigation on hover
nl_NL: Slide navigatie bij muis-hover

en: Slide navigation buttons (including thumbnails) will be shown on mouse hover only.
nl_NL: Toon de slide-navigatieknoppen (en thumbnails) enkel bij muis-over door gebruiker.

en: Show bar timer
nl_NL: Toon timer (balk)

en: Show the bar timer to indicate slideshow progression.
nl_NL: De timerbalk weergeven, toont voortgang diavoorstelling.

en: Show circle timer
nl_NL: Toon timer (cirkel)

en: Use circle timer to indicate slideshow progression.
nl_NL: De timercirkel weergeven, toont voortgang diavoorstelling.

en: Thumbnail navigation
nl_NL: Navigatie met Thumbnails

en: Use thumbnail navigation instead of slide bullet buttons.
nl_NL: Gebruik thumbnails in plaats van slide bullet-knoppen.

en: Disabled
nl_NL: Uitgeschakeld

en: Hover
nl_NL: Muis-hover

en: Always
nl_NL: Altijd

en: Thumbnail container width
nl_NL: Thumbnail container breedte

en: The width of the thumbnail area.
nl_NL: De breedte van de thumbnail-ruimte

en: Thumbnail width
nl_NL: Thumbnail-breedte

en: The width of thumbnails in the navigation area.
nl_NL: Breedte van thumbnails in de navigatieruimte.

en: Thumbnail height
nl_NL: Thumbnail-hoogte

en: The height of thumbnails in the navigation area.
nl_NL: Hoogte van thumbnails in de navigatieruimte.

en: Active thumbnail opacity
nl_NL: Transparantie van actieve thumbnail

en: Opacity in percentage of the active slide's thumbnail.
nl_NL: Opacity (ondoorzichtigheid, in procenten) van de actieve thumbnail.

en: Inactive thumbnail opacity
nl_NL: Opacity van de inactieve thumbnails.

en: Opacity in percentage of inactive slide thumbnails.
nl_NL: Opacity (ondoorzichtigheid, in procenten) van inactieve thumbnails.

en: Automatically play videos
nl_NL: Video's automatisch afspelen

en: Videos will be automatically started on the active slide.
nl_NL: Video's worden automatisch gestart bij de actieve slide.

en: Pause slideshow
nl_NL: Pauzeer Diavoorstelling

en: The slideshow can temporally be paused while videos are playing. You can choose to permanently stop the pause until manual restarting.
nl_NL: Diavoorstelling kan tijdelijk worden gepauzeerd bij afspelen video's. U kunt ervoor kiezen permanent te stoppen tot het handmatig herstarten.

en: While playing
nl_NL: Tijdens afspelen

en: Permanently
nl_NL: Onomkeerbaar

en: No action
nl_NL: Niets doen

en: Youtube preview
nl_NL: Youtube Voorvertoning

en: The preview image quaility for YouTube videos. Please note, some videos do not have HD previews, and you may need to choose a lower quaility.
nl_NL: De kwaliteit van de preview-afbeelding van YouTube video's. Houd er rekening mee dat niet alle video's eeen HD preview hebben.

en: Maximum quality
nl_NL: Maximale kwaliteit

en: High quality
nl_NL: Hoge kwaliteit

en: Medium quality
nl_NL: Gemiddelde kwaliteit

en: Default quality
nl_NL: Standaard kwaliteit

en: Image preload
nl_NL: Afbeelding bufferen/inladen

en: Preloads images used in the next slides for seamless animations.
nl_NL: Beelden Diavoorstelling vooraf inladen voor naadloze overgangen.

en: Lazy load images
nl_NL: Afbeeldingen lui laden

en: Loads images only when needed to save bandwidth and server resources. Relies on the preload feature.
nl_NL: Enkel beelden inladen als nodig is qua bandbreedte/servercapaciteit. Hangt af van de vooraf laden-feature.

en: Use relative URLs
nl_NL: Gebruik relatieve URL's

en: Use relative URLs for local images. This setting could be important when moving your WP installation.
nl_NL: Gebruik relatieve URL's for lokale bestanden. Kan van belang zijn bij verhuizen van WP-installatie.

en: A fixed image layer can be shown above the slider that remains still during slide progression. Can be used to display logos or watermarks.
nl_NL: Er kan een vastgezette beeldlaag bovenop de slider worden geplaatst. Bijv. voor een logo of watermerk. Deze blijft permanent zichtbaar.

en: YourLogo style
nl_NL: Logo stijl

en: CSS properties to control the image placement and appearance.
nl_NL: CSS properties t.b.v. locatie en weergave van afbeelding.

en: YourLogo link
nl_NL: Logo link

en: Enter an URL to link the YourLogo image.
nl_NL: Vul een URL in van de link naar het logo.

en: Link target
nl_NL: Doellocatie van de link

en: Set a slide image
nl_NL: Slide afbeelding instellen

en: The slide image/background. Click on the image to open the WordPress Media Library to choose or upload an image.
nl_NL: De slide afbeelding/achtergrond. Klik op de afbeelding om de Mediabibliotheek te openen. Kies of upload een afbeelding.

en: Set a slide thumbnail
nl_NL: Een slide thumbnail instellen

en: The thumbnail image of this slide. Click on the image to open the WordPress Media Library to choose or upload an image. If you leave this field empty, the slide image will be used.
nl_NL: De thumbnail-afbeelding van deze slide. Klik op de afbeelding om de Mediabibliotheek te openen. Kies of upload een afbeelding. Laat dit veld leeg om de slide-afbeelding te gebruiken.

en: Slide delay
nl_NL: Vertraging Slide

en: Here you can set the time interval between slide changes, this slide will stay visible for the time specified here. This value is in millisecs, so the value 1000 means 1 second. Please don't use 0 or very low values.
nl_NL: Hier kunt u de interval instellen tussen de veranderingen in de slide, deze slide zal zichtbaar zijn voor de ingestelde periode. Deze waarde is in milliseconden, een waarde van 1000 staat gelijk aan 1 seconde. Gebruik geen 0 of hele lage waardes.

en: Time Shift
nl_NL: Tijd shift

en: You can control here the timing of the layer animations when the slider changes to this slide with a 3D/2D transition. Zero means that the layers of this slide will animate in when the slide transition ends. You can time-shift the starting time of the layer animations with positive or negative values.
nl_NL: Stel hier de timing in van het verschijnen van de lagen, layers, als de slider op deze slide komt. Een nul betekent dat de lagen van deze slide erin komen of starten zodra de slide-overgang klaar is. Je kunt de timing van de lagen naar voren of achteren schuiven met positieve en negatieve waarden.

en: Enter URL
nl_NL: Vul een URL in

en: If you want to link the whole slide, enter the URL of your link here.
nl_NL: Als u de gehele slide wil laten linken, vul dan de URL van uw link hier in.

en: Link Target
nl_NL: Link Doel

en: You can apply an ID attribute on the HTML element of this slide to work with it in your custom CSS or Javascript code.
nl_NL: U kunt een ID attribuut instellen voor het HTML element van deze slide om u eigen CSS of Javascript code toe te passen.

en: Deeplink
nl_NL: Dieplink

en: You can specify a slide alias name which you can use in your URLs with a hash mark, so LayerSlider will start with the correspondig slide.
nl_NL: U kunt een slide een naam geven welke u kunt gebruiken in uw URL's met een # teken, zodat LayerSlider met die slide begint.

en: Hidden
nl_NL: Verborgen

en: If you don't want to use this slide in your front-page, but you want to keep it, you can hide it with this switch.
nl_NL: Als u deze slide niet wilt gebruiken op uw homepagina, maar hem wel wil behouden, dan kunt u deze schuif gebruiken.

en: The horizontal offset to align the starting position of layers. Positive and negative numbers are allowed or enter left / right to position the layer out of the frame.
nl_NL: Horizontale offset, om startpositie van lagen uit te lijnen. Positieve en negatieve getallen toegestaan. Of voeg left / right in om de laag buiten het frame te plaaten.

en: The vertical offset to align the starting position of layers. Positive and negative numbers are allowed or enter top / bottom to position the layer out of the frame.
nl_NL: Verticale offset, om startpositie van lagen uit te lijnen. Positieve en negatieve getallen toegestaan. Of voeg top / botttom in om de laag buiten het frame te plaaten.

en: Duration
nl_NL: Duur

en: The transition duration in milliseconds when the layer enters into the slide. A second equals to 1000 milliseconds.
nl_NL: Duur van de overgang voor het tevoorschijn komen van deze laag, in milliseconden. 1000 staat voor 1 seconde.

en: Delay
nl_NL: Vertraging

en: Delays the transition with the given amount of milliseconds before the layer enters into the slide. A second equals to 1000 milliseconds.
nl_NL: Vertraagt de overgang met deze waarde, alvorens deze laag de slide binnenkomt, in milliseconden. 1000 staat voor 1 seconde.

en: Easing
nl_NL: Versoepeling

en: The timing function of the animation. With this function you can manipulate the movement of the animated object. Please click on the link next to this select field to open easings.net for more information and real-time examples.
nl_NL: De timing van deze animatie. Hiermee kunt u de beweging van het geanimeerde object vorm geven. Klik op de link hiernaast om easings.net te openen voor meer informatie en real-time voorbeelden.

en: Fade the layer during the transition.
nl_NL: Deze laag vervagen tijdens de overgang.

en: Rotate
nl_NL: Roteer

en: ScaleX
nl_NL: SchaalX

en: Scales the layer's width from the given value to its original size.
nl_NL: Schaalt breedte van de laag, van deze waarde naar oorspronkelijk formaat.

en: ScaleY
nl_NL: SchaalY

en: Scales the layer's height from the given value to its original size.
nl_NL: Schaalt hoogte van de laag, van deze waarde naar oorspronkelijk formaat.

en: The transition duration in milliseconds when the layer leaves the slide. A second equals to 1000 milliseconds.
nl_NL: Duur van de overgang dat de laag van de slide verdwijnt, in milliseconden. 1000 staat voor 1 seconde.

en: Show until
nl_NL: Toon tot

en: The layer will be visible for the time you specify here, then it will slide out. You can use this setting for layers to leave the slide before the slide itself animates out, or for example before other layers will slide in. This value in millisecs, so the value 1000 means 1 second.
nl_NL: De laag zal zichtbaar zijn voor de tijd die u hier opgeeft, daarna zal deze wegschuiven. U kunt deze instelling voor lagen gebruiken om de slide te laten verdwijnen voordat de animatie van de slide zelf is opgehouden bijvoorbeeld voordat andere lagen erin schuiven. Deze waarde is in milliseconden, een waarde van 1000 staat gelijk aan 1 seconde.

en: Scales the layer's width by the given value from its original size.
nl_NL: Schaalt breedte van de laag naar deze waarde vanuit oorspronkelijk formaat.

en: Scales the layer's height by the given value from its original size.
nl_NL: Schaalt hoogte van de laag naar deze waarde vanuit oorspronkelijk formaat.

en: Applies a parallax effect on layers when you move your mouse over the slider. Higher values make the layer more sensitive to mouse move. Negative values are allowed.
nl_NL: Past het parallax-effect toe op de lagen, bij muis-hover over de slider. Hogere waarde maakt deze laag gevoeliger voor muisbewegingen. Ook negatieve waarden zijn mogelijk.

en: Delay before the animation start when the layer slides out. This value is in millisecs, so the value 1000 means 1 second.
nl_NL: De vertraging voor het weer weg schuiven van deze laag. Deze waarde is in milliseconden, 1000 komt dus overeen met 1 seconde.

en: Scale
nl_NL: Schaal

en: You can set the initial scale of this layer here which will be animated to the default (1.0) value.
nl_NL: Stel hier de schaal in van deze laag, van waaruit de animatie start, naar de standaard waarde (1,0).

en: You can set the ending scale value here, this sublayer will be animated from the default (1.0) value to yours.
nl_NL: Stel hier de schaal in van deze laag, waar de animatie in eindigt, vanaf de standaard waarde (1,0).

en: If you don't want to use this layer, but you want to keep it, you can hide it with this switch.
nl_NL: Als u deze laag niet wil gebruiken, maar hem wel wil behouden, kunt u hem verbergen met deze schuif.

en: Distance
nl_NL: Afstand

en: The default value is -1 which means that the layer will be positioned exactly outside of the slide container. You can use the default setting in most of the cases. If you need to set the start or end position of the layer from further of the edges of the slide container, you can use 2, 3 or higher values.
nl_NL: De standaardwaarde is -1 wat betekend dat de laag exact buiten de slide container gepositioneerd zal worden. U kunt de standaard instelling in de meeste gevallen aanhouden. Als u de start of eindpositie van de laag verder van de rand van de slide container moet positioneren kunt u de waardes 2, 3 of hoger gebruiken.

en: If you want to link your layer, type here the URL. You can use a hash mark followed by a number to link this layer to another slide. Example: #3 - this will switch to the third slide.
nl_NL: Wilt u deze laag laten linken, typ dan hier de URL. Gebruik het hash-teken met een nummer, om naar een andere slide te linken: #3 legt de link van deze laag naar de derde slide.

en: URL target
nl_NL: URL bestemming

en: Width
nl_NL: Breedte

en: You can set the width of your layer. You can use pixels, percentage, or the default value 'auto'. Examples: 100px, 50% or auto.
nl_NL: Stel eventueel de breedte van deze laag in. Mogelijk zijn: pixels, procenten of de standaardwaarde 'auto'. Voorbeelden: 100px, 50% of auto.

en: Height
nl_NL: Hoogte

en: You can set the height of your layer. You can use pixels, percentage, or the default value 'auto'. Examples: 100px, 50% or auto
nl_NL: Stel eventueel de hoogte van deze laag in. Mogelijk zijn: pixels, procenten of de standaardwaarde 'auto'. Voorbeelden: 100px, 50% of auto.

en: Top
nl_NL: Boven

en: The layer position from the top of the slide. You can use pixels and percentage. Examples: 100px or 50%. You can move your layers in the preview above with a drag n' drop, or set the exact values here.
nl_NL: De afstand van de laag tot de bovenkant van de slide. Gebruik pixels of procenten. Bijvoorbeeld: 100px, 50%. U kunt in het voorvertoningsvenster de lagen met de hand verplaatsen, of hier de exacte waarden ingeven.

en: Left
nl_NL: Links

en: The layer position from the left side of the slide. You can use pixels and percentage. Examples: 100px or 50%. You can move your layers in the preview above with a drag n' drop, or set the exact values here.
nl_NL: De afstand van de laag tot de linkerzijde van de slide. Gebruik pixels of procenten. Bijvoorbeeld: 100px, 50%. U kunt in het voorvertoningsvenster de lagen met de hand verplaatsen, of hier de exacte waarden ingeven.

en: Padding on the top of the layer. Example: 10px
nl_NL: Padding aan de bovenkant van de laag. Bijvoorbeeld: 10px

en: Right
nl_NL: Rechts

en: Padding on the right side of the layer. Example: 10px
nl_NL: Padding aan de rechterkant van de laag. Bijvoorbeeld: 10px

en: Bottom
nl_NL: Onder

en: Padding on the bottom of the layer. Example: 10px
nl_NL: Padding aan de onderkant van de laag. Bijvoorbeeld: 10px

en: Padding on the left side of the layer. Example: 10px
nl_NL: Padding aan de linkerkant van de laag. Bijvoorbeeld: 10px

en: Border on the top of the layer. Example: 5px solid #000
nl_NL: Rand aan de bovenkant van de laag. Bijvoorbeeld: 5x solid #000

en: Border on the right side of the layer. Example: 5px solid #000
nl_NL: Rand aan de rechterkant van de laag. Bijvoorbeeld: 5x solid #000

en: Border on the bottom of the layer. Example: 5px solid #000
nl_NL: Rand aan de onderkant van de laag. Bijvoorbeeld: 5x solid #000

en: Border on the left side of the layer. Example: 5px solid #000
nl_NL: Rand aan de linkerkant van de laag. Bijvoorbeeld: 5x solid #000

en: Family
nl_NL: Familie

en: List of your chosen fonts separated with a comma. Please use apostrophes if your font names contains white spaces. Example: Helvetica, Arial, sans-serif
nl_NL: Lijst van uw gekozen lettertypes gescheiden met een komma. Gebruik streepjes als uw lettertypes spaties bevat. Voorbeeld: Helvetica, Arial, sans-serif

en: Size
nl_NL: Grootte

en: The font size in pixels. Example: 16px.
nl_NL: Grootte lettertype in pixels. Bijvoorbeeld: 16px.

en: Line-height
nl_NL: Regelafstand

en: The line height of your text. The default setting is 'normal'. Example: 22px
nl_NL: De regelafstand van uw tekst. De standaard instelling is 'normal'. Bijvoorbeeld: 22px

en: Color
nl_NL: Kleur

en: The color of your text. You can use color names, hexadecimal, RGB or RGBA values. Example: #333
nl_NL: De kleur van uw tekst. U kunt kleurnamen, hexadecimaal, RGB of RGBA waardes gebruiken. Bijvoorbeeld: #333

en: Background
nl_NL: Achtergrond

en: The background color of your layer. You can use color names, hexadecimal, RGB or RGBA values as well as the 'transparent' keyword. Example: #FFF
nl_NL: De achtergrondkleur van uw laag. U kunt kleurnamen, hexadecimaal, RGB of RGBA waardes gebruiken. Bijvoorbeeld: #333. De waarde 'transparent' is ook mogelijk

en: Rounded corners
nl_NL: Afgeronde hoeken

en: If you want rounded corners, you can set its radius here. Example: 5px
nl_NL: Wenst u afgeronde hoeken? Stel dan hier de radius in. Bijvoorbeeld: 5px

en: Custom styles
nl_NL: Aangepaste stijlen

en: You can apply an ID attribute on the HTML element of this layer to work with it in your custom CSS or Javascript code.
nl_NL: Pas eventueel een ID attribuut voor het HTML-element van deze laag toe om daarmee in uw eigen CSS of Javascript code te werken.

en: You can apply classes on the HTML element of this layer to work with it in your custom CSS or Javascript code.
nl_NL: Pas eventueel classes voor het HTML-element van deze laag toe om daarmee in uw eigen CSS of Javascript code te werken.

en: Title
nl_NL: Titel

en: You can add a title to this layer which will display as a tooltip if someone holds his mouse cursor over the layer.
nl_NL: Voeg eventueel een titel toe, waarmee een boodschap in een tekstkadertje verschijnt bij muis-hover over deze laag.

en: You can add an alternative text to your layer which is indexed by search engine robots and it helps people with certain disabilities.
nl_NL: Ook kan een alternatieve tekst aan deze laag worden toegevoegd. Deze wordt door zoekmachines geïndexeerd, en helpt minder-validen.

en: Some plugin may use the rel attribute of a linked content, here you can specify it to make interaction with these plugins.
nl_NL: Bepaalde plugins maken gebruik van het rel-attribuut van gelinkte content. Dat kan hier worden aangegeven t.b.v. interactie met deze plugins.

en: Name your new slider
nl_NL: Geef uw nieuwe slider een naam

en: e.g. Homepage slider
nl_NL: Bijvoorbeeld: Homepage slider

en: Add slider
nl_NL: Slider toevoegen

en: Using beta version
nl_NL: Beta-versie in gebruik

en: Send feedback
nl_NL: Terugkoppeling geven

en: Choose a demo slider to import
nl_NL: Kies voorbeeld-slider om te importeren

en: Hide layer in the editor.
nl_NL: Verberg deze laag in de bewerker.

en: Prevent layer from dragging in the editor.
nl_NL: Voorkom het bewegen van de laag in de bewerker.

en: Remove this layer
nl_NL: Verwijder deze laag

en: Image
nl_NL: Afbeelding

en: Text
nl_NL: Tekst

en: Dynamic content from posts
nl_NL: Dynamische content vanuit artikelen

en: Paragraph
nl_NL: Paragraaf

en: Click on the image preview to open WordPress Media Library or
nl_NL: Klik op de afbeelding-preview om de mediabibliotheek te openen, of

en: insert from URL
nl_NL: invoegen vanuit URL

en: use post image
nl_NL: gebruik artikel-afbeelding

en: Type here the contents of your layer. You can use any HTML codes in this field to insert content others then text. This field is also shortcode-aware, so you can insert content from other plugins as well as video embed codes.
nl_NL: Typ hier de inhoud van uw laag. U kunt hier behalve tekst ook HTML-code invoegen. Dit veld herkent ook eventuele shortcode. U kunt dus ook inhoud van andere plugins invoegen en ook embed-codes voor bijvoorbeeld video.

en: Add Media
nl_NL: Media Toevoegen

en: Insert self-hosted video or audio
nl_NL: Voeg zelf-gehoste video of audio in

en: Limit text length (if any)
nl_NL: Beperk tekstlengte (if any)

en: Configure post options
nl_NL: Artikel-opties instellen

en: Transition in
nl_NL: Transitie in

en: Transition out
nl_NL: Transitie naar buiten

en: Other options
nl_NL: Andere opties

en: use post URL
nl_NL: gebruik artikel-URL

en: Layout & Positions
nl_NL: Indeling & Posities

en: Border
nl_NL: Rand

en: Font
nl_NL: Lettertype

en: Misc
nl_NL: Overig

en: If you use custom sized layers, you have to enable this setting to wrap your text.
nl_NL: Gebruikt u lagen met aangepaste grootte, schakel dan in om tekst te kunnen wrappen.

en: Custom CSS
nl_NL: Eigen/aangepaste CSS

en: If you want to set style settings other then above, you can use here any CSS codes. Please make sure to write valid markup.
nl_NL: Wenst u style-instellingen anders dan hierboven, geef dan hier CSS in. Zorg er wel voor dat de markup correct is.

en: Find posts with the filters above
nl_NL: Vind items met bovenstaande filters

en: Don't filter categories
nl_NL: Categorieën niet filteren

en: Don't filter tags
nl_NL: Tags niet filteren

en: Don't filter taxonomies
nl_NL: Taxonomieën niet filteren

en: Order results by
nl_NL: Resultaten weergeven op:

en: On this slide
nl_NL: Op deze slide

en: Get the
nl_NL: Verkrijg de

en: following
nl_NL: volgend

en: item in the set of matched selection
nl_NL: item in de set van gekoppelde selectie

en: Preview from currenty matched elements
nl_NL: Voorvertoning van nu gekoppelde elementen

en: Enjoy using LayerSlider?
nl_NL: LayerSlider bevalt u?

en: If so, please consider recommending it to your friends on your favorite social network!
nl_NL: Als dat zo is, vertel het dan gerust door aan je vrienden, op jouw geliefde platform!

en: Slide Options
nl_NL: Slide optics

en: or
nl_NL: of

en: enter URL
nl_NL: Vul de URL in

en: You can select your desired slide transitions by clicking on this button.
nl_NL: U kunt de gewenste slide transitie instellen door te klikken op deze knop.

en: Duplicate this slide
nl_NL: Dupliceer deze slide

en: Preview
nl_NL: Voorvertoning

en: Enter Preview
nl_NL: Open Voorvertoning

en: Layers
nl_NL: Lagen

en: Add New
nl_NL: Nieuwe Toevoegen

en: Content
nl_NL: Inhoud

en: Transition
nl_NL: Overgang

en: Styles
nl_NL: Stijlen

en: Type your slider name here
nl_NL: Geef uw slider de gewenste naam

en: e.g. homepageslider
nl_NL: bijv. winkelslider

en: Slider Settings
nl_NL: Slider instellingen

en: Layout
nl_NL: Indeling

en: Slideshow
nl_NL: Diavoorstelling

en: Appearance
nl_NL: Uiterlijk

en: Navigation Area
nl_NL: Navigatieruimte

en: Thumbnail Navigation
nl_NL: Thumbnail Navigatie

en: Videos
nl_NL: Video's

en: Slider dimensions
nl_NL: Slider afmetingen

en: Responsive mode
nl_NL: Responsive modus

en: Full-width slider settings
nl_NL: Full-width slider instellingen

en: Other settings
nl_NL: Overige instellingen

en: Slideshow behavior
nl_NL: Gedrag Diavoorstelling

en: Starting slide options
nl_NL: Opties voor de begin-slide

en: Slideshow navigation
nl_NL: Navigatie Diavoorstelling

en: Number of loops if automatically start slideshow is enabled (0 means infinite!)
nl_NL: Aantal loops indien automatisch-starten is ingeschakeld (0 is oneindig!)

en: You can change the skin of the slider. The 'noskin' skin is a border- and buttonless skin. Your custom skins will appear in the list when you create their folders as well.
nl_NL: U kunt de skin van de slider aanpassen. De optie 'noskin' is zonder randen en knoppen. Eigen skins verschijnen in de lijst wanneer u daartoe mappen heeft aangemaakt.

en: Custom slider CSS
nl_NL: Aangepaste CSS slider

en: Show navigation buttons
nl_NL: Toon navigatieknoppen

en: Navigation buttons on hover
nl_NL: Toon navigatieknoppen bij muis-over

en: Slideshow timers
nl_NL: Timers Diavoorstelling

en: Thumbnail dimensions
nl_NL: Afmetingen Thumbnail

en: Thumbnail appearance
nl_NL: Uiterlijk Thumbnail

en: Show on screen
nl_NL: Toon op het scherm

en: Tooltips
nl_NL: Tekstkadertjes

en: Screen Options
nl_NL: Scherm-opties

en: LayerSlider Skin Editor
nl_NL: LayerSlider Skin Bewerker

en: Back to the list
nl_NL: Terug naar de lijst

en: Your changes has been saved!
nl_NL: Uw aanpassingen zijn opgeslagen!

en: Skin Editor
nl_NL: Skin bewerker

en: Ctrl+Q to fold/unfold a block
nl_NL: Ctrl+Q ter fold/unfold van eeen blok

en: Choose a skin:
nl_NL: Kies een skin:

en: Built-in skins will be overwritten by plugin updates. Making changes should be done through the Custom Styles Editor.
nl_NL: Ingebouwde skins worden overschreven door updates. Aanpassingen dient u daarom te doen via de Custom Styles Editor.

en: You need to make this file writable in order to save your changes. See the <a href="http://codex.wordpress.org/Changing_File_Permissions" target="_blank">Codex</a> for more information.
nl_NL: Dit bestand dient beschrijfbaar te zijn om wijzigingen te kunnen opslaan. Lees meer in de <a href="http://codex.wordpress.org/Changing_File_Permissions" target="_blank">Codex</a>

en: Save changes
nl_NL: Aanpassingen opslaan

en: Modifying a skin with invalid code can break your sliders' appearance. Changes cannot be reverted after saving.
nl_NL: Een skin met incorrecte code wijzigen verknalt het uiterlijk van de slider. Eenmaal opgeslagen is opgeslagen.

en: Editing slider:
nl_NL: De slider aanpassen:

en: Documentation
nl_NL: Naslagwerk

en: Add new slide
nl_NL: Nieuwe slide toevoegen

en: No sliders were selected to remove.
nl_NL: Verwijderen van nul sliders is erg lastig.

en: The selected sliders were removed.
nl_NL: De gekozen sliders zijn verwijderd.

en: No sliders were selected.
nl_NL: U heeft geen sliders geselecteerd.

en: The selected sliders were permanently deleted.
nl_NL: De gekozen sliders zijn definitief verwijderd.

en: You need to select at least 2 sliders to merge them.
nl_NL: Kies minimaal 2 sliders om deze samen te voegen.

en: The selected items were merged together as a new slider.
nl_NL: De gekozen sliders zijn samengevoegd tot een nieuwe slider.

en: The selected sliders were restored.
nl_NL: De gekozen sliders zijn hersteld.

en: No sliders were found to export.
nl_NL: Geen sliders om te exporteren.

en: No sliders were selected to export.
nl_NL: Geen sliders gekozen om te exporteren.

en: Choose a file to import sliders.
nl_NL: Kies een bestand om sliders te importeren.

en: The import file seems to be invalid or corrupted.
nl_NL: Te importeren bestand lijkt verkeerd of beschadigd.

en: Your slider has been imported.
nl_NL: Uw slider is geïmporteerd.

en: Your account does not have the necessary permission you have chosen, and your settings have not been saved in order to prevent locking yourself out of the plugin.
nl_NL: Uw account heeft niet de benodigde rechten en uw instellingen zijn niet opgeslagen om te voorkomen dat u de plugin in het geheel niet meer kunt benaderen.

en: Permission changes has been updated.
nl_NL: Toegangswijzigingen zijn bijgewerkt.

en: Your Google Fonts library has been updated.
nl_NL: Google Lettertypen-bibliotheek update is klaar.

en: Your settings has been updated.
nl_NL: Uw instellingen zijn bijgewerkt.

en: Removed sliders
nl_NL: Verwijderde sliders

en: Apply
nl_NL: Toepassen

en: Import sample sliders
nl_NL: Importeer voorbeeld-sliders

en: Slider preview
nl_NL: Voorvertoning slider

en: Name
nl_NL: Naam

en: Created
nl_NL: Aangemaakt

en: Modified
nl_NL: Bewerkt

en: ago
nl_NL: terug

en: Duplicate this slider
nl_NL: Dupliceer deze slider

en: Remove this slider
nl_NL: Verwijder deze slider

en: Restore removed slider
nl_NL: Verwijderde slider terugzetten

en: Bulk Actions
nl_NL: Massa-acties

en: Remove selected
nl_NL: Geselecteerde verwijderen

en: Delete permanently
nl_NL: Permanent verwijderen

en: Merge selected as new
nl_NL: Geselecteerde samenvoegen als nieuwe

en: Read more
nl_NL: Lees meer

en: This site is authorized to receive automatic updates.
nl_NL: Deze site kan automatische updates ontvangen.

en: This site is not yet authorized to receive plugin updates.
nl_NL: Deze site kan nog geen automatische updates ontvangen.

en: To receive automatic updates, you need to enter your item purchase code. Click on the Download button next to LayerSlider WP on your CodeCanyon downloads page and choose the &quot;License certificate & purchase code&quot; option. This will download a text file that contains your purchase code.
nl_NL: Voer de aanschafcode van het item in om automatische updates te ontvangen. Klik op uw CodeCanyon downloads-pagina op de knop bij LayerSlider WP en kies de &quot;License certificate & purchase code&quot; optie. Dan downloadt een tekstbestand waarin de aanschafcode staat.

en: Stable
nl_NL: Stabiel

en: It seems you've received LayerSlider by a theme. Please note that the auto-update feature only works if you've purchased the plugin directly from us on <a href="http://codecanyon.net/item/layerslider-responsive-wordpress-slider-plugin-/1362246" target="_blank">CodeCanyon</a>.
nl_NL: Zo te zien kreeg u LayerSlider in een pakket bij een thema. De auto-update functie werkt enkel als u de plugin direct bij ons heeft aangeschaft op <a href="http://codecanyon.net/item/layerslider-responsive-wordpress-slider-plugin-/1362246" target="_blank">CodeCanyon</a>.

en: Deauthorize this site
nl_NL: Deze site de-authoriseren

en: Import
nl_NL: Importeren

en: Choose a LayerSlider export file downloaded previously to import your sliders. In order to import from outdated versions, you need to create a file and paste the export code into it. The file needs to have a .json extension.
nl_NL: Kies een eerder gedownload LayerSlider exportbestand om uw sliders te importeren. Om te kunnen importeren vanuit verouderde versies, creëer een bestand en plak daarin de export code. Dit dient een .json-bestand te zijn.

en: Downloads an export file that contains your selected sliders to import on your new site. You can select multiple sliders by holding the Ctrl/Cmd button while clicking.
nl_NL: Een exportbestand downloaden dat de geselecteerde sliders bevat, te importeren in een nieuwe site. Meerdere sliders selecteren kan d.m.v. de Ctrl/Cmd-knop.

en: All Sliders
nl_NL: Alle Sliders

en: Export
nl_NL: Exporteren

en: Custom
nl_NL: Aangepast

en: this page
nl_NL: deze pagina

en: Load only on admin interface
nl_NL: Alleen laden in admin interface

en: Enter a font name to add to your collection
nl_NL: Voer de naam van het toe te voegen lettertype in

en: Search
nl_NL: Zoek

en: Choose a font family
nl_NL: Kies een lettertype-familie

en: Add font
nl_NL: Lettertype toevoegen

en: Back to results
nl_NL: Terug naar de resultaten

en: Greek
nl_NL: Grieks

en: Select new
nl_NL: Selecteer nieuw

en: Remove character set
nl_NL: Verwijder tekenset

en: Use character sets:
nl_NL: Gebruik tekensets:

en: Include scripts in the footer
nl_NL: Scripts in de footer gebruiken

en: Increase your site's performance by loading resources only when necessary. Outdated themes might not support this method.
nl_NL: Verhoog websiteprestaties door bepaalde resources alleen aan te roepen indien noodzakelijk. Niet altijd mogelijk bij verouderde versies van thema's.

en: Concatenate output
nl_NL: Output aaneenschakelen

en: Concatenating the plugin's output could solve issues caused by custom filters your theme might use.
nl_NL: Plugin-output aaneenschakelen kan problemen door aangepaste filters van het thema verhelpen.

en: Put JS includes to body
nl_NL: Plaats JS includes in body

en: This is the most common workaround for jQuery related issues, and is recommended when you experience problems with jQuery.
nl_NL: Dit is de meest algemene workaround voor jQuery issues en wordt aanbevolen als u problemen ondervindt met jQuery.

en: All
nl_NL: Alle

en: Announcements
nl_NL: Mededelingen

en: Beta versions
nl_NL: Beta versies

en: >You have version
nl_NL: >U beschikt over versie

en: installed
nl_NL: Geïnstalleerd

en: The documentation is here
nl_NL: Hier vindt u de documentatie

en: LayerSlider CSS Editor
nl_NL: LayerSlider CSS Bewerker

en: Contents of your custom CSS file
nl_NL: Inhoud van uw eigen CSS-bestand

en: Let us help you by giving a few exmaple CSS classes: */
nl_NL: Let us help you by giving a few example CSS classes: */

en: Basic properties
nl_NL: Basis instellingen

en: Transition name
nl_NL: Naam van de overgang

en: Rows
nl_NL: Rijen

en: Tiles
nl_NL: Tegels

en: You can apply a delay between the tiles and postpone their animation relative to each other.
nl_NL: Je kunt een vertraging tussen de tegels toepassen en zo onderlinge overgangen uitstellen.

en: Sequence
nl_NL: Serie

en: You can control the animation order of the tiles here.
nl_NL: Hier stel je de volgorde van overgangen van de tegels in.

en: Forward
nl_NL: Vooruit

en: Reverse
nl_NL: Achteruit

en: Col-forward
nl_NL: Col-vooruit

en: Col-reverse
nl_NL: Col-achteruit

en: Depth
nl_NL: Diepte

en: Large depth
nl_NL: Flinke diepte

en: Before animation
nl_NL: Voorafgaand aan animatie

en: Enabled
nl_NL: Ingeschakeld

en: The duration of your animation. This value is in millisecs, so the value 1000 means 1 second.
nl_NL: De duur van de overgang/animatie. Deze waarde is in milliseconden, dus 1000 staat voor 1 seconde.

en: Add new
nl_NL: Nieuwe Toevoegen

en: Scale3D
nl_NL: Schaal3D

en: Animation
nl_NL: Animatie

en: Direction
nl_NL: Richting

en: The direction of rotation.
nl_NL: De richting van de loop.

en: Vertical
nl_NL: Verticaal

en: Horizontal
nl_NL: Horizontaal

en: After animation
nl_NL: Na animatie

en: Transition options
nl_NL: Overgangsopties

en: Remove transition
nl_NL: Verwijder overgang

en: The duration of the animation. This value is in millisecs, so the value 1000 measn 1 second.
nl_NL: De duur van de overgang/animatie. Deze waarde is in milliseconden, dus 1000 is 1 seconde.

en: The type of the animation, either slide, fade or both (mixed).
nl_NL: Type overgang: schuif, fade of beide (gemixt).

en: Mixed
nl_NL: Gemengd

en: The direction of the slide or mixed animation if you've chosen this type in the previous settings.
nl_NL: De richting van de slide of gemengde overgang als dat in de vorige instellingen is gekozen.

en: Top left
nl_NL: Top links

en: Top right
nl_NL: Top rechts

en: Bottom left
nl_NL: Onder links

en: Bottom right
nl_NL: Onder rechts

en: RotateZ
nl_NL: RoteerZ

en: LayerSlider Transition Builder
nl_NL: LayerSlider Overgang-ontwerper

en: 3D transitions
nl_NL: 3D overgangen

en: Choose:
nl_NL: Kies:

en: No 3D transitions yet
nl_NL: Nog geen 3D-overgangen

en: 2D transitions
nl_NL: 2D overgangen

en: No 2D transitions yet
nl_NL: Nog geen 2D-overgangen

en: You didn't create any 3D transitions yet
nl_NL: U heeft nog geen 3D overgangen gecreëerd

en: To create a new transition, click to the \"Add new\" button above.
nl_NL: Klik op de \"Add new\" knop om een nieuwe overgang te creëren.

en: You didn't create any 2D transitions yet
nl_NL: U heeft nog geen 2D overgangen gecreëerd

en: Before you can save your changes, you need to make your "/wp-content/uploads" folder writable. See the <a href="http://codex.wordpress.org/Changing_File_Permissions" target="_blank">Codex</a>
nl_NL: U dient om uw wijzigingen op te slaan uw "/wp-content/uploads" map beschrijfbaar te maken. Zie de <a href="http://codex.wordpress.org/Changing_File_Permissions" target="_blank">Codex</a>

en: Transition Builder documentation
nl_NL: Documentatie Overgang-ontwerper

en: It looks like your files isn't writable, so PHP couldn't make any changes (CHMOD).
nl_NL: Het bestand lijkt niet beschrijfbaar te zijn waardoor PHP niets kon wijzigen (CHMOD).

en: Cannot write to file
nl_NL: Kan het bestand niet beschrijven

en: It looks like you haven't selected any skin to edit.
nl_NL: U heeft zo te zien geen skin geselecteerd om te bewerken.

en: No skin selected.
nl_NL: Geen skin gekozen.

en: CSS Editor
nl_NL: CSS-Bewerker

en: Transition Builder
nl_NL: Overgang-Ontwerper

en: An update is available for LayerSlider WP!
nl_NL: Er staat een LayerSlider-update voor u klaar!

en: You have version %1$s. Update to version %2$s.
nl_NL: U gebruikt versie %1$s. Updaten naar versie %2$s.

en: The new version of LayerSlider WP is almost ready!
nl_NL: De nieuwe versie van LayerSlider WP is bijna klaar!

en: Convert Data
nl_NL: Data omzetten

en: This issue could result a blank page in slider builder.
nl_NL: Dit issue kan zorgen voor een blanco pagina.

en: Would you like to receive automatic updates and premium support?
nl_NL: Wilt u automatische updates en premium support ontvangen?

en: By activating the plugin with your Item Purchase Code you can receive update notifications with one-click installation and better support services. This is optional and not needed if you've received LayerSlider bundled with a theme.
nl_NL: Met de Item Purchase Code activeert u de plugin. U kunt dan update-notificaties ontvangen met one-click installatie en betere support services. Dit is NIET nodig als u de LayerSlider met een thema in een pakket heeft aangeschaft.

en: You need to authorize this site in order to get upgrades or support for this plugin. %sPurchase a license%s or %senter an existing purchase code%s.
nl_NL: De site moet worden geauthoriseerd voor upgrades van of hulp bij deze plugin. %sPurchase a license%s or %senter existing purchase code%s.

en: Insert a slider with LayerSlider WP Widget
nl_NL: Voeg een slider toe met LayerSlider WP Widget

en: Choose a slider:
nl_NL: Kies een slider:

en: You didn't create any slider yet.
nl_NL: Er zijn nog geen sliders aangemaakt.

en: Title:
nl_NL: Titel:

en: (Unnamed Slider)
nl_NL: (Slider zonder naam)

en: Load more
nl_NL: Toon Meer

en: by
nl_NL: door

en: Sale!
nl_NL: Uitverkoop!

en: Previous
nl_NL: Vorige

en: Next
nl_NL: Volgende

en: Blog Posts
nl_NL: Blog artikelen

en: Content Elements
nl_NL: Content Elementen

en: Displays Posts from your Blog
nl_NL: Toont artikelen van uw Blog

en: Do you want to display blog posts?
nl_NL: Wilt u blog artikelen tonen?

en: Do you want to display blog posts or entries from a custom taxonomy?
nl_NL: Wilt u blog posts of artikelen tonen van een aangepaste taxonomie

en: Display blog posts
nl_NL: Toon blog-artikelen

en: Display entries from a custom taxonomy
nl_NL: Toon items van aangepaste taxonomie/type

en: Which categories should be used for the blog?
nl_NL: Welke categorieën voor het blog te gebruiken

en: You can select multiple categories here. The Page will then show posts from only those categories.
nl_NL: U kunt meerdere categorieën selecteren. De pagina laat dan enkel items zien van de gekozen categorieën

en: Which Entries?
nl_NL: Welke Items?

en: Select which entries should be displayed by selecting a taxonomy
nl_NL: Bepaal welke items getoond moeten worden door een taxonomie te selecteren

en: Display Entries from:
nl_NL: Toon artikelen van:

en: Choose the default blog layout here.
nl_NL: Kies hier de standaard blog-weergave.

en: Multi Author Blog (displays Gravatar of the article author beside the entry and feature images above)
nl_NL: Multi Author Blog (toont naast het artikel de auteur-Gravatar en erboven de uitgelichte afbeeldingen)

en: Single Author, small preview Pic (no author picture is displayed, feature image is small)
nl_NL: Single Author, small preview Pic (geen beeld van de auteur, kleine preview-afbeelding)

en: Single Author, big preview Pic (no author picture is displayed, feature image is big)
nl_NL: Single Author, big preview Pic (geen beeld van de auteur, grote preview-afbeelding)

en: Grid Layout
nl_NL: Raster lay-out

en: Blog Grid Columns
nl_NL: Blog Grid Kolommen

en: How many columns do you want to display?
nl_NL: Hoeveel kolommen wilt u tonen?

en: Define Blog Grid layout
nl_NL: Bepaal lay-out Blograster

en: Do you want to display a read more link?
nl_NL: Wilt u een \"Lees Meer\" link tonen?

en: Title and Excerpt
nl_NL: Titel en Samenvatting

en: Title and Excerpt + Read More Link
nl_NL: Titel, Samenvatting en Lees Meer-Link

en: Only Title
nl_NL: Alleen Titel

en: Only Title + Read More Link
nl_NL: Titel en Lees Meer-Link

en: Only excerpt
nl_NL: Enkel samenvatting

en: Only excerpt + Read More Link
nl_NL: Samenvatting en Lees Meer-Link

en: No Title and no excerpt
nl_NL: Geen Titel of Samenvatting

en: Blog Content length
nl_NL: Lengte Blog Inhoud

en: Should the full entry be displayed or just a small excerpt?
nl_NL: Moet de volledige tekst worden getoond of slechts de samenvatting?

en: Full Content
nl_NL: Volledige Inhoud

en: Excerpt
nl_NL: Samenvatting

en: Excerpt With Read More Link
nl_NL: Samenvatting met \"Lees Meer\" link

en: Preview Image Size
nl_NL: Grootte Preview-Afbeelding

en: Set the image size of the preview images
nl_NL: Stel de grootte in van preview-afbeeldingen

en: Set the preview image size automatically based on column or layout width
nl_NL: Afmeting preview-afbeelding automatisch aangepast aan lay-out of kolombreedte

en: Choose the preview image size manually (select thumbnail size)
nl_NL: Afmeting preview-afbeelding zelf bepalen (kies formaat thumbnail)

en: Select custom preview image size
nl_NL: Kies aangepaste grootte preview-afbeeldingen

en: Choose image size for Preview Image
nl_NL: Kies grootte van Preview-Afbeelding

en: Post Number
nl_NL: Post Nummer

en: How many items should be displayed per page?
nl_NL: Hoeveel items moeten er worden getoond per pagina?

en: Offset Number
nl_NL: Offset Nummer

en: The offset determines where the query begins pulling posts. Useful if you want to remove a certain number of posts because you already query them with another blog or magazine element.
nl_NL: Een Offset laat de query (het verzoek) niet blind starten met artikelen binnenhalen. Nuttig als je die (meest recente) artikelen elders al weergeeft met een andere query, in een blog of magazine element.

en: Deactivate offset
nl_NL: Offset uitschakelen

en: Do not allow duplicate posts on the entire page (set offset automatically)
nl_NL: Op de volledige pagina dubbele artikelen vermijden (offset automatisch)

en: Pagination
nl_NL: Paginanummering

en: Should a pagination be displayed?
nl_NL: Moet een paginanummering worden getoond?

en: yes
nl_NL: ja

en: no
nl_NL: nee

en: Select Post Type
nl_NL: Kies het Type Post

en: Select which post types should be used. Note that your taxonomy will be ignored if you do not select an assign post type.
                                          If yo don't select post type all registered post types will be used
nl_NL: Kies welk(e) type(n) items u wenst. Als u geen type item kiest wordt uw taxonomie genegeerd en wordt alles getoond.

en: Button
nl_NL: Knop

en: Creates a colored button
nl_NL: Creëert een gekleurde knop

en: Button Label
nl_NL: Knop label

en: This is the text that appears on your button.
nl_NL: Dit is de tekst die op knop getoond zal worden

en: Click me
nl_NL: Klik hier

en: Button Link?
nl_NL: Knop link?

en: Where should your button link to?
nl_NL: Waar moet de link van de knop naar toe verwijzen?

en: Set Manually
nl_NL: Stel handmatig in

en: Single Entry
nl_NL: Een enkel Item

en: Taxonomy Overview Page
nl_NL: Taxonomie Overzichtspagina

en: Open Link in new Window?
nl_NL: Open link in een nieuw venster?

en: Select here if you want to open the linked page in a new window
nl_NL: Selecteer dit als je de link in een nieuw venster wil openen

en: Button Size
nl_NL: Knop Grootte

en: Choose the size of your button here
nl_NL: Kies de grootte van uw knop

en: Small
nl_NL: Klein

en: Medium
nl_NL: Gemiddeld

en: Large
nl_NL: Groot

en: X Large
nl_NL: Zeer groot

en: Button Position
nl_NL: Positie Knop

en: Choose the alignment of your button here
nl_NL: Kies de uitlijning van uw knop

en: Align Left
nl_NL: Lijn links uit

en: Align Center
nl_NL: Lijn uit in het midden

en: Align Right
nl_NL: Lijn rechts uit

en: Button Icon
nl_NL: Knop Icoon

en: Should an icon be displayed at the left side of the button
nl_NL: Moet een icoon aan de linkerkant van de knop worden getoond?

en: No Icon
nl_NL: Geen Icoon

en: Yes, display Icon to the left
nl_NL: Ja, toon Icoon links

en: Yes, display Icon to the right
nl_NL: Ja, toon Icoon rechts

en: Icon Visibility
nl_NL: Zichtbaarheid Icoon

en: Check to only display icon on hover
nl_NL: Toon icoon alleen bij muis-hover

en: Select an icon for your Button below
nl_NL: Selecteer een icoon voor in de knop

en: Colors
nl_NL: Kleuren

en: Button Color
nl_NL: Knop Kleur

en: Choose a color for your button here
nl_NL: Kies de kleur van uw knop

en: Translucent Buttons
nl_NL: Doorschijnende knoppen

en: Light Transparent
nl_NL: Licht Transparant

en: Dark Transparent
nl_NL: Donker Transparant

en: Colored Buttons
nl_NL: Gekleurde Knoppen

en: Theme Color
nl_NL: Thema Kleur

en: Theme Color Subtle
nl_NL: Thema Kleur Subtiel

en: Blue
nl_NL: Blauw

en: Red
nl_NL: Rood

en: Green
nl_NL: Groen

en: Orange
nl_NL: Oranje

en: Teal
nl_NL: Zeegroen

en: Purple
nl_NL: Paars

en: Pink
nl_NL: Roze

en: Silver
nl_NL: Zilver

en: Grey
nl_NL: Grijs

en: Black
nl_NL: Zwart

en: Custom Color
nl_NL: Aangepaste Kleur

en: Custom Background Color
nl_NL: Aangepaste Achtergrondkleur

en: Select a custom background color for your Button here
nl_NL: Selecteer een aangepaste achtergrondkleur voor je knop

en: Custom Font Color
nl_NL: Aangepaste Kleur Lettertype

en: Select a custom font color for your Button here
nl_NL: Selecteer een aangepaste kleur lettertype voor uw knop

en: Fullwidth Button
nl_NL: Knop volledige-breedte

en: Creates a colored button that stretches across the full width
nl_NL: Creëert een gekleurde knop over de volledige breedte

en: Button Title
nl_NL: Titel van Knop

en: Additional Description
nl_NL: Aanvullende Omschrijving

en: Enter an additional description
nl_NL: Voeg aanvullende omschrijving toe

en: Description position
nl_NL: Positie omschrijving

en: Show the description above or below the title?
nl_NL: De omschrijving boven of onder de titel tonen?

en: Description above title
nl_NL: Omschrijving boven titel

en: Description below title
nl_NL: Omschrijving onder titel

en: Yes, display Icon to the left of the title
nl_NL: Ja, toon icoon links van de titel

en: Yes, display Icon to the right of the title
nl_NL: Ja, toon icoon rechts van de titel

en: Font Color
nl_NL: Tekstkleur

en: Background Color
nl_NL: Achtergrondkleur

en: Choose a background color for your button here
nl_NL: Kies hier een achtergrondkleur van de knop

en: Background Hover Color
nl_NL: Achtergrondkleur muis-hover

en: Choose a background hover color for your button here
nl_NL: Kies een muis-hover achtergrondkleur voor de knop

en: Custom Hover Color
nl_NL: Aangepaste hover-kleur

en: Catalogue
nl_NL: Catalogus

en: Creates a pricing list
nl_NL: Creëert een prijstabel

en: Add/Edit List items
nl_NL: Toevoegen/Wijzig Lijst items

en: Here you can add, remove and edit the items of your item list.
nl_NL: Hier kunt u items toevoegen, wijzigen of verwijderen van uw lijst.

en: Edit List Item
nl_NL: Wijzig Lijst Item

en: List Item Title
nl_NL: Lijst Item Titel

en: Enter the list item title here
nl_NL: Vul hier de lijstitem titel in

en: List Item Description
nl_NL: Lijstitem Omschrijving

en: Enter the item description here
nl_NL: Geef omschrijving van item

en: Pricing
nl_NL: Prijsstelling

en: Thumbnail Image
nl_NL: Thumbnail Afbeelding

en: Either upload a new, or choose an existing image from your media library
nl_NL: Upload een nieuwe afbeelding of kies een bestaande afbeelding uit uw mediabibliotheek

en: Change Image
nl_NL: Wijzig Afbeelding

en: Where should your item link to?
nl_NL: Waar moet de link naar verwijzen?

en: No Link
nl_NL: Geen Link

en: Open bigger version of Thumbnail Image in lightbox (image needs to be set)
nl_NL: Open groter formaat van Thumbnail in een lightbox (kies eerst een afbeelding)

en: Open new tab/window
nl_NL: Open een nieuw venster/tab

en: Do you want to open the link url in a new tab/window?
nl_NL: Wilt u de link-URL openen in een nieuwe tab/venster?

en: Disable Item?
nl_NL: Item Uitschakelen?

en: Temporarily disable and hide the item without deleting it, if its out of stock
nl_NL: Het item tijdelijk verbergen zonder te verwijderen, als het niet op voorraad is

en: Layout Elements
nl_NL: Indeling Elementen

en: Creates a single full width column
nl_NL: Creëert een enkele kolom over de gehele breedte

en: Edit Cell
nl_NL: Wijzig cel

en: Delete Cell
nl_NL: Verwijder Cel

en: Clone Cell
nl_NL: Kloon Cel

en: Settings
nl_NL: Instellingen

en: Vertical align
nl_NL: Verticale Uitlijning

en: Choose the vertical alignment of your cells content.
nl_NL: Kies de verticale uitlijning voor de celinhoud.

en: Middle
nl_NL: Midden

en: Cell Padding
nl_NL: Cel Padding

en: Set the distance from the cell content to the border here. Both pixel and &percnt; based values are accepted. eg: 30px, 5&percnt;
nl_NL: Stel hier de afstand in van de celinhoud tot het kader. Zowel pixels als procenten zijn toegstaan. Bijv. 30px, 5&percnt;

en: Padding-Right
nl_NL: Padding-Rechts

en: Padding-Bottom
nl_NL: Padding-Onder

en: Padding-Left
nl_NL: Padding-Links

en: Select a custom background color for this cell here. Leave empty for default color
nl_NL: Selecteer een aangepaste achtergrondkleur voor deze cel. Laat leeg voor standaardkleur

en: Custom Background Image
nl_NL: Achtergrondkleur

en: Either upload a new, or choose an existing image from your media library. Leave empty if you don't want to use a background image
nl_NL: Upload een nieuwe of kies een afbeelding uit de mediabibliotheek. Laat dit leeg als u geen achtergrondafbeelding wilt gebruiken

en: Insert Image
nl_NL: Afbeelding invoegen

en: Insert
nl_NL: Invoegen

en: Background Attachment
nl_NL: Bijlage Achtergrond

en: Background can either scroll with the page or be fixed
nl_NL: De achtergrond kan met de pagina mee scrollen of worden vastgezet.

en: Fixed
nl_NL: Vastgezet

en: Background Image Position
nl_NL: Positie Achtergrondafbeelding

en: Top Left
nl_NL: Top Links

en: Top Center
nl_NL: Top Midden

en: Top Right
nl_NL: Top Rechts

en: Bottom Left
nl_NL: Onder Links

en: Bottom Center
nl_NL: Onder Midden

en: Bottom Right
nl_NL: Onder Rechts

en: Center Left
nl_NL: Midden Links

en: Center Center
nl_NL: Midden Midden

en: Center Right
nl_NL: Midden Rechts

en: Background Repeat
nl_NL: Herhaal Achtergrond

en: No Repeat
nl_NL: Geen Herhaling

en: Repeat
nl_NL: Herhaal

en: Tile Horizontally
nl_NL: Tegel Horizontaal

en: Tile Vertically
nl_NL: Tegel Verticaal

en: Creates a single column with 50&percnt; width
nl_NL: Creëert een enkele kolom van 50&percnt; breedte

en: Creates a single column with 33&percnt; width
nl_NL: Creëert een enkele kolom van 33&percnt; breedte

en: Creates a single column with 67&percnt; width
nl_NL: Creëert een enkele kolom van 67&percnt; breedte

en: Creates a single column with 25&percnt; width
nl_NL: Creëert een enkele kolom van 25&percnt; breedte

en: Creates a single column with 75&percnt; width
nl_NL: Creëert een enkele kolom van 75&percnt; breedte

en: Creates a single column with 20&percnt; width
nl_NL: Creëert een enkele kolom van 20&percnt; breedte

en: Creates a single column with 40&percnt; width
nl_NL: Creëert een enkele kolom van 40&percnt; breedte

en: Creates a single column with 60&percnt; width
nl_NL: Creëert een enkele kolom van 60&percnt; breedte

en: Creates a single column with 80&percnt; width
nl_NL: Creëert een enkele kolom van 80&percnt; breedte

en: Code Block
nl_NL: Codeblok

en: Add text or code to your website without any formatting or text optimization. Can be used for HTML/CSS/Javascript
nl_NL: Voeg eenvoudig tekst of code aan uw site toe, zonder formatting of text optimization. Mogelijkheden: HTML, CSS, Javascript

en: Code Block Content. Add your own HTML/CSS/Javascript here
nl_NL: Codeblok Content. Voeg hier uw eigen HTML/CSS/Javascript in

en: Enter some text/code. You can also add plugin shortcodes here. (Adding theme shortcodes is not recommended though)
nl_NL: Voer tekst of code in, of zelfs shortcodes van plugins (shortcodes van het thema worden niet aanbevolen)

en: Wrap your code into a html tag (i.e. pre or code tag). Insert the tag without <>
nl_NL: Zet de code in een html-tag (pre of code-tag). Voeg de tag in zonder <>

en: Enter one or more attribute values which should be applied to the wrapper element. Leave the field empty if no attributes are required.
nl_NL: Voer een of meer attribute-waarden in, die moeten worden toegepast op het wrapper-element. Laat leeg als er geen attributes nodig zijn.

en: WordPress will convert the html tags to readable text.
nl_NL: WordPress zet de html-tags om in leesbare tekst.

en: Disable Shortcode Processing
nl_NL: Shortcode Processing uitschakelen

en: Check if you want to disable the shortcode processing for this code block
nl_NL: Vink aan als u Shortcode Processing wilt uitschakelen voor dit codeblok

en: Deactivate schema.org markup
nl_NL: Schema.org markup uitschakelen

en: Output the code without any additional wrapper elements. (not recommended)
nl_NL: Output de code zonder enige extra wrapper elementen (niet aanbevolen)

en: Decrease Column Size
nl_NL: Verminder Kolomgrootte

en: Increase Column Size
nl_NL: Vergroot Kolomgrootte

en: Delete Column
nl_NL: Verwijder Kolom

en: Clone Column
nl_NL: Kloon Kolom

en: None
nl_NL: Geen

en: Border Color
nl_NL: Kleur van Kader/Rand

en: Pop up
nl_NL: Pop-up

en: Top to Bottom
nl_NL: Boven naar Beneden

en: Bottom to Top
nl_NL: Beneden naar Boven

en: Left to Right
nl_NL: Links naar Rechts

en: Right to Left
nl_NL: Rechts naar Links

en: Comments
nl_NL: Reacties

en: Add a comment form and comments list to the template
nl_NL: Voeg aan het sjabloon een reactieformulier en reactielijst toe

en: Contact Form
nl_NL: Contactformulier

en: Creates a customizable contact form
nl_NL: Creëert een contactformulier naar wens

en: Form
nl_NL: Formulier

en: Your email address
nl_NL: Uw e-mailadres

en: Enter one or more Email addresses (separated by comma) where mails should be delivered to.
nl_NL: Vul een of meerdere mailadressen in (gescheiden door komma's) waarheen de mails te verzenden.

en: Default:
nl_NL: Standaard:

en: Form Title
nl_NL: Formulier-titel

en: Enter a form title that is displayed above the form
nl_NL: Toon de volgende titel boven het formulier:

en: Send us mail
nl_NL: Mail ons

en: Add/Edit Contact Form Elements
nl_NL: Toevoegen/Wijzigen Elementen Contactformulier

en: Here you can add, remove and edit the form Elements of your contact form.
nl_NL: Hier kunt u elementen van uw contactformulier toevoegen, aanpassen of verwijderen

en: Available form elements are: single line Input elements, Textareas, Checkboxes and Select-Dropdown menus.
nl_NL: Deze elementen zijn beschikbaar: ruimte voor tekstregel, groter tekstblok, Checkboxen en Dropdown-menu's.

en: It is recommended to not delete the 'E-Mail' field if you want to use an auto responder.
nl_NL: Het wordt aangeraden om het veld 'E-Mail' niet te verwijderen als u een automatisch antwoord wilt gebruiken

en: Edit Form Element
nl_NL: Wijzig Formulier Elementen

en: Subject
nl_NL: Onderwerp

en: Message
nl_NL: Bericht

en: Form Element Label
nl_NL: Label Forumlier Element

en: Form Element Type
nl_NL: Type Formulier Element

en: Form Element: Text Input
nl_NL: Formulier-Element: Tekstregel

en: Form Element: Text Area
nl_NL: Formulier-Element: Tekstblok

en: Form Element: Select Element
nl_NL: Formulier-Element: Selectieknop

en: Form Element: Checkbox
nl_NL: Formulier-Element: Checkbox

en: Form Element: Datepicker
nl_NL: Formulier-Element: Datumkiezer

en: Custom HTML: Add a Description
nl_NL: Aangepaste HTML: Beschrijving

en: Form Element Options
nl_NL: Opties Formulier Element

en: Enter any number of options that the visitor can choose from. Separate these Options with a comma.
nl_NL: Vul het aantal opties in waaruit een bezoeker kan kiezen. Onderscheid deze Opties met een komma.

en: Example: Option 1, Option 2, Option 3
nl_NL: Voorbeeld: Optie 1, Optie 2, Optie 3

en: Add Description
nl_NL: Beschrijving toevoegen

en: Form Element Validation
nl_NL: Validatie Formulier Element

en: No Validation
nl_NL: Geen Validatie

en: Is not empty
nl_NL: Is niet leeg

en: Valid E-Mail address
nl_NL: Geldig E-Mail adres

en: Valid Phone Number
nl_NL: Geldig Telefoonnummer

en: Valid Number
nl_NL: Geldig Nummer

en: Form Element Width
nl_NL: Breedte Formulier Element

en: Change the width of your elements and let them appear beside each other instead of underneath
nl_NL: Pas de breedte van de elementen aan en laat ze naast elkaar tonen in plaats van onder elkaar

en: Submit Button Label
nl_NL: Label Verzendknop

en: Enter the submit buttons label text here
nl_NL: Vul hier de label tekst in voor verzendknoppen

en: Submit
nl_NL: Verzenden

en: What should happen once the form gets sent?
nl_NL: Wat gebeurt er als het formullier verzonden is?

en: Display a short message on the same page
nl_NL: Toon een korte boodschap op dezelfde pagina

en: Redirect the user to another page
nl_NL: Stuur gebruiker naar specifieke pagina

en: Message Sent label
nl_NL: Label Bericht Verstuurd

en: What should be displayed once the message is sent?
nl_NL: Wat moet worden getoond zodra het bericht is verstuurd?

en: Your message has been sent!
nl_NL: Uw bericht is verstuurd!

en: To which page do you want the user send to?
nl_NL: Naar welke pagina wilt u de gebruiker sturen?

en: E-Mail Subject
nl_NL: E-Mail Onderwerp

en: You can define a custom Email Subject for your form here. If left empty the subject will be
nl_NL: Stel voor uw formulier een eigen E-mailonderwerp in. Laat u dit leeg, dan is het onderwerp

en: New Message
nl_NL: Nieuw Bericht

en: sent by contact form at
nl_NL: Verstuurd via contactformulier op

en: Autorespond Text
nl_NL: Tekst Automatisch Antwoord

en: Enter a message that will be sent to the users email address once he has submitted the form.
nl_NL: Vul een bericht in dat zal worden verstuurd naar het e-mail adres van de gebruiker zodra hij het formulier heeft verzonden.

en: If left empty no auto-response will be sent.
nl_NL: Wanneer leeggelaten zal er geen automatisch bericht worden verstuurd.

en: Contact Form Captcha
nl_NL: Contactformulier Captcha

en: Do you want to display a Captcha field at the end of the form so users must prove they are human by solving a simply mathematical question?
nl_NL: Wilt u een Captcha veld aan het einde van het formulier plaatsen? Een simpele wiskundevraag moet worden opgelost, op deze manier kunnen gebruikers aantonen dat zij een mens zijn.

en: (It is recommended to only activate this if you receive spam from your contact form, since an invisible spam protection is also implemented that should filter most spam messages by robots anyways)
nl_NL: (Het wordt alleen aangeraden dit te activeren wanneer u spam binnen krijgt via het contactformulier, er is namelijk ook een onzichtbare bescherming tegen spam ingebouwd om berichten van robots buiten te houden.)

en: Don't display Captcha
nl_NL: Toon geen Captcha

en: Display Captcha
nl_NL: Toon Captcha

en: Default
nl_NL: Standaard

en: Form Color Scheme
nl_NL: Kleurenschema formulier

en: Select a form color scheme here
nl_NL: Formulier kleurenschema kiezen

en: Light transparent
nl_NL: Licht transparant

en: Dark transparent
nl_NL: Donker transparant

en: Thank you for your Message!
nl_NL: Bedankt voor uw bericht!

en: Please prove that you are human by solving the equation
nl_NL: Bewijs a.u.b. dat u een mens bent door de volgende vergelijking op te lossen.

en: Display a content slider element
nl_NL: Creëer een content slider met teksten en/of beelden

en: Add/Edit Slides
nl_NL: Slides toevoegen/wijzigen

en: Here you can add, remove and edit the slides you want to display.
nl_NL: Hier kunt u de te tonen slides toevoegen, verwijderen en bewerken.

en: Slide Title
nl_NL: Slide Titel

en: Enter the slide title here (Better keep it short)
nl_NL: Vul hier de slide titel in (Houd het kort)

en: Title Link?
nl_NL: Titel Link?

en: Where should your title link to?
nl_NL: Waarnaar dient de titel te linken?

en: Open in new window
nl_NL: Open in nieuw venster

en: Do you want to open the link in a new window
nl_NL: Wilt u de link in een nieuw venster openen?

en: Enter some content here
nl_NL: Vul hier wat inhoud in

en: Do you want to display a heading above the images?
nl_NL: Wilt u boven de afbeeldingen een heading tonen?

en: Columns
nl_NL: Kolommen

en: How many Slide columns should be displayed?
nl_NL: Hoeveel kolommen moeten er worden getoond?

en: 1 Columns
nl_NL: 1 Kolom

en: 2 Columns
nl_NL: 2 Kolommen

en: 3 Columns
nl_NL: 3 Kolommen

en: 4 Columns
nl_NL: 4 Kolommen

en: 5 Columns
nl_NL: 5 Kolommen

en: 6 Columns
nl_NL: 6 Kolommen

en: Choose the transition for your content slider.
nl_NL: Kies de overgang van de content slider.

en: Slider controls
nl_NL: Slider-bediening

en: Do you want to display slider control buttons?
nl_NL: Wilt u slider-bedieningsknoppen tonen?

en: Yes, display arrow control buttons
nl_NL: Ja, toon de pijlbediening

en: Yes, display dot control buttons
nl_NL: Ja, toon de stippenbediening

en: No, do not display any control buttons
nl_NL: Nee, laat geen besturingsknoppen zien

en: Autorotation active?
nl_NL: Autorotatie Actief?

en: Check if the content slider should rotate by default
nl_NL: Vink aan als de content slider standaard moet roteren

en: Yes
nl_NL: Ja

en: No
nl_NL: Nee

en: Slider autorotation duration
nl_NL: Duur van slider autorotatie

en: Images will be shown the selected amount of seconds.
nl_NL: Afbeeldingen worden voor het geselecteerde aantal seconden getoond

en: Font Colors
nl_NL: Tekstkleuren

en: Either use the themes default colors or apply some custom ones
nl_NL: Gebruik de standaardkleuren van het thema of kies er een aantal zelf

en: Define Custom Colors
nl_NL: Kies je Eigen Kleuren

en: Select a custom font color. Leave empty to use the default
nl_NL: Kies aangepaste tekstkleur. Laat leeg om de standaard te gebruiken

en: Animated Countdown
nl_NL: Aftel-effect

en: Second
nl_NL: Tweede

en: Minute
nl_NL: Minuut

en: Hour
nl_NL: Uur

en: Day
nl_NL: Dag

en: Date
nl_NL: Datum

en: Pick a date in the future.
nl_NL: Kies datum in de toekomst.

en: Pick the hour of the day
nl_NL: Kies het uur van de dag

en: Pick the minute of the hour
nl_NL: Kies de minuten

en: Smallest time unit
nl_NL: Kleinste tijdeenheid

en: The smallest unit that will be displayed
nl_NL: De kleinste eenheid die wordt getoond

en: Largest time unit
nl_NL: Grootste tijdeenheid

en: The largest unit that will be displayed
nl_NL: De grootste eenheid die wordt getoond

en: Text Alignment
nl_NL: Uitlijning tekst

en: Choose here, how to align your text
nl_NL: Kies hier hoe u de tekst wilt uitlijnen

en: Center
nl_NL: Midden

en: Number Font Size
nl_NL: Lettergrootte Getal

en: Size of your numbers in Pixel
nl_NL: Grootte van de getallen in pixels

en: Default Size
nl_NL: Standaard grootte

en: Choose the colors here
nl_NL: Kies hier de kleuren

en: Theme colors
nl_NL: Themakleuren

en: Transparent Light
nl_NL: Transparant licht

en: Transparent Dark
nl_NL: Transparant donker

en: Seconds
nl_NL: Seconden

en: Minutes
nl_NL: Minuten

en: Hours
nl_NL: Uren

en: Days
nl_NL: Dagen

en: Weeks
nl_NL: Weken

en: Month
nl_NL: Maand

en: Months
nl_NL: Maanden

en: Year
nl_NL: Jaar

en: Years
nl_NL: Jaren

en: Here you can set the background color of your Dropcap
nl_NL: Hier kunt u de achtergrondkleur instellen van uw Dropcap

en: Select a custom background color for your dropcap here
nl_NL: Selecteer aangepaste achtergrondkleur voor de dropcap

en: Plugin Additions
nl_NL: Toevoegingen Plugin

en: Upcoming Events
nl_NL: Aankomende Evenementen

en: Show a list of upcoming events
nl_NL: Toon lijst van aankomende evenementen

en: Entry Number
nl_NL: Artikel Nummer

en: How many items should be displayed?
nl_NL: Hoeveel items moeten er getoond worden?

en: Gallery
nl_NL: Galerij

en: Media Elements
nl_NL: Media Elementen

en: Creates a custom gallery
nl_NL: Creëert een aangepaste galerij

en: Edit Gallery
nl_NL: Wijzig Galerij

en: Create a new Gallery by selecting existing or uploading new images
nl_NL: Creëer een nieuw Galerij door bestaande of nieuwe afbeeldingen te uploaden

en: Add/Edit Gallery
nl_NL: Toevoegen/Wijzig Galerij

en: Insert Images
nl_NL: Voeg afbeeldingen toe

en: Gallery Style
nl_NL: Galerij Style

en: Choose the layout of your Gallery
nl_NL: Kies de indeling van uw Galerij

en: Small Thumbnails
nl_NL: Kleine Thumbnail

en: Big image with thumbnails below
nl_NL: Grote afbeelding met daaronder thumbnails

en: Gallery Big Preview Image Size
nl_NL: Galerij Grote Voorvertoning Afbeelding

en: Choose image size for the Big Preview Image
nl_NL: Kies grootte afbeelding voor de Grote Voorvertoning van  Afbeelding

en: Force same size for all big preview images?
nl_NL: Alle preview-afbeeldingen dezelfde grootte maken?

en: Depending on the size you selected above, preview images might differ in size. Should the theme force them to display at exactly the same size?
nl_NL: Afhankelijk van hierboven gekozen, kunnen preview-beelden in omvang verschillen. Moet het thema deze omzetten naar exact hetzelfde formaat?

en: Yes, force same size on all Big Preview images, even if they use a different aspect ratio
nl_NL: Ja, hetzelfde formaat voor de preview-beelden, zelfs als hun verhoudingen verschillen

en: No, do not force the same size
nl_NL: Nee, behoud oorspronkelijke afmetingen

en: Gallery Preview Image Size
nl_NL: Galerij Voorvertoning grootte  Afbeelding

en: Choose image size for the small preview thumbnails
nl_NL: Stel de grootte van de kleine preview-thumbnails in

en: Gallery Columns
nl_NL: Galerij Kolommen

en: Choose the column count of your Gallery
nl_NL: Kies het aantal kolommen voor uw Galerij

en: Use Lighbox
nl_NL: Gebruik Lightbox

en: Do you want to activate the lightbox
nl_NL: Wilt u Lightbox activeren?

en: No, open the images in the browser window
nl_NL: Nee, open de afbeelding in het venster van de browser

en: No, open the images in a new browser window/tab
nl_NL: Nee, open de afbeeldingen in een nieuw venster/tab

en: No, don't add a link to the images at all
nl_NL: Nee, voeg helemaal geen link toe aan de afbeeldingen

en: Thumbnail fade in effect
nl_NL: Thumbnail fade-in effect

en: You can set when the gallery thumbnail animation starts
nl_NL: U kunt instellen wanneer de animatie van de thumbnail start

en: Show the animation when user scrolls to the gallery
nl_NL: Toon de animatie als gebruiker naar de galerij scrollt

en: Activate animation on page load (might be preferable on large galleries)
nl_NL: Nuttig bij grote galerijen - activeer animatie al bij het laden van de pagina

en: Google Map
nl_NL: Google Map landkaart

en: Display a google map with one or multiple locations
nl_NL: Toon een Google Map met een of meerdere locaties

en: Too many requests at once, please wait a few seconds before requesting coordinates again
nl_NL: Het is druk met verzoeken. Wacht a.u.b. een tel alvorens opnieuw de coördinaten op te vragen

en: Address couldn't be found by Google, please add it manually
nl_NL: Google kan het adres niet vinden. Voeg a.u.b. handmatig toe

en: Please insert a valid address in the fields above
nl_NL: Voer a.u.b. een geldig adres in, in de velden hierboven

en: Add/Edit Map Locations
nl_NL: Locaties toevoegen/verwijderen

en: Here you can add, remove and edit the map locations for your Google Map.
nl_NL: Hier kunt u de Google Map locaties toevoegen, verwijderen en wijzigen.

en: Edit Location
nl_NL: Locatie bewerken

en: Full Adress
nl_NL: Volledig adres

en: Marker Tooltip
nl_NL: Tekstkadertje bij Marker

en: Enter some text here. If the user clicks on the marker the text will be displayed
nl_NL: Plaats hier de tekst die u wilt laten verschijnen als gebruiker op de Marker klikt

en: Display Tooltip by default
nl_NL: Toon standaard het tekstkadertje

en: Check to display the tooltip by default. If unchecked user must click the marker to show the tooltip
nl_NL: Vink aan om direct het tekstkader te tonen. Anders wordt het pas zichtbaar na klikken op de marker

en: Custom Map Marker Image
nl_NL: Aangepaste Marker-afbeelding

en: Use a custom Image as marker. (make sure that you use a square image, otherwise it will be cropped)
nl_NL: Een eigen afbeelding gebruiken als marker (een niet-vierkante afbeelding zal worden vervormd)

en: Leave empty if you want to use the default marker
nl_NL: Laat leeg als u de standaard marker prima vindt

en: Insert Marker Image
nl_NL: Marker-afbeelding invoegen

en: Custom Map Marker Image Size
nl_NL: Aangepaste grootte Marker-afbeelding

en: How big should the marker image be displayed in height and width.
nl_NL: Hoe groot wilt u dat de afbeelding van de marker worrdt getoond?

en: Map height
nl_NL: Hoogte landkaart

en: You can either define a fixed height in pixel like '300px' or enter a width/height ratio like 16:9
nl_NL: Stel een vaste hoogte in, zoals '300px', of voer een breedte/hoogte verhouding in, zoals 16:9

en: Zoom Level
nl_NL: Zoomniveau

en: Choose the zoom of the map on a scale from  1 (very far away) to 19 (very close)
nl_NL: Kies het standaard zoomniveau op een schaal van 1 (ver weg) tot 19 (dicht erop)

en: Set Zoom level automatically to show all markers
nl_NL: Laat het zoomniveau bepalen om precies alle markers te tonen

en: Color Saturation
nl_NL: Kleurverzadiging

en: Choose the saturation of your map
nl_NL: Kies de verzadiging van de landkaart

en: Oversaturated
nl_NL: Over-verzadigd

en: Slightly oversaturated
nl_NL: Licht over-verzadigd

en: Normal Saturation
nl_NL: Normale verzadiging

en: Muted colors
nl_NL: Kleuren gedempt

en: Greyscale
nl_NL: Grijsschaal

en: Custom Overlay Color
nl_NL: Aangepaste Overlay Kleur

en: Select a custom color for your Map here. The map will be tinted with that color. Leave empty if you want to use the default map color
nl_NL: Kies een kleur om de landkaart subtiel mee te accentueren. Anders wordt het standaard landkaart-kleurenschema gebruikt.

en: Display Zoom Control?
nl_NL: Zoombediening weergeven?

en: Check to display the controls at the left side of the map
nl_NL: Vink aan om bediening links in de landkaart weer te geven

en: Display Pan Control?
nl_NL: Het (Pan) controlewiel tonen?

en: Check to display the Pan control wheel at the top left side of the map
nl_NL: Vink aan om het (Pan) controlewieltje te tonen, links bovenin de kaart

en: Map dragging on mobile
nl_NL: Mobiel: schuiven landkaart

en: Check to disable the users ability to drag the map on mobile devices. This ensures that the user can scroll down the page, even if the map fills the whole viewport of the mobile device
nl_NL: Vink aan als u NIET wilt dat een mobiele gebruiker de landkaart kan schuiven. Stel namelijk dat de kaart het scherm vult, dan kan gebruiker niet meer scrollen, gevangen in de landkaart.

en: This element will stretch across the whole screen by default.
nl_NL: Dit element zal standaard het hele scherm willen vullen.

en: If you put it inside a color section or column it will only take up the available space
nl_NL: Geplaatst in een content-sectie of kolom beperkt het zich tot de beschikbare ruimte

en: Currently:
nl_NL: Huidig:

en: Stretch fullwidth
nl_NL: Rek uit tot volledige-breedte

en: Adjust to content width
nl_NL: Aan breedte content aanpassen

en: Address
nl_NL: Adres

en: Grid Row
nl_NL: Raster-rij

en: Add multiple Grid Rows below each other to create advanced grid layouts. Cells can be styled individually
nl_NL: Plaats meerdere rijen onder elkaar om een geavanceerde lay-out te creëren. Cellen zijn individueel te stylen.

en: Add Cell
nl_NL: Cel toevoegen

en: Set Cell Size
nl_NL: Celformaat instellen

en: Delete Row
nl_NL: Rij verwijderen

en: Edit Row
nl_NL: Rij bewerken

en: Clone Row
nl_NL: Kloon rij

en: Grid Borders
nl_NL: Rasterranden

en: Choose if your layout grid should display any border
nl_NL: Als u randen wenst in deze raster lay-out

en: No Borders
nl_NL: Geen Randen

en: Borders on top and bottom
nl_NL: Randen onder en boven

en: Borders between cells
nl_NL: Randen tussen cellen

en: Borders on top and bottom and between cells
nl_NL: Randen boven- en onderaan, en tussen de cellen

en: Minimum height
nl_NL: Minimale Hoogte

en: Set the minimum height of all the cells in pixel. eg:400px
nl_NL: Stel de minimale hoogte in van alle cellen. Bijv. 400px

en: Section Colors
nl_NL: Kleuren Gedeelte

en: The section will use the color scheme you select. Color schemes are defined on your styling page
nl_NL: Het gedeelte gebruikt het kleurenschema dat u selecteert. Kleurenschema's staan bij de styling opties van dit thema

en: (Show Styling Page)
nl_NL: (Toon Styling Pagina)

en: Mobile Behaviour
nl_NL: Gedrag op Mobiel Apparaat

en: Choose how the cells inside the grid should behave on mobile devices and small screens
nl_NL: Bepaal wat er met de rastercellen moet gebeuren op mobiele apparaten en kleine schermen

en: Default: Each cell is displayed on its own
nl_NL: Standaard: elke cel individueel weergeven

en: Cells appear beside each other, just like on large screens
nl_NL: Net als op grote schermen moeten de cellen naast elkaar staan

en: For Developers: Section ID
nl_NL: Voor Ontwikkelaars: Sectie ID

en: Apply a custom ID Attribute to the section, so you can apply a unique style via CSS. This option is also helpful if you want to use anchor links to scroll to a sections when a link is clicked
nl_NL: Pas een custom ID-Attribute toe, voor unieke CSS-styling. Ook kunt u hier een anchor-link instellen: klikken op een link ingesteld op #3, brengt gebruiker direct naar deze specifieke sectie (#3 dan)

en: Use with caution and make sure to only use allowed characters. No special characters can be used.
nl_NL: Gebruik deze optie zorgvuldig. Speciale tekens zijn niet toegestaan.

en: Special Heading
nl_NL: Speciale Kop

en: Creates a special Heading
nl_NL: Creëert een special Kop

en: Heading Text
nl_NL: Koptekst

en: Hello
nl_NL: Hallo daar!

en: Heading Type
nl_NL: Kop Type

en: Select which kind of heading you want to display.
nl_NL: Selecteer welke soort Kop u wilt tonen

en: Heading Style
nl_NL: Kop Style

en: Select a heading style
nl_NL: Selecteer een Kop Style

en: Default Style
nl_NL: Standaard Stijl met lijn

en: Heading Style Modern (left)
nl_NL: Moderne Headingstijl (links)

en: Heading Style Modern (centered)
nl_NL: Moderne Headingstijl (gecentreerd)

en: Heading Style Classic (centered, italic)
nl_NL: Klassieke Stijl (gecentreerd, cursief)

en: Heading Size
nl_NL: Grootte Heading

en: Size of your Heading in Pixel
nl_NL: Grootte van de Heading in Pixels

en: Add an extra descriptive subheading above or below the actual heading
nl_NL: Voeg boven of onder de heading nog een bijschrijvende subheading toe

en: No Subheading
nl_NL: Geen Subheading

en: Display subheading above
nl_NL: Toon subheading erboven

en: Display subheading below
nl_NL: Toon subheading eronder

en: Subheading Text
nl_NL: Tekst Subheading

en: Add your subheading here
nl_NL: Voeg hier de subheading toe

en: Subheading Size
nl_NL: Grootte Subheading

en: Size of your subeading in Pixel
nl_NL: Grootte van de Subheading in Pixels

en: Padding Bottom
nl_NL: Padding onder

en: Bottom Padding in pixel
nl_NL: Padding onderkant in pixels

en: Heading Color
nl_NL: Kop Kleur

en: Select a heading color
nl_NL: Selecteer een Kop kleur

en: Default Color
nl_NL: Standaard Kleur

en: Meta Color
nl_NL: Meta Kleur

en: Select a custom font color for your Heading here
nl_NL: Kies aangepaste tekstkleur voor de Heading

en: Do you want to apply  a link to the title?
nl_NL: Wilt u de titel zelf een link meegeven?

en: Separator / Whitespace
nl_NL: Separator / Witruimte

en: Creates a delimiter/whitespace to separate elements
nl_NL: Creëert een lijn of witruimte om elementen te scheiden of in hoogte te schuiven

en: Horizontal Ruler Styling
nl_NL: Horizontale Liniaal Styling

en: Here you can set the styling and size of the HR element
nl_NL: Hier kunt u de styling en de grootte van het HR element instellen

en: Big Top and Bottom Margins
nl_NL: Big Top en Onderkant Margins

en: Fullwidth Separator
nl_NL: Scheidingslijn volledige-breedte

en: Whitespace
nl_NL: Witruimte

en: Short Separator
nl_NL: Korte Separator

en: How much whitespace do you need? Enter a pixel value. Positive value will increase the whitespace, negative value will reduce it. eg: '50', '-25', '200'
nl_NL: Hoeveel witruimte wenst u? Voer een waarde in, in pixels. Bijv. '50', '-25', '200'. Negatief voor minder ruimte, positief voor meer ruimte.

en: Section Top Shadow
nl_NL: Sectie Top Schaduw

en: Display a small styling shadow at the top of the section
nl_NL: Toon een kleine schaduw aan de bovenkant van het gebied

en: Display shadow
nl_NL: Toon Schaduw

en: Do not display shadow
nl_NL: Toon geen schaduw

en: Position
nl_NL: Positie

en: Set the position of the short ruler
nl_NL: Stel de positie in van de korte liniaal

en: none
nl_NL: geen

en: thin
nl_NL: dun

en: fat
nl_NL: dik

en: Enter a custom width. Both, px and &percnt; values are allowed
nl_NL: Voer aangepaste breedte in, in pixels (200px) of percentage (50%)

en: Custom Border Color
nl_NL: Aangepaste Randkleur

en: Leave empty for default theme color
nl_NL: Laat leeg voor de standaard themakleur

en: Top Margin in px
nl_NL: Marge bovenzijde in px

en: Bottom Margin  in px
nl_NL: Marge onderzijde in px

en: Icon
nl_NL: Icoon

en: Should an icon be displayed at the center?
nl_NL: In het midden een icoon tonen?

en: Yes, display Icon
nl_NL: Ja, toon icoon

en: Custom Icon Color
nl_NL: Aangepaste Icoonkleur

en: Select an icon below
nl_NL: Kies hieronder een icoon

en: Display an icon with optional hover effect
nl_NL: Toon een icoon met eventueel hover-effect

en: Font Icon
nl_NL: Icoon Lettertype

en: Select an Icon below
nl_NL: Kies hieronder een Icoon

en: Icon Style
nl_NL: Icoon-Stijl

en: Here you can set the  style of the icon. Either display it inline as part of some text or let it stand alone with border and optional caption
nl_NL: Hier kiest u de icoonstijl. Toon het icoon inline, als deel van een tekst, of gebruik het vrijstaand met een rand en eventueel bijschrift

en: Default inline style
nl_NL: Standaard inline stijl

en: Standalone Icon with border and optional caption
nl_NL: Vrijstaand icoon met rand en eventueel bijschrift

en: Icon Caption
nl_NL: Bijschrift bij Icoon

en: A small caption below the icon
nl_NL: Kort bijschrift onder icoon

en: Icon Size
nl_NL: Afmetingen Icoon

en: Enter the font size in px, em or &percnt;
nl_NL: Voer lettergrootte in in px, em of &percnt;

en: Icon Position
nl_NL: Icoon Positie

en: Choose the alignment of your icon here
nl_NL: Kies hier de uitlijning van het icoon

en: Optional Tooltip
nl_NL: Eventueel tekstkader

en: Add a tooltip for this Icon. The tooltip will appear on mouse over
nl_NL: Tekstkader aan icoon toevoegen. Deze tooltip verschijnt bij muis-hover

en: Icon Color
nl_NL: IcoonKleur

en: Here you can set the  color of the icon. Enter no value if you want to use the standard font color.
nl_NL: Stel hier de icoonkleur in. Laat leeg om de standaard kleur te gebruiken.

en: Icon Box
nl_NL: Icoon-Box

en: Creates a content block with icon to the left or above
nl_NL: Creëert een content-blok met een icoon aan de linker of bovenkant

en: IconBox Styling
nl_NL: Styling van IcoonBox

en: Defines the styling of the iconbox and the position of the icon
nl_NL: Bepaalt styling van icoonbox en de positie van het icoon

en: Display small icon at the left side of the title
nl_NL: Klein icoon links van de titel

en: Display a large icon at the left side of the whole content block
nl_NL: Toon een flink icoon links van het content-blok

en: Display a large icon at the right side of the whole content block
nl_NL: Toon een flink icoon rechts van het content-blok

en: Display a large icon above the title
nl_NL: Groot icoon boven de titel

en: Content block
nl_NL: Content-blok

en: Select if the iconbox should receive a border around the content
nl_NL: Bepaal of u de IcoonBox wilt omkaderen, als een soort kaartje

en: Boxed content block with borders
nl_NL: Content-blok met kader eromheen

en: No box arround content
nl_NL: Geen kader om de content

en: IconBox Icon
nl_NL: IcoonBox Icoon

en: Select an IconBox Icon below
nl_NL: Kies hieronder een Icoon

en: Add an IconBox title here
nl_NL: Voeg hier een IcoonBox titel toe

en: IconBox Title
nl_NL: IcoonBox Titel

en: Apply link to icon
nl_NL: Link via het icoon

en: Do you want to apply the link to the icon?
nl_NL: Wilt u het icoon een link meegeven?

en: No, apply link to the title
nl_NL: Nee, de titel moet linken

en: Yes, apply link to icon and title
nl_NL: Ja, pas link toe op icoon en titel

en: Yes, apply link to icon only
nl_NL: Ja, pas link toe op het icoon

en: Add some content for this IconBox
nl_NL: Voeg wat inhoud toe voor deze IcoonBox

en: Click here to add your own text
nl_NL: Klik hier om uw eigen tekst toe te voegen

en: Custom Title Font Color
nl_NL: Aangepaste Tekstkleur Titel

en: Custom Content Font Color
nl_NL: Aangepaste Tekstkleur Content

en: Icon Colors
nl_NL: Kleuren Iconen

en: Select a custom background color. Leave empty to use the default
nl_NL: Kies aangepaste achtergrondkleur. Laat leeg voor de standaardkleur.

en: Select a custom border color. Leave empty to use the default
nl_NL: Kies aangepaste randkleur. Laat leeg voor de standaardkleur.

en: Icon List
nl_NL: Icoon lijst

en: Creates a list with nice icons beside
nl_NL: Creëert een lijst met mooie iconen aan de zijkant

en: List Title 1
nl_NL: Lijst Titel 1

en: List Title 2
nl_NL: Lijst Titel 2

en: List Title 3
nl_NL: Lijst Titel 3

en: Enter the list item title here (Better keep it short)
nl_NL: Vul hier de titel van het Lijst Item in (Het is beter om het kort te houden)

en: List Item Icon
nl_NL: Icoon Lijst Item

en: Select an icon for your list item below
nl_NL: Kies een icoon voro het lijst-item

en: List Item Content
nl_NL: Inhoud Lijst Item

en: List Content goes here
nl_NL: Hier plaats je de inhoud

en: Set the position of the icons
nl_NL: Stel de positie van iconen in

en: Select a custom font size. Leave empty to use the default
nl_NL: Kies aangepaste lettergrootte. Laat leeg voor de standaard

en: Inserts an image of your choice
nl_NL: Voegt een afbeelding naar keuze toe

en: Choose Image
nl_NL: Kies Afbeelding

en: Image Alignment
nl_NL: Uitlijning Afbeelding

en: Choose here, how to align your image
nl_NL: Kies hier hoe uw afbeelding moet worden uitgelijnd

en: No special alignment
nl_NL: Geen speciale uitlijning

en: Image Styling
nl_NL: Styling van de Afbeelding

en: Chose a styling variaton
nl_NL: Kies een Styling-variant

en: Circle (image height and width must be equal)
nl_NL: Cirkel (hoogte en breedte moeten gelijk zijn)

en: No Styling (no border, no border radius etc)
nl_NL: Geen styling (geen randen etc.)

en: Image Link?
nl_NL: Link Afbeelding?

en: Where should your image link to?
nl_NL: Waar moet uw afbeelding naar linken?

en: Caption
nl_NL: Bijschrift

en: Image Caption
nl_NL: Bijschrift Afbeelding

en: Display a caption overlay?
nl_NL: Bijschrift-overlay tonen?

en: Caption custom font size?
nl_NL: Aangepaste lettergrootte bijschrift

en: Size of your caption in pixel
nl_NL: Grootte bijschrift in pixels

en: Caption Appearance
nl_NL: Verschijning Bijschrift

en: When to display the caption?
nl_NL: Wanneer het bijschrift te tonen?

en: Always display caption
nl_NL: Bijschrift altijd tonen

en: Only display on hover
nl_NL: Toon enkel bij muis-hover

en: Image Fade in Animation
nl_NL: Fade-in Animatie Afbeelding

en: Add a small animation to the image when the user first scrolls to the image position. This is only to add some 'spice' to the site and only works in modern browsers
nl_NL: Voeg een subtiele animatie/effect toe aan de afbeelding wanneer gebruiker naar het plaatje scrollt. Dit geeft wat extra pit aan de site, maar werkt niet in alle browsers.

en: Image with Hotspots
nl_NL: Beeld met Hotspots

en: Inserts an image with one or many hotspots that show tooltips
nl_NL: Voegt afbeelding in met een of meerdere hotspots met tekstkadertjes

en: Either upload a new, or choose an existing image from your media library. Once an Image has been selected you can add your Hotspots
nl_NL: Upload een nieuwe afbeelding of kies een bestaande uit uw mediabibliotheek. Eenmaal ingesteld, kunt u Hotspots gaan toevoegen.

en: Add/Edit your hotspots.
nl_NL: Hotspots toevoegen/bewerken.

en: Edit Hotspot Tooltip
nl_NL: Tekstkader Hotspot aanpassen

en: Add Hotspot
nl_NL: Hotspot toevoegen

en: Tooltip
nl_NL: Tekstkader

en: Tooltip Position
nl_NL: Positie Tekstkader

en: Select where to display the tooltip in relation to the hotspot
nl_NL: Kies waar het tekstkadertje te tonen t.o.v. de hotspot

en: Top Centered
nl_NL: Top Midden

en: Bottom Centered
nl_NL: Onder Midden

en: Left Top
nl_NL: Top Links

en: Left Bottom
nl_NL: Onder Links

en: Left Centered
nl_NL: Midden Links

en: Right Top
nl_NL: Top Rechts

en: Right Bottom
nl_NL: Onder Rechts

en: Right Centered
nl_NL: Midden Rechts

en: Tooltip Width
nl_NL: Breedte Tekstkader

en: Select the width of the tooltip. Height is based on the content
nl_NL: Stel breedte van tekstkader in. Hoogte wordt bepaald door de content

en: Extra Large
nl_NL: Extra Groot

en: Enter a short descriptive text that appears if the user places his mouse above the hotspot
nl_NL: Vul korte beschrijvende tekst in die verschijnt bij een muis-hover over de hotspot

en: Tooltip Style
nl_NL: Stijl Tekstkader

en: Chose the style of your tooltip
nl_NL: Kies de stijl van het tekstkader

en: Where should your hotspot link to?
nl_NL: Waarheen moet de Hotspot-link verwijzen?

en: Hotspot Colors
nl_NL: Hotspot Kleuren

en: Hotspot Color
nl_NL: Kleur van Hotspot

en: Set the colors of your hotspot
nl_NL: Kies hier de Hotspot-kleuren

en: Select a custom background color here
nl_NL: Kies een aangepaste achtergrondkleur

en: Select a custom font color here
nl_NL: Kies een aangepaste tekstkleur

en: Custom Pulse Color
nl_NL: Aangepaste Pulse-Kleur

en: Select a custom pulse color here
nl_NL: Kies een aangepaste pulse-kleur

en: Simple Fade in
nl_NL: Eenvoudige Fade-in

en: Hotspot Layout
nl_NL: Hotspot lay-out

en: Select the hotspot layout
nl_NL: Kies hotspot lay-out

en: Numbered Hotspot
nl_NL: Hotspot genummerd

en: Blank Hotspot
nl_NL: Blanco Hotspot

en: Hotspot on mobile devices
nl_NL: Hotspot op mobiele apparaten

en: Check if you always want to show the tooltips on mobile phones below the image. Recommended if your tooltips contain a lot of text
nl_NL: Vink aan als u op smartphones het tekstkadertje direct al onder de afbeelding wenst. Nuttig bij veel tekst, te veel voor een pop-up kadertje

en: Image with Hotspots - Click to insert image and hotspots
nl_NL: Afbeelding met Hotspots - Klik om beeld en hotspots in te voegen

en: Display a partner/logo Grid or Slider
nl_NL: Een partner-/logo-Raster of -Slider tonen

en: Add Images
nl_NL: Voeg afbeeldingen toe

en: Here you can add new Images to the partner/logo element.
nl_NL: Hier kunt u afbeeldingen aan het partner/logo element toevoegen

en: Add multiple Images
nl_NL: Voeg meerdere afbeeldingen toe

en: Choose another Image
nl_NL: Kies een andere Afbeelding

en: Display a image caption on hover
nl_NL: Toon bijschrift bij muis-over

en: Where should the image/logo link to?
nl_NL: Waarheen moet afbeelding/logo linken?

en: Link Title
nl_NL: Link Titel

en: Enter a link title
nl_NL: Voer een linktitel in

en: How many columns should be displayed?
nl_NL: Hoeveel kolommen moeten er worden getoond?

en: 7 Columns
nl_NL: 7 Kolommen

en: 8 Columns
nl_NL: 8 Kolommen

en: Logo Image Size
nl_NL: Grootte Logo-Afbeelding

en: Choose image size for your slideshow.
nl_NL: Kies een beeldgrootte voor uw diavoorstelling

en: Display Border around images?
nl_NL: Een Rand om de afbeeldingen tonen?

en: Do you want to display a light border around the images?
nl_NL: Wilt u rondom de afbeeldingen een subtiele rand tonen?

en: Display border
nl_NL: Toon een rand

en: Dont display border
nl_NL: Toon geen rand

en: Logo Slider or Logo Grid Layout
nl_NL: Lay-out van Logo Slider of Raster

en: Do you want to use a grid or a slider to display the logos?
nl_NL: Wilt u de logo's tonen in een raster of een slider?

en: Grid
nl_NL: Raster

en: Choose the transition for your logo slider.
nl_NL: Kies de overgang voor uw logo slider.

en: Check if the logo slider should rotate by default
nl_NL: Kies of de logo slider standaard moet roteren

en: Display entries in a magazine like fashion
nl_NL: Toon items als een soort magazine

en: Number of entries
nl_NL: Aantal items

en: How many entries should be displayed?
nl_NL: Hoeveel items moeten er worden getoond?

en: Display Tabs for each category selected above?
nl_NL: Tabs voor alle geselecteerde categorieën tonen?

en: If checked and you have selected more than one taxonomy above, a tab will be displayed for each of them
nl_NL: Indien aangevinkt, en u heeft gekozen voor meerdere taxonomieën, dan wordt voor alle een tab getoond

en: Display Thumbnails?
nl_NL: Thumbnails tonen?

en: If checked all entries that got a feature image will show it
nl_NL: Vink aan om eventuele uitgelichte afbeeldingen van de items te tonen

en: Display Element Heading?
nl_NL: Heading van element tonen?

en: If checked you can enter a title with link for this element
nl_NL: Vink aan om een titel met link in te voeren voor dit element

en: Where should the heading link to?
nl_NL: Waarheen moet heading link verwijzen?

en: Heading Area Color
nl_NL: Kleur Heading-ruimte

en: Choose a color for your heading area here
nl_NL: Kies hier een kleur voor de Heading-ruimte

en: Select a custom font color for your Heading area here
nl_NL: Kies hier een aangepaste kleur voor de Heading-ruimte

en: Should the first entry be displayed bigger?
nl_NL: Het eerste artikel groter weergeven?

en: If checked the first entry will stand out with big image
nl_NL: Vink aan voor een opvallend eerste item met grote afbeelding

en: First entry position
nl_NL: Postitie eerste item

en: Where do you want to display the first entry?
nl_NL: Waar wilt u het eerste item weergeven?

en: Display the first entry at the top of the others
nl_NL: Het eerste item weergeven boven de anderen

en: Display the first entry beside the others
nl_NL: Het eerste item weergeven naast de anderen

en: Link to:
nl_NL: Link naar:

en: Masonry
nl_NL: Metselwerk

en: Display a fullwidth masonry/grid with blog entries
nl_NL: Toon een volledige-breedte (bakstenen-)grid met blog items

en: Sortable?
nl_NL: Sorteerbaar?

en: Should sorting options based on the taxonomies above be displayed?
nl_NL: Moeten bovenaan filteropties worden getoond?

en: Yes, display sort options
nl_NL: Ja, toon filteropties

en: Yes, display sort options and currently active taxonomy
nl_NL: Ja, toon filteropties en de dan actieve taxonomie

en: No, do not display sort options
nl_NL: Nee, toon geen filteropties

en: Automatic, based on screen width
nl_NL: Automatisch, gebaseerd op schermbreedte

en: Should a pagination or load more option be displayed to view additional entries?
nl_NL: Om meer items te tonen, een paginanummering of meer-laden optie toevoegen?

en: Display Pagination
nl_NL: Toon Paginanummering

en: Display "Load More" Button
nl_NL: Toon "Toon Meer" Knop

en: No option to view additional entries
nl_NL: Het tonen van meer items niet aanbieden

en: Order by
nl_NL: Sorteren op

en: You can order the result by various attributes like creation date, title, author etc
nl_NL: Resultaten zijn te rangschikken op bijvoorbeeld aanmaakdatum, titel, auteur, etc.

en: Author
nl_NL: Auteur

en: Name (Post Slug)
nl_NL: Naam (Post Slug)

en: Last modified
nl_NL: Laatst bewerkt

en: Comment Count
nl_NL: Aantal Reacties

en: Page Order
nl_NL: Pagina Volgorde

en: Display order
nl_NL: Toon Volgorde

en: Display the results either in ascending or descending order
nl_NL: Toon de resultaten in oplopende of aflopende volgorde

en: Ascending Order
nl_NL: Oplopend

en: Descending Order
nl_NL: Aflopend

en: Size Settings
nl_NL: Instellingen formaat

en: Here you can select how the masonry should behave and handle all entries and the feature images of those entries
nl_NL: Stel hier in hoe het metselwerk (masonry) zich gedraagt en omgaat met items en hun uitgelichte afbeeldingen

en: Flexible Masonry: All entries get the same width but Images of each entry are displayed with their original height and width ratio
nl_NL: Flexible Masonry: alle items krijgen dezelfde breedte, maar de afbeeldingen van die items behouden hun oorspronkelijke verhouding

en: Perfect Grid: Display a perfect grid where each element has exactly the same size. Images get cropped/stretched if they don't fit
nl_NL: Perfect Grid: een optimaal strak raster, alle elementen krijgen dezelfde afmeting. Met croppen/uitrekken als beelden niet passen

en: Perfect Automatic Masonry: Display a grid where most elements get the same size, only elements with very wide images get twice the width and elements with very high images get twice the height. To qualify for "very wide" or "very high" the image must have a aspect ratio of 16:9 or higher
nl_NL: Perfect Automatic Masonry: maak een raster als een regelmatige bakstenen muur. Met exact dezelfde afmetingen, ofwel exact dubbele breedtes of hoogtes. Dit gebeurt dan enkel bij zeer brede/hoge afbeeldingen, met een verhouding van 16:9 of extremer.

en: Perfect Manual Masonry: Manually control the height and width of entries by adding either a "landscape" or "portrait" tag when creating the entry. Elements with no such tag use a fixed default size, elements with both tags will display extra large
nl_NL: Perfect Manual Masonry: bepaal ZELF de verhouding van items door een "landscape" of "portrait" tag toe te voegen tijdens het creëren. Items ZONDER tags krijgen een standaard afmeting. Beide tags SAMEN zorgt voor extra grote afbeeldingen.

en: Gap between elements
nl_NL: Ruimte tussen de elementen

en: Select the gap between the elements
nl_NL: Kies de ruimte tussen de elementen

en: No Gap
nl_NL: Geen ruimte ertussen

en: 1 Pixel Gap
nl_NL: Een 1-pixel ruimte

en: Large Gap
nl_NL: Grote ruimte

en: Image overlay effect
nl_NL: Afbeelding overlay effect

en: Overlay activated
nl_NL: Overlay geactiveerd

en: Overlay deactivated
nl_NL: Overlay uitgeschakeld

en: Element Title and Excerpt
nl_NL: Titel en Samenvatting van Element

en: You can choose if you want to display title and/or excerpt
nl_NL: Kies hier of u de titel en/of samenvatting wilt tonen

en: Display Title and Excerpt
nl_NL: Toon Titel en Samenvatting

en: Display Title
nl_NL: Toon Titel

en: Display Excerpt
nl_NL: Toon Samenvatting

en: Display Neither
nl_NL: Toon geen van beide

en: You can choose whether to always display Title and Excerpt or only on hover
nl_NL: U kunt kiezen om altijd of enkel bij muis-hover Titel en Samenvatting te tonen

en: Always Display
nl_NL: Toon altijd

en: Display on mouse hover
nl_NL: Tonen bij muis-hover

en: Masonry Gallery
nl_NL: Metselwerk Galerij

en: Display a fullwidth masonry/grid gallery
nl_NL: Toon een volledige-breedte (bakstenen-)grid galerij

en: Image Number
nl_NL: Nummer Afbeelding

en: How many images should be displayed per page?
nl_NL: Hoeveel afbeeldingen tonen per pagina?

en: Should a pagination or load more option be displayed to view additional images?
nl_NL: Om meer afbeeldingen te tonen, paginanummering of meer-laden optie toevoegen?

en: No option to view additional images
nl_NL: Het tonen van meer afbeeldingen niet aanbieden

en: Here you can select how the masonry should behave and handle the images
nl_NL: Hier stelt u in hoe het metselwerk met de ruimte en de afbeeldingen omgaat

en: Flexible Masonry: All images get the same width but are displayed with their original height and width ratio
nl_NL: Flexible Masonry: Alle afbeeldingen dezelfde breedte, maar hoogte laten bepalen door eigen verhoudingen

en: Perfect Grid: Display a perfect grid where each image has exactly the same size. Images get cropped/stretched if they don't fit
nl_NL: Perfect Grid: Een strak raster, alle afbeeldingen dezelfde omvang. Afwijkende afbeeldingen worden gecropt of uitgerekt

en: Perfect Automatic Masonry: Display a grid where most images get the same size, only very wide images get twice the width and very high images get twice the height. To qualify for "very wide" or "very high" the image must have a aspect ratio of 16:9 or higher
nl_NL: Perfect Automatic Masonry: Maak een raster als een soort bakstenen muur. Met exact dezelfde afmetingen, dan wel exact dubbele breedtes of hoogtes. Dit gebeurt dan enkel bij zeer brede/hoge afbeeldingen, met een verhouding van 16:9 of extremer.

en: Image overlay
nl_NL: Afbeelding overlay

en: Do you want to display the image overlay effect that gets removed on mouseover?
nl_NL: Wenst u een overlay-effect dat verdwijnt als gebruiker er met de muis overheen hovert?

en: Image Link
nl_NL: Afbeeldingslink

en: By default images link to a larger image version in a lightbox. You can deactivate that link. You can also set custom links when editing the images in the gallery
nl_NL: Standaard leidt een afbeelding de gebruiker naar een grotere versie, in een lightbox. U kunt dit uitschakelen, of via de afbeelding zelf een andere link invoegen

en: Lightbox linking active
nl_NL: Lightbox-link actief

en: Lightbox linking deactivated. (Custom links will still be used)
nl_NL: Lightbox-link uitgeschakeld, aangepaste links zijn mogelijk

en: Fullwidth Sub Menu
nl_NL: Sub Menu volledige-breedte

en: Display a sub menu
nl_NL: Toon een submenu

en: Select menu to display
nl_NL: Kies het menu om te tonen

en: You can create new menus in
nl_NL: U kunt nieuwe menu's creëren in

en: Appearance -> Menus
nl_NL: Weergave -> Menu's

en: Please note that Mega Menus are not supported for this element
nl_NL: Houd er rekening mee dat Mega Menu's in dit element niet worden ondersteund

en: Button Style (Colored)
nl_NL: Knop-stijl (gekleurd)

en: Button Style (Bordered)
nl_NL: Knop-stijl (omkaderd)

en: Menu Position
nl_NL: Positie Menu

en: Aligns the menu either to the left, the right or centers it
nl_NL: Uitlijning van het menu links, rechts, of gecentreerd

en: Menu Colors
nl_NL: Menukleuren

en: The menu will use the color scheme you select. Color schemes are defined on your styling page
nl_NL: U kiest zelf het kleurenschema voor het menu. Kleurenschema's stelt u in op de styling pagina

en: If checked the menu will stick at the top of the page once it touches it
nl_NL: Vink aan om ook bij scrollen het menu bovenin het scherm te houden

en: Mobile Menu Display
nl_NL: Weergave Mobiel Menu

en: How do you want to display the menu on mobile devices
nl_NL: Hoe wilt u het menu tonen op mobiele apparaten?

en: Display full menu (works best if you only got a few menu items)
nl_NL: Toon volledig menu (enkel bij beperkte menu-omvang aanbevolen)

en: Display a button to open menu (works best for menus with a lot of menu items)
nl_NL: Het menu verbergen achter een knop (aanbevolen bij meer omvangrijk menu)

en: Hide Mobile Menu Submenu Items
nl_NL: Op Mobiel Submenu-items verbergen

en: By default all menu items of the mobile menu are visible. If you activate this option they will be hidden and a user needs to click on the parent menu item to display the submenus
nl_NL: Standaard ziet de gebruiker alle menu- en submenu-items. Kies deze optie om de submenu's standaard juist niet te tonen, maar pas bij klikken op het bovenliggende menu-item

en: Notification
nl_NL: Notificatie

en: Creates a notification box to inform visitors
nl_NL: Creëert een notificatie venster om de bezoeker te informeren

en: This is the small title at the top of your Notification.
nl_NL: Dit is de kleine titel aan de bovenkant van uw notificatie

en: Note
nl_NL: Noot

en: This is the text that appears in your Notification.
nl_NL: Dit is de tekst dat zal worden getoond in uw notificatie.

en: This is a notification of some sort.
nl_NL: Dit is zomaar een melding of notificatie.

en: Message Colors
nl_NL: Bericht kleuren

en: Choose the color for your Box here
nl_NL: Kies hier een kleur voor uw venster

en: Success (Green)
nl_NL: Succes (Groen)

en: Notification (Blue)
nl_NL: Notificatie (Blauw)

en: Warning (Red)
nl_NL: Waarschuwing (Rood)

en: Alert (Orange)
nl_NL: Alarm (Oranje)

en: Neutral (Light Grey)
nl_NL: Neutraal (Licht Grijs)

en: Neutral (Dark Grey)
nl_NL: Neutraal (Donker Grijs)

en: Notification Box Border
nl_NL: Rand Notificatie Venster

en: Choose the border for your Box here
nl_NL: Kies de rand voor uw venster hier

en: Solid
nl_NL: Effen

en: Dashed
nl_NL: Gestippeld

en: Select a custom background color for your Notification here
nl_NL: Selecteer hier een achtergrondkleur voor uw Notificatie

en: Select a custom font color for your Notification here
nl_NL: Selecteer hier een kleur voor het lettertype van uw notificatie

en: Box Size
nl_NL: Venster Grootte

en: Choose the size of your Box here
nl_NL: Kies hier de grootte van uw Venster

en: Normal
nl_NL: Normaal

en: Animated Numbers
nl_NL: Getallen met Effecten

en: Display an animated Number with subtitle
nl_NL: Toon een getal-in-beweging met ondertitel

en: Number
nl_NL: Nummer

en: Add a Number here. It will be animated. You can also add non numerical characters. Valid examples: 24/7, 99.9$, 90&percnt;, 35k, 200mm etc
nl_NL: Voer het getal in om te laten animeren. Ook niet-numerieke waarden zijn mogelijk, zoals: 24/7, 99.9$, 90&percnt;, 35k, 200mm etc.

en: Description
nl_NL: Omschrijving

en: Add some content to be displayed below the number
nl_NL: Een stukje tekst toevoegen om onder het getal te tonen

en: Add an icon to the element?
nl_NL: Een icoon aan het element toevoegen?

en: Yes, display an icon in front of number
nl_NL: Ja, toon een icoon voor het getal

en: Yes, display an icon after the number
nl_NL: Ja, toon een icoon na het getal

en: Select an icon for the element here
nl_NL: Kies hier een icoon voor het element

en: Number custom font size?
nl_NL: Lettergrootte voor het getal?

en: Size of your number in pixel
nl_NL: Grootte van het getal in pixels

en: Description custom font size?
nl_NL: Omschrijving aangepaste tekstgrootte?

en: Size of your description in pixel
nl_NL: Grootte van de omschrijving in pixels

en: Apply link?
nl_NL: Link toepassen?

en: Do you want to apply  a link to the element?
nl_NL: Wilt u een link toevoegen aan het element?

en: Font color?
nl_NL: Tekstkleur?

en: You can use the default font colors and styles or use a custom font color for the element (in case you use a background image for example)
nl_NL: Gebruik de standaard tekstkleuren en -stijlen, of gebruik een aangepaste kleur (nuttig bij o.a. een gekleurde achtergrondafbeelding)

en: Light
nl_NL: Licht

en: Dark
nl_NL: Donker

en: Select a custom color for your text here
nl_NL: Kies hier een aangepaste tekstkleur

en: Page Split
nl_NL: Pagina-split

en: Add a page split to the template. A pagination helps the user to navigate to the previous/next page.
nl_NL: Stel een pagina-split in het sjabloon in. Gebruiker kan d.m.v. paginanummering verder navigeren.

en: Creates a grid of portfolio excerpts
nl_NL: Creëert een grid van portfolio samenvattingen

en: Which categories should be used for the portfolio?
nl_NL: Welke categorieën moeten er worden gebruikt voor de portfolio?

en: 1 Column
nl_NL: 1 Kolom

en: 1 Column layout
nl_NL: 1-koloms lay-out

en: Choose the 1 column layout
nl_NL: Kies de 1-koloms lay-out

en: Use special 1 column layout (side by side)
nl_NL: Gebruik speciale 1-koloms lay-out (naast elkaar)

en: Use default portfolio layout
nl_NL: Gebruik standaard portfolio lay-out

en: Display Excerpt and Title below the preview image?
nl_NL: Samenvatting en Titel onder de preview-afbeelding tonen?

en: Portfolio Grid Image Size
nl_NL: Portfolio-Raster Omvang Afbeelding

en: Set the image size of the Portfolio Grid images
nl_NL: Stel afbeeldingsformaat van Portfolio-Raster Afbeeldingen in

en: Set the Portfolio Grid image size automatically based on column or layout width
nl_NL: Afbeeldingsformaat in het Raster laten bepalen door breedte kolom of lay-out

en: Choose the Portfolio Grid image size manually (select thumbnail size)
nl_NL: Afbeeldingsformaat in Raster handmatig bepalen (kies grootte thumbnail)

en: Select custom image size
nl_NL: Kies aangepaste omvang afbeelding

en: Choose image size for Portfolio Grid Images
nl_NL: Kies de omvang van Portfolio-Raster Afbeeldingen

en: (Note: Images will be scaled to fit for the amount of columns chosen above)
nl_NL: (Noot: Afbeeldingen worden geschaald gegeven het gekozen aantal kolommen)

en: Link Handling
nl_NL: Link Afhandeling

en: When clicking on a portfolio item you can choose to open the link to the single entry, open a preview (aka AJAX Portfolio) or show a bigger version of the image in a lightbox overlay
nl_NL: Bij klikken op portfolio-item kan de link verwijzen naar: het individuele item, een preview (aka AJAX-Portfolio), of een grote weergave van de afbeelding in een lightbox

en: Open the entry on a new page
nl_NL: Open het artikel in een nieuw venster

en: Open a preview of the entry (known as AJAX Portfolio)
nl_NL: Toon preview van het item (dat heet: AJAX-Portfolio)

en: Display the big image in a lightbox
nl_NL: Toon de grote afbeelding in een Lightbox

en: Should the sorting options based on categories be displayed?
nl_NL: Moeten de filteropties voor categrorie namen getoond worden?

en: Yes, display sort options and currently active categories
nl_NL: Ja, toon filteropties en de actieve categorieën

en: Select which post types should be used. Note that your taxonomy will be ignored if you do not select an assign post type.
    						                      If yo don't select post type all registered post types will be used
nl_NL: Kies welke soorten items te gebruiken. De taxonomie wordt genegeerd als u geen type item toewijst.
    						                      Als u geen type kiest worden alle typen items gebruikt

en: Page Content
nl_NL: Inhoud Pagina

en: Display the content of another entry
nl_NL: Toon de inhoud van een ander artikel

en: Which Entry?
nl_NL: Welk Artikel?

en: Select the Entry that should be displayed
nl_NL: Selecteer het Artikel dat getoond moet worden

en: Display a Slideshow of Post Entries
nl_NL: Toon een Diavoorstelling van Blog-Artikelen

en: The offset determines where the query begins pulling posts. Useful if you want to remove a certain number of posts because you already query them with another post slider element.
nl_NL: De offset bepaalt op welk punt het ophalen van items (query) begint. Nuttig als u elders al items weergeeft met een query. Bijvoorbeeld Verder In Het Nieuws na Meest Recent Nieuws.

en: Choose if you want to only display the post title or title and excerpt
nl_NL: Kies of u alleen de titel wilt tonen of de titel én de samenvatting

en: Set the preview image size automatically based on column width
nl_NL: Laat grootte van preview-afbeelding bepalen door kolombreedte

en: Check if the slideshow should rotate by default
nl_NL: Vink aan als de diavoorstelling standaard moet roteren

en: Slideshow autorotation duration
nl_NL: Duur van autorotatie diavoorstelling

en: Slideshow will rotate every X seconds
nl_NL: Iedere X seconden een volgende slide

en: Comment
nl_NL: Reactie

en: Display a Grid of Product Entries
nl_NL: Toon een grid van Product Artikelen

en: The offset determines where the query begins pulling products. Useful if you want to remove a certain number of products because you already query them with another product grid. Attention: Use this option only if the product sorting of the product grids match and do not allow the user to pick the sort order!
nl_NL: De offset bepaalt op welk punt het ophalen van producten (query) begint. Nuttig als u elders al met een specifieke query producten ophaalt. Bijvoorbeeld: Maar Ook na Nieuwe Collectie. Gebruik deze optie alleen als beide queries op dezelfde manier sorteren en de gebruiker niet de sortering laten kiezen!

en: Sorting Options
nl_NL: Sorteer opties

en: Here you can choose how to sort the products
nl_NL: Hier kunt u kiezen hoe producten gesorteerd moeten worden

en: Let user pick by displaying a dropdown with sort options (default value is defined at Woocommerce -> Settings -> Catalog)
nl_NL: Laat gebruiker kiezen naar een dropdown te tonen met sorteeropties (Standaardwaarde is gedefinieerd onder Woocommerce -> Settings -> Catalog)

en: Use defaut (defined at Woocommerce -> Settings -> Catalog)
nl_NL: Gebruik standaard (gedefinieerd onder Woocommerce -> Settings -> Catalog)

en: Sort alphabetically
nl_NL: Alfabetisch Sorteren

en: Sort by most recent
nl_NL: Sorteer op meest recent

en: Sort by price
nl_NL: Sorteer op prijs

en: Sort by popularity
nl_NL: Sorteer op populariteit

en: Product List
nl_NL: Productlijst

en: Display a List of Product Entries
nl_NL: Toon een lijst van Producten

en: What should happen if a user clicks the product link?
nl_NL: Wat gebeurt er als gebruiker op een productlink klikt?

en: Show single product page
nl_NL: Toon individuele productpagina

en: Add item to cart (if item has variations the single product page will be opened)
nl_NL: Aan winkelwagen toevoegen (indien productvariaties: productpagina wordt geopend)

en: Product Images
nl_NL: Productafbeeldingen

en: Should product image be displayed?
nl_NL: Moet de productafbeelding worden getoond?

en: Display a Slideshow of Product Entries
nl_NL: Toon een Diavoorstelling van Producten

en: The offset determines where the query begins pulling products. Useful if you want to remove a certain number of products because you already query them with another product slider. Attention: Use this option only if the product sorting of the product sliders match!
nl_NL: De offset bepaalt op welk punt het ophalen van producten (een query) begint. Nuttig als elders reeds producten door een query in een product-slider worden getoond. Gebruik deze optie alleen als de manier van sorteren in de sliders overeenkomt!

en: No products found which match your selection.
nl_NL: Geen producten gevonden voor uw zoekopdracht.

en: Progress Bars
nl_NL: Progressie balk

en: Create some progress bars
nl_NL: Creëer een paar progressie balken

en: Add/Edit Progress Bars
nl_NL: Toevoegen/Wijzig Progressie balken

en: Here you can add, remove and edit the various progress bars.
nl_NL: Hier kun je verschillende progressie balken toevoegen/wijzigen of verwijderen

en: Edit Progress Bars
nl_NL: Wijzig Progressie Balk

en: Skill or Task
nl_NL: Skill of Taak

en: Progress Bars Title
nl_NL: Titel Progressie Balken

en: Enter the Progress Bars title here
nl_NL: Vul de titel voor de progressie balken hier in

en: Progress in &percnt;
nl_NL: Voortgang in &percnt;

en: Select a number between 0 and 100
nl_NL: Selecteer een nummer tussen de 0 en 100

en: Bar Color
nl_NL: Kleur Balk

en: Choose a color for your progress bar here
nl_NL: Kies hier een kleur voor uw progressie balk

en: Should an icon be displayed at the left side of the progress bar
nl_NL: Moet een icoon getoond worden aan linkerkant van een progressie balk

en: Progress Bar Style
nl_NL: Stijl voortgangsbalk

en: Chose the styling of the progress bar here
nl_NL: Kies hier de styling van de voortgangsbalk

en: Striped
nl_NL: Gestreept

en: Single Color
nl_NL: Enkele kleur

en: Progress Bar Animation enabled?
nl_NL: Animatie Voortgangsbalk ingeschakeld?

en: Chose if you want to enable the continuous animation of the progress bar
nl_NL: Vink aan om continue animatie van de voortgangsbalk in te schakelen

en: Promo Box
nl_NL: Promo venster

en: Creates a notification box with call to action button
nl_NL: Creëert een notificatie venster met call to action knop

en: Enter some content for Promo Box
nl_NL: Vul wat content in voor het promo venster

en: Welcome Stranger! This is an example Text for your fantastic Promo Box! Feel Free to delete it and replace it with your own fancy Message!
nl_NL: Welkom vreemdeling! Dit is een voorbeeldtekst voor uw fantastische Promo Box! Voel u vrij  om het te verwijderen en het te vervangen met uw eigen bericht!

en: Promo Box Button
nl_NL: Knop Promo venster

en: Do you want to display a Call to Action Button on the right side of the box?
nl_NL: Wilt u een Call to Action knop aan de rechterkant van het venster tonen ?

en: Select a custom border color here
nl_NL: Kies hier een aangepaste kleur van lijn/kader

en: Color Section
nl_NL: Content-sectie

en: Creates a section with unique background image and colors
nl_NL: Creëert een gedeelte met een uniek achtergrondafbeelding en kleuren

en: Delete Section
nl_NL: Verwijder Gedeelte

en: Edit Section
nl_NL: Wijzig Gedeelte

en: Clone Section
nl_NL: Kloon Gedeelte

en: Section Layout
nl_NL: Lay-out van Deze Sectie

en: Section Minimum Height
nl_NL: Minimale Hoogte van de Sectie

en: Define a minimum height for the section. Content within the section will be centered vertically within the section
nl_NL: Stel een minimumhoogte in voor deze sectie. De content in deze sectie wordt vervolgens verticaal gecentreerd

en: No minimum height, use content within section to define Section height
nl_NL: Geen minumimhoogte, laat de content in de sectie de hoogte bepalen

en: At least 100&percnt; of Browser Window height
nl_NL: Minimaal 100&percnt; van hoogte Browservenster

en: At least 75&percnt; of Browser Window height
nl_NL: Minimaal 75&percnt; van hoogte Browservenster

en: At least 50&percnt; of Browser Window height
nl_NL: Minimaal 50&percnt; van hoogte Browservenster

en: At least 25&percnt; of Browser Window height
nl_NL: Minimaal 25&percnt; van hoogte Browservenster

en: Custom height in pixel
nl_NL: Hoogte exact in pixels

en: Section custom height
nl_NL: Aangepaste hoogte sectie

en: Define a minimum height for the section. Use a pixel value. eg: 500px
nl_NL: Geef waarde in pixels voor minimale hoogte van sectie, zoals 500px

en: Section Padding
nl_NL: Gedeelte Padding

en: Define the sections top and bottom padding
nl_NL: Stel de padding de boven en ondergedeelte in

en: No Padding
nl_NL: Geen Padding

en: Small Padding
nl_NL: Kleine Padding

en: Default Padding
nl_NL: Standaard Padding

en: Large Padding
nl_NL: Grote Padding

en: Section Top Border Styling
nl_NL: Styling van de Bovenrand

en: Chose a border styling for the top of your section
nl_NL: Kies een stijl voor de bovenrand van de sectie

en: Display simple top border
nl_NL: Toon een eenvoudige bovenrand

en: No border styling
nl_NL: Geen rand

en: Section Bottom Border Styling
nl_NL: Stijl van de Onderrand

en: Chose a border styling for the bottom of your section
nl_NL: Kies een stijl voor de onderrand van de sectie

en: Display a small arrow that points down to the next section
nl_NL: Toon een subtiele pijl omlaag, wijzend naar de volgende sectie

en: Display a scroll down arrow
nl_NL: Toon een scroll-down pijl

en: Section Background
nl_NL: Achtergrond van de Sectie

en: Select a custom background color for your Section here. Leave empty if you want to use the background color of the color scheme defined above
nl_NL: Kies een achtergrondkleur voor de Sectie. Laat dit leeg als u de achtergrondkleur van het gekozen kleurenschema wil gebruiken

en: Either upload a new, or choose an existing image from your media library. Leave empty if you want to use the background image of the color scheme defined above
nl_NL: Upload een nieuwe afbeelding of kies een afbeelding uit uw mediabibliotheek. Laat dit leeg als u de achtergrondafbeelding wilt gebruiken van het kleurenschema hierboven.

en: Background can either scroll with the page, be fixed or scroll with a parallax motion
nl_NL: De achtergrond kan met pagina mee scrollen, parallax scrollen, of worden vastgezet

en: Background Video
nl_NL: Video op achtergrond

en: You can also place a video as background for your section. Enter the URL to the Video. Currently supported are Youtube, Vimeo and direct linking of web-video files (mp4, webm, ogv)
nl_NL: Ook kunt u een video als achtergrond instellen. Voeg de Video-URL in. Op dit moment ondersteund: Youtube, Vimeo, en een directe link naar web-videobestanden (mp4, webm, ogv)

en: Working examples Youtube & Vimeo:
nl_NL: Voorbeelden Youtube & Vimeo:

en: Video Aspect Ratio
nl_NL: Video Beeldverhouding

en: In order to calculate the correct height and width for the video slide you need to enter a aspect ratio (width:height). usually: 16:9 or 4:3.
nl_NL: Om de video-slide in de correcte verhouding weer te geven, dient u een beeldverhouding in te voeren. Meestal is dit 16:9 of 4:3.

en: If left empty 16:9 will be used
nl_NL: Bij niets invullen wordt 16:9 gebruikt

en: Hide video on Mobile Devices?
nl_NL: Op mobiele apparaten video verbergen?

en: You can chose to hide the video entirely on Mobile devices and instead display the Section Background image
nl_NL: U kunt voor mobiele apparaten kiezen de video simpelweg te vervangen door de achtergrondafbeelding van de sectie

en: Most mobile devices can't autoplay videos to prevent bandwidth problems for the user
nl_NL: Vele mobiele apparaten blokkeren auto-afspelen, ter voorkoming van fors datagebruik

en: Overlay Color
nl_NL: Kleur van Overlay

en: Background Image
nl_NL: Achtergrondafbeelding

en: No Background Image
nl_NL: Geen achtergrondafbeelding

en: Upload custom image
nl_NL: Aangepaste afbeelding uploaden

en: Display a simple slideshow element
nl_NL: Toon een eenvoudige diavoorstelling

en: Add single image or video
nl_NL: Enkele afbeelding of video invoegen

en: Here you can add new Images to the slideshow.
nl_NL: Voeg hier nieuwe afbeeldingen toe aan de diavoorstelling.

en: Which type of slide is this?
nl_NL: Wat voor type slide is dit?

en: Image Slide
nl_NL: Beeld als Slide

en: Video Slide
nl_NL: Video als Slide

en: Video URL
nl_NL: URL van de Video

en: Enter the URL to the Video. Currently supported are Youtube, Vimeo and direct linking of web-video files (mp4, webm, ogv)
nl_NL: Voeg de Video-URL in. Op dit moment ondersteund: Youtube, Vimeo, en directe link naar web-videobestanden (mp4, webm, ogv)

en: Upload Video
nl_NL: Video uploaden

en: Use Video
nl_NL: Gebruik Video

en: Choose fallback image for mobile devices
nl_NL: Kies fallback-afbeelding voor mobiele apparaten

en: Video on most mobile devices can't be controlled properly with JavaScript, which is mandatory here, therefore you are required to select a fallback image which can be displayed instead
nl_NL: JavaScript - hier verplicht - voor Video werkt niet even naadloos op alle mobiele apparaten. Daarom dient u een fallback-afbeelding aan te wijzen om op te kunnen terugvallen

en: Hide Video Controls
nl_NL: Verberg de Videobediening

en: Check if you want to hide the controls (works for youtube and self hosted videos)
nl_NL: Vink aan om de bediening te verbergen (werkt bij Youtube en zelfgehoste video's)

en: Mute Video Player
nl_NL: Mute Videospeler

en: Check if you want to mute the video
nl_NL: Vink aan als u de video wilt dempen

en: Loop Video Player
nl_NL: Videospeler Loop

en: Check if you want to loop the video (instead of showing the next slide the video will play from the beginning again)
nl_NL: Vink aan om het afspelen en herhalen van de video voorkeur te geven boven het overgaan naar een volgende slide

en: Disable Autoplay
nl_NL: Auto-afspelen uitschakelen

en: Check if you want to disable video autoplay when this slide shows
nl_NL: Vink aan om auto-afspelen te annuleren voor de video in deze slide

en: Caption Title
nl_NL: Titel Bijschrift

en: Enter a caption title for the slide here
nl_NL: Vul een titel voor de bijschrift van de slide in

en: Caption Text
nl_NL: Tekst Bijschrift

en: Enter some additional caption text
nl_NL: Voeg extra bijschrift-tekst toe

en: No Link for this slide
nl_NL: Deze slide geen link

en: Apply Link to Image
nl_NL: Pas Link toe op Afbeelding

en: Where should the Image link to?
nl_NL: Waarheen dient de afbeelding te linken?

en: Open Image in Lightbox
nl_NL: Open de Afbeelding in een Lightbox

en: Slideshow Image Size
nl_NL: Diavoorstelling Grootte Afbeelding

en: Choose the size of the image that loads into the slideshow.
nl_NL: Kies de grootte van het beeld voor in de diavoorstelling.

en: Slideshow Transition
nl_NL: Overgang Diavoorstelling

en: Choose the transition for your Slideshow.
nl_NL: Kies de overgangsstijl van uw Diavoorstelling

en: Slide sidewards
nl_NL: Slide naar opzij

en: Slide up/down
nl_NL: Slide omhoog/naar beneden

en: Stop Autorotation with the last slide
nl_NL: Stop de autorotatie bij de laatste slide

en: Check if you want to disable autorotation when this last slide is displayed
nl_NL: Vink aan als de autorotatie moet stoppen bij het tonen van deze laatste slide

en: Slideshow control styling?
nl_NL: Styling bediening diavoorstelling

en: Here you can select if and how to display the slideshow controls
nl_NL: Hier stelt u in of en hoe bediening van diavoorstelling wordt getoond

en: Minimal
nl_NL: Minimaal

en: Use first slides caption as permanent caption
nl_NL: Toon overal het bijschrijft van de eerste slide

en: If checked the caption will be placed on top of the slider. Please be aware that all slideshow link settings and other captions will be ignored then
nl_NL: Vink aan om het bijschrift bovenop de slider weer te geven. Alle diavoorstelling link-instellingen en andere bijschriften worden dan genegeerd

en: Accordion Slider
nl_NL: Accordeon Slider

en: Display an accordion slider with images or post entries
nl_NL: Toon een Accordeon Slider met beelden of blog-artikelen

en: Which type of slider is this?
nl_NL: Wat voor type slider is dit?

en: Slides can either be generated based on images you choose or on recent post entries
nl_NL: Slides kunnen worden aangemaakt o.b.v. te kiezen afbeeldingen of recente blog-artikelen

en: Image based Slider
nl_NL: Slider van afbeeldingen

en: Entry based Slider
nl_NL: Slider van items, artikelen

en: The offset determines where the query begins pulling entries. Useful if you want to remove a certain number of entries because you already query them with another element.
nl_NL: De offset bepaalt op welk punt het ophalen van items (query) begint. Nuttig als u elders al items weergeeft met een query. Zoals Verder In Het Nieuws na Meest Recent Nieuws.

en: Add single image
nl_NL: Een afbeelding toevoegen

en: Accordion Image Size
nl_NL: Accordeon Afbeeldingsformaat

en: Choose image and Video size for your slideshow.
nl_NL: Kies beeld-/video-afmetingen voor uw diavoorstelling.

en: Display the entry title by default?
nl_NL: Standaard de titel weeergeven?

en: Yes - display everywhere
nl_NL: Ja, overal tonen

en: Yes - display, but remove title on mobile devices
nl_NL: Ja - Laat zien, maar geen titel op mobiele apparaten

en: Display only on active slides
nl_NL: Toon alleen op actieve slides

en: No, never display title
nl_NL: Nee, toon nooit de titel

en: Display Excerpt?
nl_NL: Samenvatting tonen?

en: Check if excerpt/caption of the slide should also be displayed
nl_NL: Vink aan om ook samenvatting/bijschrift van de slide te tonen

en: Fullscreen Slider
nl_NL: Slider volledig-scherm

en: Display a fullscreen slideshow element
nl_NL: Toon een diavoorstelling op volledig scherm

en: Image Position
nl_NL: Positie Afbeelding

en: Video Display
nl_NL: Video vertoning

en: You can either make sure that the whole video is visible and no cropping occurs or that the video is stretched to display full screen
nl_NL: Kies voor het tonen van het volledige videobeeld (zonder afsnijden van beeld) of kies voor uitrekken tot volledige breedte

en: Display Video in default mode, black borders may occur but the whole video will be visible
nl_NL: De video standaard, in zijn geheel laten zien, met eventuele zwarte blokken aan weerszijden

en: Stretch Video so it covers the whole slideshow (Video must be 16:9 for this option to work properly)
nl_NL: Video uitrekken tot breedte diavoorstelling (Gebruik video's met een verhouding als 16:9 voor acceptabel resultaat)

en: Caption Title Font Size
nl_NL: Lettergrootte Titel Bijschrift

en: Caption Text Font Size
nl_NL: Lettergrootte Tekst Bijschrift

en: Caption Positioning
nl_NL: Positie Bijschrift

en: Apply a link or buttons to the slide?
nl_NL: Link of knoppen op deze slide toepassen?

en: You can choose to apply the link to the whole image or to add 'Call to Action Buttons' that get appended to the caption
nl_NL: De link wordt geactiveerd bij het klikken op de afbeelding, of voeg 'Call to Action Knoppen' toe bij het bijschrift

en: Attach one button
nl_NL: Koppel 1 knop

en: Attach two buttons
nl_NL: Twee knoppen erbij

en: Button 1 Label
nl_NL: Label Knop 1

en: Button 1 Color
nl_NL: Kleur Knop 1

en: Button 1 Link?
nl_NL: Link Knop 1?

en: Where should the Button link to?
nl_NL: Naar welke link moet de knop verwijzen?

en: Button 1 Link Target?
nl_NL: Linkdoel Knop 1?

en: Button 2 Label
nl_NL: Label Knop 2

en: This is the text that appears on your second button.
nl_NL: Dit is de tekst die verschijnt op de tweede knop.

en: Button 2 Color
nl_NL: Kleur Knop 2

en: Choose a color for your second button here
nl_NL: Kies hier de kleur van uw tweede knop

en: Button 2 Link?
nl_NL: Link Knop 2?

en: Button 2 Link Target?
nl_NL: Linkdoel Knop 2?

en: Custom Caption Title Font Color
nl_NL: Tekstkleur Aangepaste Titel Bijschrift

en: Custom Caption Content Font Color
nl_NL: Tekstkleur Aangepaste Tekst Bijschrift

en: Check if you want to show a button at the bottom of the slider that takes the user to the next section by scrolling down
nl_NL: Vink aan om onderaan de slider een knop te tonen die gebruiker naar een volgende sectie leidt zonder zelf te scrollen

en: Fullwidth Easy Slider
nl_NL: Easy Slider volledige-breedte

en: Display a simple fullwidth slideshow element
nl_NL: Toon een eenvoudige volledige-breedte diavoorstelling

en: Video Size
nl_NL: Afmetingen Video

en: By default the video will try to match the default slideshow size that was selected in the slider settings at 'Slideshow Image and Video Size'
nl_NL: Standaard neemt de video de grootte van de diavoorstelling aan, gekozen bij 'Afmetingen Video en Beeld Diavoorstelling' in de slider-instellingen

en: Try to match the default slideshow size (Video will not be cropped, but black borders will be visible at each side)
nl_NL: Optimaal passend in diavoorstelling, zonder de video te croppen maar middels zwarte balken aan beide zijden

en: Try to match the default slideshow size but stretch the video to fill the whole slider (video will be cropped at top and bottom)
nl_NL: Optimaal passend in diavoorstelling, de video uitrekkend, eventueel croppend aan onder- en bovenzijde, om gehele breedte te vullen

en: Show the full Video without cropping
nl_NL: Toon de Video zonder croppen

en: Slideshow Image and Video Size
nl_NL: Afmetingen Video en Beeld Diavoorstelling

en: Stretch image to fit the slideshow size?
nl_NL: Beeld uitrekken naar afmetingen Diavoorstelling?

en: By default the image stretches across the full width of the screen. You can deactivate this behavior and simply align it in the center of the slider
nl_NL: Standaard rekt de afbeelding uit tot de zijkanten van het scherm. U kunt dit uitschakelen door de afbeelding uit te lijnen in het midden van de slider

en: Yes, stretch the image
nl_NL: Ja, rek de afbeelding uit

en: No, dont stretch the image. If the browser window is bigger than the image simply align it centered
nl_NL: Nee, rek de afbeelding niet uit. Wanneer het browser scherm groter is dan de afbeelding lijn hem in het midden uit.

en: Slideshow Background Image
nl_NL: Achtergrondafbeelding Diavoorstelling

en: If you are displaying transparent images like pngs you can set a static background image or pattern that will appear behind those pngs.
nl_NL: Wanneer u transparante afbeeldingen toont zoals png's kunt u een statische achtergrond afbeelding of patroon instellen. Deze zal achter de png's zichtbaar zijn.

en: Stretch to fit
nl_NL: Rek uit tot zijdes

en: Advanced Layerslider
nl_NL: Geavanceerde Layerslider

en: Display a Layerslider Slideshow
nl_NL: Toon een Layerslider Diavoorstelling

en: No Layer Slider Found. Click here to create one
nl_NL: Geen Layer Slider gevonden. Klik hier om er een te maken

en: Edit Layer Slider here
nl_NL: Wijzig hier Layer Slider

en: Fullwidth Revolution Slider
nl_NL: Revolution Slider volledige-breedte

en: Display a fullwidth Revolution Slider
nl_NL: Toon volledige-breedte Revolution Slider

en: No Revolution Slider Found. Click here to create one
nl_NL: Geen Revolution Slider Gevonden. Klik hier om er een te maken

en: Edit Revolution Slider here
nl_NL: Wijzig hier de Revolution Slider

en: Share this entry
nl_NL: Deel dit stuk

en: Check to display
nl_NL: Vink aan om te tonen

en: VK link
nl_NL: VK Link

en: Email link
nl_NL: E-mail link

en: Table
nl_NL: Tabel

en: Creates a data or pricing table
nl_NL: Creëert een tabel of prijstabel

en: Table Builder
nl_NL: Tabel bouwer

en: Start by adding columns and rows, then add content and styling to each.
nl_NL: Start met het toevoegen van kolommen en rijen, voeg vervolgens inhoud en styling toe.

en: Default Row
nl_NL: Standaard Rij

en: Heading Row
nl_NL: Rij Kop

en: Pricing Row
nl_NL: Rij Prijsstelling

en: Button Row
nl_NL: Rij Knop

en: Default Column
nl_NL: Standaard Kolom

en: Highlight Column
nl_NL: Markeer Column

en: Description Column
nl_NL: Omschrijving Kolom

en: Center Text Column
nl_NL: Tekst Middenkolom

en: Table Purpose
nl_NL: Tabel Doel

en: Choose if the table should be used to display tabular data or to display pricing options. (Difference: Pricing tables are flashier and try to stand out)
nl_NL: Kies of de tabel wordt gebruikt om tabelgegevens of prijsstellingen weer te geven. (Verschil: Prijstabellen zijn opvallender, ze springen eruit)

en: Use the table as a Pricing Table
nl_NL: Gebruik de tabel als een Prijstabel

en: Use the table to display tabular data
nl_NL: Gebruik de tabel om gegevens in tabelvorm weer te geven

en: Table Caption
nl_NL: Bijschrift Tabel

en: Add a short caption to the table so visitors know what the data is about
nl_NL: Kort bijschrift aan tabel toevoegen, opdat gebruikers weten waarover het gaat

en: Select which table styling should be used if the screen is too small for the table.
nl_NL: Kies de styling van de tabel indien het scherm te klein blijkt voor de tabel.

en: Adjust table to screen size
nl_NL: Tabel aanpassen aan schermgrootte

en: Make entire table scrollable
nl_NL: Maak gehele tabel scrollbaar

en: Creates a tabbed content area
nl_NL: Creëert een gebied voor content met tabs

en: Tab Position
nl_NL: Tab Positie

en: Where should the tabs be displayed
nl_NL: Waar moeten de tabs getoond worden

en: Display tabs at the top
nl_NL: Toon tabs aan de bovenkant

en: Display Tabs on the left
nl_NL: Toon tabs aan de linkerkant

en: Display Tabs on the right
nl_NL: Toon de tabs aan de rechterkant

en: Boxed Tabs
nl_NL: Omkaderde Tabs

en: Do you want to display a border around your tabs or without border
nl_NL: WIlt u wel of geen randen om de tabs tonen

en: With border
nl_NL: Met rand

en: Without border
nl_NL: Zonder rand

en: Add/Edit Tabs
nl_NL: Toevoegen/Wijzigen Tabs

en: Here you can add, remove and edit the Tabs you want to display.
nl_NL: Hier kunt u tabs die u wilt tonen toevoegen, wijzigen of verwijderen.

en: Tab Title
nl_NL: Tabtitel

en: Enter the tab title here (Better keep it short)
nl_NL: Vul hier een tabtitel in (Houd het kort)

en: Tab Icon
nl_NL: Tabicoon

en: Should an icon be displayed at the left side of the tab title?
nl_NL: Moet er aan de linkerkant van de tabtitel een icoon getoond worden?

en: Select an icon for your tab title below
nl_NL: Selecteer een tabblad-icoon

en: Tab Content
nl_NL: Tab Inhoud

en: Enter the Number of the Tab that should be open initially.
nl_NL: Vul het tabnummer in die in het begin geopend moet zijn.

en: For Developers: Custom Tab ID
nl_NL: Voor ontwikkelaars: Custom Tab-ID

en: Insert a custom ID for the element here. Make sure to only use allowed characters.
nl_NL: Voer hier een aangepaste ID in voor het element. Gebruik enkel toegestane tekens.

en: Team Member
nl_NL: Teamlid

en: Display a team members image with additional information
nl_NL: Toon de afbeelding van een teamlid met bijbehorende informatie

en: Team Member Name
nl_NL: Naam Teamlid

en: Name of the person
nl_NL: Naam van de persoon

en: Team Member Job title
nl_NL: Functie Teamlid

en: Job title of the person.
nl_NL: Titel functie van de persoon

en: Team Member Image
nl_NL: Afbeelding Teamlid

en: Team Member Description
nl_NL: Beschrijving Teamlid

en: Enter a few words that describe the person
nl_NL: Geef een een korte beschrijving van de persoon

en: Add/Edit Social Service or Icon Links
nl_NL: Toevoegen/Wijzigen Sociale diensten of Icoon links

en: Below each Team Member you can add Icons that link to destinations like facebook page, twitter account etc.
nl_NL: Onder elk teamlid kunt u iconen toevoegen die linken naar Social Media zoals Facebook, Twitter, etc.

en: Edit Icon Link
nl_NL: Wijzig icoon link

en: Hover Text
nl_NL: Muis-hover tekst

en: Text that appears if you place your mouse above the Icon
nl_NL: Tekst die verschijnt bij muis-over over het icoon

en: Icon Link
nl_NL: Icoon link

en: Enter the URL of the Page you want to link to
nl_NL: Vul een URL in van de pagina waarnaar u wilt linken

en: Open in same window
nl_NL: In hetzelfde venster openen

en: Creates a Testimonial Grid
nl_NL: Creëert een Testimonial Grid

en: Add/Edit Testimonial
nl_NL: Toevoegen/Wijzigen Testimonial

en: Here you can add, remove and edit your Testimonials.
nl_NL: Hier kunt Testimonials toevoegen, wijzigen of verwijderen.

en: Edit Testimonial
nl_NL: Wijzig Testimonial

en: Subtitle below name
nl_NL: Ondertitel onder de naam

en: Enter the testimonial here
nl_NL: Vul de Testimonial hier in

en: Website Link
nl_NL: Website link

en: Website Name
nl_NL: Naam website

en: Testimonial Style
nl_NL: Style Testimonial

en: Here you can select how to display the testimonials. You can either create a testimonial slider or a testimonial grid with multiple columns
nl_NL: Hier kunt u selecteren hoe de Testimonials getoond moeten worden. U kunt ook een Testimonial slider of Grid creëren met meerdere kolommen

en: Testimonial Slider (Compact)
nl_NL: Compacte Testimonial Slider

en: Testimonial Slider (Large)
nl_NL: Grote Testimonial Slider

en: Testimonial Grid Columns
nl_NL: Testimonial Grid Kolommen

en: How many columns do you want to display
nl_NL: Hoeveel kolommen moeten er worden getoond?

en: Name Font Color
nl_NL: Naam Kleur Lettertype

en: Testimonial by
nl_NL: Testimonial door

en: Text Block
nl_NL: Tekstblok

en: Creates a simple text block
nl_NL: Creëert eenvoudig tekstblok

en: Enter some content for this textblock
nl_NL: Vul inhoud in voor dit tekstblok

en: Font Size
nl_NL: Lettergrootte

en: Size of the text in px
nl_NL: Lettergrootte in px

en: Accordion
nl_NL: Accordeon

en: Creates toggles or accordions
nl_NL: Creëert Toggels of Accordeons

en: Add/Edit Toggles
nl_NL: Toevoegen/Wijzigen Toggles

en: Here you can add, remove and edit the toggles you want to display.
nl_NL: Hier kunt toggles die u wilt tonen toevoegen, wijzigen en verwijderen.

en: Toggle Title
nl_NL: Titel Toggle

en: Enter the toggle title here (Better keep it short)
nl_NL: Vul hier de titel voor de toggle in (houd het kort)

en: Toggle Content
nl_NL: Inhoud Toggle

en: Toggle Sorting Tags
nl_NL: Sorteertags Toggle

en: Enter any number of comma separated tags here. If sorting is active the user can filter the visible toggles with the help of these tags
nl_NL: Vul een willekeurig aantal, door komma's gescheiden, tags in. Als sorteren is ingeschakeld kan de gebruiker de zichtbare toggles filteren met behulp van deze tags

en: Enter the Number of the Accordion Item that should be open initially. Set to Zero if all should be close on page load
nl_NL: Vul het item nummer van de Accordeon in welke in het begin geopend moet zijn. Stel in op 0 als alle item gesloten moeten zijn

en: Behavior
nl_NL: Gedrag

en: Should only one toggle be active at a time and the others be hidden or can multiple toggles be open at the same time?
nl_NL: Mag er tegelijkertijd maar een toggle actief zijn en de anderen verborgen zijn of kunnen meerdere toggles open zijn op hetzelfde moment?

en: Only one toggle open at a time (Accordion Mode)
nl_NL: Alleen een toggle open per keer (Accordeon Modus)

en: Multiple toggles open allowed (Toggle Mode)
nl_NL: Meerdere toggles open toegestaan (Toggle Modus)

en: Sorting
nl_NL: Sorteren

en: Display the toggle sorting menu? (You also need to add a number of tags to each toggle to make sorting possible)
nl_NL: Toon het Toggle sortering menu? (U moet ook het aantal tags per toggle toevoegen om sorteren mogelijk te maken)

en: No Sorting
nl_NL: Geen Sorteren

en: Sorting Active
nl_NL: Sorteren Actief

en: For Developers: Custom Toggle ID
nl_NL: Voor ontwikkelaars: Custom Toggle-ID

en: Insert a custom ID for the element here. Make sure to only use allowed characters
nl_NL: Voer hier een aangepaste ID in voor het element. Gebruik alleen toegestane tekens

en: Display a video
nl_NL: Toon een video

en: Choose Video
nl_NL: Kies Video

en: Either upload a new video, choose an existing video from your media library or link to a video by URL
nl_NL: Upload een nieuwe video, kies een bestaande video uit uw mediabibliotheek of geef een URL van een video op

en: A list of all supported Video Services can be found on
nl_NL: Een lijst van alle video diensten kan gevonden worden op

en: Working examples, in case you want to use an external service:
nl_NL: Werkende voorbeelden, in het geval u gebruik wilt maken van een externe dienst:

en: Attention when using self hosted HTML 5 Videos
nl_NL: Let op bij zelfgehoste HTML5 Video's

en: Insert Video
nl_NL: Voeg Video toe

en: Video Format
nl_NL: Videoformaat

en: Choose if you want to display a modern 16:9 or classic 4:3 Video, or use a custom ratio
nl_NL: Kies of u de verhouding 16:9 (modern) of 4:3 (klassiek) voor uw video's wilt gebruiken. Of kies een willekeurig ratio

en: Custom Ratio
nl_NL: Willekeurige Ratio

en: Video width
nl_NL: Breedte Video

en: Enter a value for the width
nl_NL: Vul een waarde in voor de breedte

en: Video height
nl_NL: Hoogte Video

en: Enter a value for the height
nl_NL: Vul een waarde in voor de hoogte

en: Choose Another Video (HTML5 Only)
nl_NL: Kies een andere Video (HTML5 Only)

en: Widget Area
nl_NL: Widgetruimte

en: Display one of the themes widget areas
nl_NL: Toon een van de widget gedeeltes van het thema

en: Error fetching content - please reload the page and try again
nl_NL: Error bij inhoud ophalen - Ververs de pagina en probeer het opnieuw a.u.b.

en: It seems your are no longer logged in. Please reload the page and try again
nl_NL: Het lijkt er op dat u niet langer bent ingelogd. Ververs de pagina en probeer het opnieuw a.u.b.

en: Your session timed out. Simply reload the page and try again
nl_NL: Uw sessie geeft een time out. Ververs de pagina en probeer het opnieuw

en: An error occured
nl_NL: Er is een fout opgetreden

en: Attention!
nl_NL: Opgelet!

en: All right!
nl_NL: Lekker bezig!

en: Save
nl_NL: Opslaan

en: Close
nl_NL: Sluiten

en: Select a cell layout
nl_NL: Kies de lay-out van de cel

en: The current number of cells does not allow any layout variations
nl_NL: Het ingestelde aantal cellen biedt geen alternatieve indelingen

en: You need to add at least one cell
nl_NL: U dient minimaal 1 cel toe te voegen

en: You need to remove at least one cell
nl_NL: U dient minimaal 1 cel te verwijderen

en: Undo
nl_NL: Ongedaan maken

en: Redo
nl_NL: Doe opnieuw

en: You need to add at least one element to the canvas to save this entry as a template
nl_NL: U moet tenminste 1 element toevoegen om dit als sjabloon te kunnen opslaan

en: Choose Template Name
nl_NL: Kies Naam Template

en: Allowed Characters: Whitespace
nl_NL: Toegestane Karakters: Witruimte

en: Template Name must have at least 3 characters
nl_NL: Template Naam moet tenminste 3 karakters bevatten

en: Could not load the template. You might want to try and reload the page
nl_NL: Kon de template niet laden. Probeer de pagina te verversen en probeer het opnieuw

en: Avia Layout Builder
nl_NL: Avia Indeling-Bouwer

en: Additional Portfolio Settings
nl_NL: Extra portfolio-instellingen

en: Breadcrumb Hierarchy
nl_NL: Breadcrumb-Hiërarchie

en: Visual layout editor
nl_NL: Visuele lay-outbewerker

en: Quick Info & Hotkeys
nl_NL: Korte Info & Sneltoetsen

en: General Info
nl_NL: Algemene Info

en: To insert an Element either click the insert button for that element or drag the button onto the canvas
nl_NL: Om een element toe te voegen kunt op de knop drukken voor het gewenste element of u kunt de knop in het canvas slepen.

en: If you place your mouse above the insert button a short info tooltip will appear
nl_NL: Houd de muis boven de knop om tekstkader met korte beschrijving te tonen

en: To sort and arrange your elements just drag them to a position of your choice and release them
nl_NL: Om uw elementen te sorteren en te schikken kunt u ze in positie slepen.

en: Valid drop targets will be highlighted. Some elements like fullwidth sliders and color section can not be dropped onto other elements
nl_NL: Geldige sleepgebieden worden gemarkeerd. Volledige-breedte elementen en content-secties kunnen niet in ander element worden geplaatst.

en: Edit Elements in Popup Window:
nl_NL: Wijzig elementen in een Popup Scherm:

en: Most elements open a popup window if you click them
nl_NL: De meeste elementen openen in een popup scherm als je er op klikt

en: Press TAB to navigate trough the various form fields of a popup window.
nl_NL: Druk op TAB om te navigeren door de verschillende formulier velden in een popup venster.

en: Press ESC on your keyboard or the Close Button to close popup window.
nl_NL: Druk op ESC of op de knop 'sluiten' op het popup scherm te sluiten

en: Press ENTER on your keyboard or the Save Button to save current state of a popup window
nl_NL: Druk op ENTER of op de knop 'opslaan' om de huidige gegevens in een popup scherm op te slaan

en: Overwrite Portfolio Link setting
nl_NL: Portfolio-Link instelling overschrijven

en: If this entry is displayed in a portfolio grid, it will use the grids link settings (open either in lightbox, or open link url). You may overwrite this setting here
nl_NL: Wordt dit item in een portfolio-raster getoond, dan zal het de raster-instellingen overnemen (open lightbox, of ga naar URL). Dit kunt u hier overschrijven

en: Link portfolio item to external URL
nl_NL: Portfolio-item naar externe URL linken

en: You can add a link to any (external) page here.
nl_NL: Hier voegt u de link toe naar een externe webpagina.

en: If you add a link to a video that video will open in a lightbox
nl_NL: Voegt u een link toe naar video, dan verschijnt deze in een lightbox

en: Ajax Portfolio Preview Settings
nl_NL: Ajax-Portfolio Preview Instellingen

en: If you have selected to display your portfolio grid as an 'Ajax Portfolio' please choose preview images here and write some preview text. Once the user clicks on the portfolio item a preview element with those images and info will open.
nl_NL: Kiest u om het portfolio raster als een 'AJAX Portfolio' te tonen, kies dan hier de preview-afbeeldingen en schrijf een eventuele preview-tekst. Klikt de gebruiker op het portfolio-item, dan verschijnt een preview-venster met deze gegevens.

en: Add Preview Images
nl_NL: Voorvertoningsbeelden Toevoegen

en: Create a new Preview Gallery or Slideshow by selecting existing or uploading new images
nl_NL: Creëer nieuwe Preview-Galerij of Diavoorstelling met bestaande of nieuwe afbeeldingen

en: Remove Images
nl_NL: Verwijder Afbeeldingen

en: Display Preview Images
nl_NL: Toon Beelden in Voorvertoning

en: Display Images as either gallery, slideshow or as a list below each other
nl_NL: Toon Afbeeldingen als een galerij, als een diavoorstelling, of in een lijst

en: Image List
nl_NL: Afbeeldingenlijst

en: Don't show the images at all and display the preview text only
nl_NL: Toon geen afbeeldingen, maar alleen de preview-tekst

en: Autorotation
nl_NL: Autorotatie

en: Slideshow autorotation Settings in Seconds
nl_NL: Duur van autorotatie diavoorstelling in seconden

en: Gallery Thumbnail Columns
nl_NL: Galerij Thumbnail Kolommen

en: How many Thumbnails should be displayed beside each other
nl_NL: Het aantal thumbnails (naast elkaar) dat wordt getoond

en: Add Preview Text
nl_NL: Voeg een Preview Tekst toe

en: The text will appear beside your gallery/slideshow
nl_NL: De tekst verschijnt naast de galerij/diavoorstelling

en: Sidebar Settings
nl_NL: Zijbalken

en: Select the desired Page layout
nl_NL: Kies de gewenste Paginalay-out

en: Default Layout - set in
nl_NL: Standaard lay-out - ingesteld in

en: No Sidebar
nl_NL: Geen zijbalk

en: Left Sidebar
nl_NL: Linker zijbalk

en: Right Sidebar
nl_NL: Rechter zijbalk

en: Sidebar Setting
nl_NL: Zijbalk-instelling

en: Choose a custom sidebar for this entry
nl_NL: Kies een specifieke sidebar bij dit artikel

en: Footer Settings
nl_NL: Footer instellingen

en: Display the footer widgets?
nl_NL: Wenst u footer & socket in beeld?

en: Display the footer widgets & socket
nl_NL: Toon footer (met widgets) & socket

en: Display only the footer widgets (no socket)
nl_NL: Toon enkel de footer (met widgets)

en: Display only the socket (no footer widgets)
nl_NL: Toon enkel de socket (geen footer widgets)

en: Don't display the socket & footer widgets
nl_NL: Toon de socket noch de footer widgets

en: These settings are only available for layouts with a main menu placed at the top
nl_NL: Deze instellingen zijn er alleen als het hoofdmenu bovenaan de website staat

en: Change layout
nl_NL: Pas de lay-out aan

en: Title Bar Settings
nl_NL: Instellingen Titelbalk

en: Display the Title Bar with Page Title and Breadcrumb Navigation?
nl_NL: De Titelbalk met Titel en Breadcrumb-navigatie tonen?

en: Display title and breadcrumbs
nl_NL: Toon titel en breadcrumbs

en: Display only title
nl_NL: Toon enkel de Titel

en: Hide both
nl_NL: Verberg beide

en: Header visibility and transparency
nl_NL: Header zichtbaarheid en transparantie

en: Several options to change the header transparency and visibility on this page.
nl_NL: Meerdere opties m.b.t. header-transparantie en -zichtbaarheid op deze pagina.

en: No transparency
nl_NL: Geen transparantie

en: Transparent Header
nl_NL: Transparante Header

en: Transparent & Glassy Header
nl_NL: Transparante Glazige Header

en: Header is invisible and appears once the users scrolls down
nl_NL: Header is onzichtbaar en verschijnt pas bij het scrollen

en: Hide Header on this page
nl_NL: Header verbergen op deze pagina

en: Breadcrumb parent page
nl_NL: Breadcrumb overkoepelende pagina

en: Select a parent page for this entry. If no page is selected the them will use session data to build the breadcrumb.
nl_NL: Schaar het item onder een parent pagina, of vul niets in om de gebruikerssessie de breadcrumb te laten genereren.

en: The Avia Layout Builder allows you to create unique layouts with an easy to use, drag and drop interface.
nl_NL: Met de Avia Indeling-Bouwer kunt u eenvoudig unieke lay-outs maken d.m.v. een klik-en-sleep interface.

en: The Builder is available on Pages and Single Portfolio Entries
nl_NL: De Ontwerper is beschikbaar voor Pagina's en Portfolio Items

en: Add
nl_NL: Voeg toe

en: Move
nl_NL: Verplaats

en: Delete
nl_NL: Verwijder

en: Apply the same value to all?
nl_NL: Overal dezelfde waarde toepassen?

en: Select
nl_NL: Selecteer

en: Street address
nl_NL: Adres

en: City
nl_NL: Stad

en: Country
nl_NL: Land

en: Enter Address, then fetch coordinates
nl_NL: Geef adres in, haal vervolgens coördinaten op

en: Longitude
nl_NL: Lengtegraad

en: Latitude
nl_NL: Breedtegraad

en: Subscribe
nl_NL: Abonneer

en: Add Table Row
nl_NL: Rij Toevoegen

en: Add Table Column
nl_NL: Kolom Toevoegen

en: move up
nl_NL: Verplaats omhoog

en: move down
nl_NL: Verplaats omlaag

en: move left
nl_NL: Verplaats naar links

en: move right
nl_NL: Verplaats naar rechts

en: Remove Image
nl_NL: Verwijder Afbeelding

en: Open in same window and use rel=nofollow
nl_NL: Open in zelfde venster en gebruik rel=nofollow

en: Open in new window and use rel=nofollow
nl_NL: Open in nieuw venster en gebruik rel=nofollow

en: Custom Link
nl_NL: Aangepaste link

en: Expand
nl_NL: Uitbreiden

en: No Templates saved yet
nl_NL: Nog geen Sjablonen opgeslagen

en: Templates
nl_NL: Sjablonen

en: Save Entry as Template
nl_NL: Deze Indeling opslaan als Sjabloon

en: Load Template
nl_NL: Sjabloon Kiezen

en: Template name already in use. Please delete the template with this name first or choose a different name
nl_NL: Deze naam is al gebruikt. Kies een andere naam of verwijder het sjabloon met deze naam

en: Custom Css Class
nl_NL: Aangepaste CSS Class

en: Add a custom css class for the element here. Make sure to only use allowed characters (latin characters, underscores, dashes and numbers)
nl_NL: Voeg aangepaste CSS class toe voor dit element. Gebruik alleen toegestane karakters (latin karakters, underscores, liggend streepje, getallen)

en: Edit Element
nl_NL: Wijzig Element

en: Delete Element
nl_NL: Verwijder Element

en: Clone Element
nl_NL: Kloon Element

en: Insert Theme Shortcode
nl_NL: Voeg Thema shortcode in

en: Advanced Layout Editor
nl_NL: Geavanceerde Indeling Bewerker

en: Default Editor
nl_NL: Standaard Bewerker

en: Custom Elements
nl_NL: Aangepaste Elementen

en: Information
nl_NL: Informatie

en: Edit
nl_NL: Wijzigen

en: New
nl_NL: Nieuw

en: Categories
nl_NL: Categorieën

en: Product Category
nl_NL: Productcategorie

en: Search Product Categories
nl_NL: Productcategorieën doorzoeken

en: All Product Categories
nl_NL: Alle Productcategorieën

en: Parent Product Category
nl_NL: Overkoepelende Productcategorie

en: Parent Product Category:
nl_NL: Overkoepelende Productcategorie:

en: Edit Product Category
nl_NL: Wijzigen Productcategorie

en: Update Product Category
nl_NL: Productcategorie Updaten

en: Add New Product Category
nl_NL: Nieuwe Productcategorie toevoegen

en: New Product Category Name
nl_NL: Naam Nieuwe Productcategorie

[ctx: slug]
en: product-category
nl_NL: product-categorie

en: Search Product Tags
nl_NL: Doorzoek Product Tags

en: All Product Tags
nl_NL: Alle Product Tags

en: Parent Product Tag
nl_NL: Overkoepelende Product Tag

en: Parent Product Tag:
nl_NL: Overkoepelende Product Tag:

en: Edit Product Tag
nl_NL: Product Tag Aanpassen

en: Update Product Tag
nl_NL: Product Tag Bijwerken

en: Add New Product Tag
nl_NL: Nieuwe Product Tag Toevoegen

en: New Product Tag Name
nl_NL: Naam Nieuwe Product-tag

en: Products
nl_NL: Producten

en: Add Product
nl_NL: Product Toevoegen

en: Add New Product
nl_NL: Nieuw Product Toevoegen

en: Edit Product
nl_NL: Product Aanpassen

en: New Product
nl_NL: Nieuw Product

en: View Product
nl_NL: Bekijk Product

en: Search Products
nl_NL: Doorzoek Producten

en: No Products found
nl_NL: Geen Producten gevonden

en: No Products found in trash
nl_NL: Geen Producten gevonden in de Prullenmand

en: Parent Product
nl_NL: Overkoepelend Product

en: This is where you can add new products to your store.
nl_NL: Hier voegt u nieuwe producten aan uw winkel toe.

en: Variations
nl_NL: Variaties

en: Variation
nl_NL: Variatie

en: Add Variation
nl_NL: Variatie Toevoegen

en: Add New Variation
nl_NL: Nieuwe Variatie Toevoegen

en: Edit Variation
nl_NL: Bewerk Variatie

en: New Variation
nl_NL: Nieuwe Variatie

en: View Variation
nl_NL: Bekijk Variatie

en: Search Variations
nl_NL: Doorzoek Variaties

en: No Variations found
nl_NL: Geen Variaties gevonden

en: No Variations found in trash
nl_NL: Geen Variaties gevonden in de Prullenmand

en: Parent Variation
nl_NL: Parent Variatie

en: Orders
nl_NL: Bestellingen

en: Order
nl_NL: Bestelling

en: Add Order
nl_NL: Bestelling Toevoegen

en: Add New Order
nl_NL: Nieuwe Bestelling Toevoegen

en: Edit Order
nl_NL: Bestelling Wijzigen

en: New Order
nl_NL: Nieuwe Bestelling

en: View Order
nl_NL: Bekijk Volgorde

en: Search Orders
nl_NL: Doorzoek Bestellingen

en: No Orders found
nl_NL: Geen Bestellingen gevonden

en: No Orders found in trash
nl_NL: Geen Bestellingen in de Prullenmand

en: Parent Orders
nl_NL: Overkoepelende Bestellingen

en: This is where store orders are stored.
nl_NL: Hier worden winkelbestellingen opgeslagen.

en: Order statuses
nl_NL: Bestelstatussen

en: Order status
nl_NL: Bestelstatus

en: Search Order statuses
nl_NL: Doorzoek Bestelstatussen

en: All  Order statuses
nl_NL: Alle Bestelstatussen

en: Parent Order status
nl_NL: Overkoepelende Bestelstatus

en: Parent Order status:
nl_NL: Overkoepelende Bestelstatus:

en: Edit Order status
nl_NL: Bestelstatus Aanpassen

en: Update Order status
nl_NL: Bestelstatus vernieuwen

en: Add New Order status
nl_NL: Bestelstatus toevoegen

en: New Order status Name
nl_NL: Naam van nieuwe Bestellingsstatus

en: Add Coupon
nl_NL: Coupon Toevoegen

en: Add New Coupon
nl_NL: Nieuwe Coupon Toevoegen

en: Edit Coupon
nl_NL: Coupon Bewerken

en: New Coupon
nl_NL: Nieuwe Coupon

en: View Coupons
nl_NL: Bekijk Coupons

en: View Coupon
nl_NL: Bekijk Coupon

en: Search Coupons
nl_NL: Zoek Coupons

en: No Coupons found
nl_NL: Geen Coupons Gevonden

en: No Coupons found in trash
nl_NL: Geen Coupons Gevonden in Prullenmand

en: Parent Coupon
nl_NL: Overkoepelende Coupon

en: This is where you can add new coupons that customers can use in your store.
nl_NL: Hier voeg je nieuwe coupons toe die klanten in je winkel kunnen gebruiken.

en: Select options
nl_NL: Opties selecteren

en: Show Details
nl_NL: Toon Details

en: My Account
nl_NL: Mijn Account

en: Change Password
nl_NL: Verander Wachtwoord

en: Edit Address
nl_NL: Wijzig Adres

en: Log Out
nl_NL: Uitloggen

en: Register
nl_NL: Registreren

en: Log In
nl_NL: Inloggen

en: Search results for:
nl_NL: Zoekresultaten voor:

en: Shop
nl_NL: Winkel

en: Default Order
nl_NL: Standaard Volgorde

en: Price
nl_NL: Prijs

en: Popularity
nl_NL: Populariteit

en: Click to order products ascending
nl_NL: Producten oplopend sorteren

en: Click to order products descending
nl_NL: Producten aflopend sorteren

en: Products per page
nl_NL: Producten per pagina

en: Sort by
nl_NL: Sorteer op

en: Display
nl_NL: Toon

en: (disabled)
nl_NL: (uitgeschakeld)

en: This page is set as the default WooCommerce Shop Overview and therefore does not support the Enfold advanced layout editor
nl_NL: Deze pagina is ingesteld als de standaard WooCommerce Shop Overview en kan daarom de Enfold advanced layout editor niet ondersteunen

en: Learn more
nl_NL: Meer lezen

en: was added to the cart
nl_NL: is toegevoegd aan de winkelwagen

en: Editing:
nl_NL: Wijzigen:

en: Change
nl_NL: Aanpassen

en: Scroll to top
nl_NL: Scroll naar bovenzijde

en: Edit profile for User:
nl_NL: Wijzig profiel van Gebruiker:

en: Please enter your Envato Marketplace Username.
nl_NL: Voer alstublieft uw Envato Marketplace Gebruikersnaam in.

en: Please enter your Envato Marketplace API Key.
nl_NL: Voer alstublieft uw Envato Marketplace API Key in.

en: The API "set" is a required parameter.
nl_NL: API "set" is een noodzakelijke parameter.

en: The Envato Marketplace "item ID" is a required parameter.
nl_NL: Envato Marketplace "item ID" is een noodzakelijke parameter.

en: You are here:
nl_NL: U bevindt zich hier:

en: 404 - Page not Found
nl_NL: 404 - Pagina niet gevonden

en: Minute %1$s
nl_NL: Minuut %1$s

en: Search results for &quot;%1$s&quot;
nl_NL: Zoekresultaten voor &quot;%1$s&quot;

en: 404 Not Found
nl_NL: 404 Niet Gevonden

en: Sending
nl_NL: Verzenden

en: Today
nl_NL: Vandaag

en: Prev
nl_NL: Vorige

en: Your Message:
nl_NL: Uw Bericht:

en: Follow
nl_NL: Volgende

en: on Twitter
nl_NL: op Twitter

en: to RSS Feed
nl_NL: op RSS Feed

en: Advertise here
nl_NL: Adverteer hier

en: Popular
nl_NL: Populair

en: Add a google map to your blog or site
nl_NL: Voeg een Google Map landkaart toe

en: Street Address:
nl_NL: Adres

en: City:
nl_NL: Stad:

en: State:
nl_NL: Staat/provincie:

en: Country:
nl_NL: Land:

en: Fetch coordinates!
nl_NL: Coördinaten achterhalen!

en: Fetching the coordinates. Please wait...
nl_NL: Coördinaten achterhalen. Een momentje...

en: Latitude:
nl_NL: Breedtegraad:

en: Longitude:
nl_NL: Lengtegraad:

en: Map Type:
nl_NL: Soort kaart:

en: Display a Route by entering a address here. (If address is added Zoom will be ignored)
nl_NL: Toon een route, door hier een adres in te voeren (in dat geval wordt de zoom-instelling genegeerd).

en: Info Bubble Content:
nl_NL: Info in de Pop-up:

en: Custom Marker Image URL:
nl_NL: URL van eigen Marker-afbeelding

en: Enter the width in px or &percnt; (100&percnt; width will be used if you leave this field empty)
nl_NL: Voer de breedte in, in px of %; (geen invoer, dan wordt de 100% breedte gebruikt)

en: Enter the height in px or &percnt;
nl_NL: De hoogte in pixels of procenten

en: Too many requests at once, please refresh the page to complete geocoding
nl_NL: Te veel verzoeken tegelijkertijd; herlaad a.u.b. de pagina om het geocoderen af te ronden

en: Latitude and longitude for
nl_NL: Breedte- en lengtegraad voor

en: couldn't be found by Google, please add them manually
nl_NL: werden niet gevonden door Google; voor a.u.b. handmatig toe

en: (remove)
nl_NL: (verwijderen)

en: Show
nl_NL: Toon

en: Hide
nl_NL: Verberg

en: Export Theme Settings File
nl_NL: Exporteer Thema Instellingen-Bestand

en: Select an element to customize
nl_NL: Kies een element om aan te passen

en: Apply to Section:
nl_NL: Toepassen op sectie:

en: Apply only to mouse hover state
nl_NL: Alleen toepassen bij muis-hover

en: Add to Gallery
nl_NL: Toepassen op Galerij

en: Enter Video URL
nl_NL: Geef Video URL op

en: Column
nl_NL: Kolom

en: Edit Menu Item
nl_NL: Menu-Item aanpassen

en: Navigation Label
nl_NL: Navigatielabel

en: Mega Menu Column Title <span class="avia_supersmall">(if you dont want to display a title just enter a single dash: "-" )</span>
nl_NL: Mega Menu Kolomtitel <span class="avia_supersmall">(wenst u geen titel, voer dan een liggend streepje in: "-" )</span>

en: Title Attribute
nl_NL: Titeleigenschap

en: link Target
nl_NL: Linkdoel

en: Same window or tab
nl_NL: Zelfde venster of tabblad

en: New window or tab
nl_NL: Nieuw venster of tabblad

en: CSS Classes (optional)
nl_NL: CSS Classes (optioneel)

en: link Relationship (XFN)
nl_NL: Linkrelatie (XFN)

en: Original: %s
nl_NL: Origineel: %s

en: Remove
nl_NL: Verwijderen

en: Custom Widget Area
nl_NL: Aangepast Widget Gebied

en: Enter Name of the new Widget Area here
nl_NL: Voer hier de naam in van de Widget-Ruimte

en: Add Widget Area
nl_NL: Widgetruimte toevoegen

en: Install Required Plugins
nl_NL: Benodigde Plugins Installeren

en: Install Plugins
nl_NL: Plugins Installeren

en: Installing Plugin: %s
nl_NL: Plugin %s aan het installeren

en: Something went wrong.
nl_NL: Er is iets misgegaan.

en: This theme requires the following plugin: %1$s. | This theme requires the following plugins: %1$s.
nl_NL[0]: Dit thema heeft de %1$s plugin nodig.
nl_NL[1]: Dit thema heeft de %1$s plugins nodig.

en: This theme recommends the following plugin: %1$s. | This theme recommends the following plugins: %1$s.
nl_NL[0]: Dit thema raadt de volgende plugin aan: %1$s.
nl_NL[1]: Dit thema raadt de volgende plugins aan: %1$s.

en: Sorry, but you do not have the correct permissions to install the %s plugin. Contact the administrator of this site for help on getting the plugin installed. | Sorry, but you do not have the correct permissions to install the %s plugins. Contact the administrator of this site for help on getting the plugins installed.
nl_NL[0]: U beschikt helaas niet over de juiste rechten om de %s plugin te installeren. Neem contact op met de websitebeheerder om de plugin te kunnen installeren.
nl_NL[1]: U beschikt helaas niet over de juiste rechten om de %s plugins te installeren. Neem contact op met de websitebeheerder om de plugins te kunnen installeren.

en: The following required plugin is currently inactive: %1$s. | The following required plugins are currently inactive: %1$s.
nl_NL[0]: De volgende benodigde plugin is op dit moment inactief: %1$s.
nl_NL[1]: De volgende benodigde plugins zijn op dit moment inactief: %1$s.

en: The following recommended plugin is currently inactive: %1$s. | The following recommended plugins are currently inactive: %1$s.
nl_NL[0]: De volgende aangeraden plugin is op dit moment inactief: %1$s.
nl_NL[1]: De volgende aangeraden plugins zijn op dit moment inactief: %1$s.

en: Sorry, but you do not have the correct permissions to activate the %s plugin. Contact the administrator of this site for help on getting the plugin activated. | Sorry, but you do not have the correct permissions to activate the %s plugins. Contact the administrator of this site for help on getting the plugins activated.
nl_NL[0]: U beschikt helaas niet over de juiste rechten om de %s plugin te activeren. Neem contact op met de websitebeheerder om de plugin te activeren.
nl_NL[1]: U beschikt helaas niet over de juiste rechten om de %s plugins te activeren. Neem contact op met de websitebeheerder om de plugins te activeren.

en: The following plugin needs to be updated to its latest version to ensure maximum compatibility with this theme: %1$s. | The following plugins need to be updated to their latest version to ensure maximum compatibility with this theme: %1$s.
nl_NL[0]: De volgende plugin moet naar de laatste versie worden bijgewerkt om zeker te zijn van optimale werking met dit thema: %1$s.
nl_NL[1]: De volgende plugins moeten naar de laatste versie worden bijgewerkt om zeker te zijn van optimale werking met dit thema: %1$s.

en: Sorry, but you do not have the correct permissions to update the %s plugin. Contact the administrator of this site for help on getting the plugin updated. | Sorry, but you do not have the correct permissions to update the %s plugins. Contact the administrator of this site for help on getting the plugins updated.
nl_NL[0]: U heeft helaas niet de juiste rechten om de %s plugin te updaten. Neem contact op met de websitebeheerder om de plugin te updaten.
nl_NL[1]: U heeft helaas niet de juiste rechten om de %s plugins te updaten. Neem contact op met de websitebeheerder om de plugins te updaten.

en: Begin installing plugin | Begin installing plugins
nl_NL[0]: Begin met installeren plugin
nl_NL[1]: Begin met installeren plugins

en: Return to Required Plugins Installer
nl_NL: Terug naar Benodigde Plugins Installeren

en: Plugin activated successfully.
nl_NL: Plugin succesvol geactiveerd.

en: The following plugin was activated successfully: | The following plugins were activated successfully:
nl_NL[0]: De volgende plugin is succesvol geactiveerd:
nl_NL[1]: De volgende plugins zijn succesvol geactiveerd:

en: All plugins installed and activated successfully. %1$s
nl_NL: Alle plugins zijn succesvol geïnstalleerd en geactiveerd. %1$s

en: Dismiss this notice
nl_NL: Sluit dit bericht

en: Return to the Dashboard
nl_NL: Terug naar het Dashboard

en: Private Repository
nl_NL: Prive Repository

en: Pre-Packaged
nl_NL: Voorverpakt

en: Required
nl_NL: Benodigd

en: Recommended
nl_NL: Aangeraden

en: Not Installed
nl_NL: Niet Geïnstalleerd

en: Installed But Not Activated
nl_NL: Geïnstalleerd maar niet Geactiveerd

en: Install
nl_NL: Installeren

en: Activate
nl_NL: Activeer

en: No plugins to install or activate. <a href="%1$s" title="Return to the Dashboard">Return to the Dashboard</a>
nl_NL: Er zijn geen plugins om te installeren of om te activeren. <a href="%1$s" title="Return to the Dashboard">Return to the Dashboard</a>

en: Source
nl_NL: Bron

en: Install package not available.
nl_NL: Installatiepakket niet beschikbaar.

en: Downloading install package from <span class="code">%s</span>&#8230;
nl_NL: Downloaden van het installatiepakket van <span class="code">%s</span>&#8230;

en: Unpacking the package&#8230;
nl_NL: Uitpakken van pakket&#8230;

en: Installing the plugin&#8230;
nl_NL: Installeren van de plugin&#8230;

en: Plugin install failed.
nl_NL: Plugin installeren mislukt.

en: Plugin installed successfully.
nl_NL: Plugin is met succes geïnstalleerd.

en: Plugin activation failed.
nl_NL: Het activeren van de plugin is mislukt.

en: The installation and activation process is starting. This process may take a while on some hosts, so please be patient.
nl_NL: Het installatie- en activeringsproces start nu. Dit kan even duren en per host in tijd verschillen. Een moment geduld.

en: %1$s installed and activated successfully.
nl_NL: %1$s is succesvol geïnstalleerd en geactiveerd.

en: Hide Details
nl_NL: Details verbergen

en: All installations and activations have been completed.
nl_NL: Het installeren en activeren is voltooid.

en: Installing and Activating Plugin %1$s (%2$d/%3$d)
nl_NL: Aan het Installeren en Activeren van Plugin %1$s (%2$d/%3$d)

en: The installation process is starting. This process may take a while on some hosts, so please be patient.
nl_NL: Het installatieproces start nu. Dit kan even duren en per host in tijd verschillen. Een moment geduld.

en: An error occurred while installing %1$s: <strong>%2$s</strong>.
nl_NL: Er is een fout opgetreden bij de installatie van %1$s: <strong>%2$s</strong>.

en: The installation of %1$s failed.
nl_NL: De installatie van %1$s is mislukt.

en: %1$s installed successfully.
nl_NL: %1$s is succesvol geïnstalleerd.

en: All installations have been completed.
nl_NL: Alle installaties zijn voltooid.

en: Installing Plugin %1$s (%2$d/%3$d)
nl_NL: Aan het installeren van Plugin %1$s (%2$d/%3$d)

en: A new update for your theme
nl_NL: Een nieuwe update van het thema

en: is available!
nl_NL: is beschikbaar!

en: The latest version is
nl_NL: De meest recente versie is

en: You're using version
nl_NL: U gebruikt versie

en: Download Update From Themeforest.net
nl_NL: Download de Update van Themeforest.net

en: View Changelog on http://kriesi.at
nl_NL: Bekijk de changelog op http://kriesi.at

en: View Changelog
nl_NL: Bekijk Changelog

en: Remind Me Later
nl_NL: Herinner me later

en: Ignore the update notice this time
nl_NL: Negeer de update-melding voor deze keer

en: Ignore This Update Notice
nl_NL: Negeer deze update-melding

en: Edit Frontpage
nl_NL: Voorpagina aanpassen

en: Edit this entry
nl_NL: Wijzig dit item

en: Edit Dynamic Template of this entry
nl_NL: Wijzig het Dynamisch Sjabloon van dit item

en: Page %d of %d
nl_NL: Pagina %d van %d

en: Archive for category:
nl_NL: Archief voor categorie:

en: Archive for date:
nl_NL: Archief voor datum:

en: Archive for month:
nl_NL: Archief van de maand:

en: Archive for year:
nl_NL: Archief van jaar:

en: search results for:
nl_NL: zoekresultaten voor:

en: search result for:
nl_NL: zoekresultaat voor:

en: To search the site please enter a valid term
nl_NL: Vul een geldige term in om de site te doorzoeken

en: Author Archive
nl_NL: Auteursarchief

en: for:
nl_NL: van:

en: Tag Archive for:
nl_NL: Tag Archief van:

en: Archive for:
nl_NL: Archief van:

en: Archives
nl_NL: Archieven

en: Page
nl_NL: Pagina

en: Menu item skipped due to missing menu slug
nl_NL: Als gevolg van ontbrekende menu-slug is dit menu-item overgeslagen

en: Menu item skipped due to invalid menu slug: %s
nl_NL: Menu-item overgeslagen als gevolg van ongeldige menu-slug: %s

en: There was an error when reading this WXR file
nl_NL: Een fout trad op bij het lezen van dit WXR-bestand

en: Details are shown above. The importer will now try again with a different parser...
nl_NL: Hierboven de details. Importeren wordt nu opnieuw geprobeerd met een andere parser...

en: This does not appear to be a WXR file, missing/invalid WXR version number
nl_NL: Dit lijkt geen WXR-bestand te zijn, ontbrekend/ongeldig WXR-versienummer

en: Sorry, there has been an error.
nl_NL: Er is helaas een fout opgetreden.

en: The file does not exist, please try again.
nl_NL: Bestand bestaat niet, probeer a.u.b. opnieuw.

en: All done.
nl_NL: Klaar is Kees!

en: Have fun!
nl_NL: Leef je uit!

en: Remember to update the passwords and roles of imported users.
nl_NL: Vergeet niet wachtwoorden en rollen van geïmporteerde gebruikers aan te passen!

en: The export file could not be found at <code>%s</code>. It is likely that this was caused by a permissions problem.
nl_NL: Het exportbestand werd niet gevonden op <code>%s</code>. Waarschijnlijk heeft dit met rollen en rechten te maken.

en: This WXR file (version %s) may not be supported by this version of the importer. Please consider updating.
nl_NL: Dit WXR-bestand (version %s) wordt wellicht niet door de importer ondersteund. Overweeg een update.

en: Failed to import author %s. Their posts will be attributed to the current user.
nl_NL: Auteur %s importeren mislukt. Bijdragen worden gekoppeld aan de huidige gebruiker.

en: Assign Authors
nl_NL: Auteurs toewijzen

en: To make it easier for you to edit and save the imported content, you may want to reassign the author of the imported item to an existing user of this site. For example, you may want to import all the entries as <code>admin</code>s entries.
nl_NL: Wellicht wil je de auteur van het geïmporteerde item toewijzen aan een bestaande gebruiker. Dit, om het voor jou gemakkelijker te maken de geïmporteerde content te wijzigen en op te slaan. Je wilt bijvoorbeeld alle items importeren als <code>admin</code>s items.

en: If a new user is created by WordPress, a new password will be randomly generated and the new user&#8217;s role will be set as %s. Manually changing the new user&#8217;s details will be necessary.
nl_NL: Maakt Wordpress een nieuwe gebruiker aan, dan wordt random een nieuw wachtwoord gegenereerd en de rol van de nieuwe gebruiker ingesteld als %s. Het is noodzakelijk handmatig de gegevens van de nieuwe gebruiker aan te passen.

en: Import Attachments
nl_NL: Importeer Bijlagen

en: Download and import file attachments
nl_NL: Download en importeer bestandsbijlagen

en: Import author:
nl_NL: Importeer auteur:

en: or create new user with login name:
nl_NL: of creëer een nieuwe gebruiker met de login-naam:

en: as a new user:
nl_NL: als een nieuwe gebruiker:

en: assign posts to an existing user:
nl_NL: items koppelen aan bestaande gebruiker:

en: or assign posts to an existing user:
nl_NL: of koppel de items aan bestaande gebruiker:

en: - Select -
nl_NL: - selecteer -

en: Failed to create new user for %s. Their posts will be attributed to the current user.
nl_NL: Nieuwe gebruiker aanmaken voor %s mislukt. Items worden gekoppeld aan huidige gebruiker.

en: Failed to import category %s
nl_NL: Importeren mislukt van categorie %s

en: Failed to import post tag %s
nl_NL: importeren van post tag %s is mislukt

en: Failed to import %s %s
nl_NL: Importeren mislukt van %s %s

en: Failed to import &#8220;%s&#8221;: Invalid post type %s
nl_NL: mislukt: importeren van &#8220;%s&#8221;: ongeldig post type %s

en: %s &#8220;%s&#8221; already exists.
nl_NL: %s &#8220;%s&#8221; bestaat al.

en: Failed to import %s &#8220;%s&#8221;
nl_NL: mislukt: importeren van %s &#8220;%s&#8221;

en: Fetching attachments is not enabled
nl_NL: Bijlagen ophalen is niet toegestaan

en: Invalid file type
nl_NL: Ongeldig bestandstype

en: Remote server did not respond
nl_NL: De remote server reageerde niet

en: Remote server returned error response %1$d %2$s
nl_NL: Remote server gaf een error response %1$d %2$s

en: Remote file is incorrect size
nl_NL: Bestand is van incorrecte omvang

en: Zero size file downloaded
nl_NL: Zero size bestand gedownload

en: Remote file is too large, limit is %s
nl_NL: Het bestand is te groot, de limiet is %s

en: Import WordPress
nl_NL: WordPress Import

en: A new version of this importer is available. Please update to version %s to ensure compatibility with newer export files.
nl_NL: Nieuwe versie van importer beschikbaar. Update a.u.b. naar versie %s t.b.v. compatibiliteit met nieuwere exportbestanden.

en: Sorry, no posts matched your criteria
nl_NL: Uw zoekopdracht leverde helaas geen artikelen op

en: Please try another search term
nl_NL: Probeer een andere zoekterm

en: View all results
nl_NL: Bekijk alle resultaten

en: Permanent Link:
nl_NL: Permanente Link:

en: Don't display image on single post
nl_NL: Afbeelding niet tonen bij het individuele artikel

en: Menu Style
nl_NL: Menu-stijl

en: Square
nl_NL: Vierkant

en: Featured Thin
nl_NL: Uitgelicht Subtiel

en: Featured Large
nl_NL: Uitgelicht Groot

en: Entry with Sidebar
nl_NL: Artikel met Sidebar

en: Entry without Sidebar
nl_NL: Artikel zonder Sidebar

en: Fullscreen Sections/Sliders
nl_NL: Volledig-scherm Secties/Sliders

en: Main Menu
nl_NL: Hoofdmenu

en: Secondary Menu - will be displayed if you selected a header layout that supports a submenu
nl_NL: Secundair Menu - wordt getoond als u een header lay-out kiest die submenu's ondersteunt

en: Footer Menu <br/><small>(no dropdowns)</small>
nl_NL: Footer Menu <br/><small>(geen dropdowns)</small>

en: Footer Menu (no dropdowns)
nl_NL: Footer Menu (geen dropdowns)

en: Theme Options
nl_NL: Basisopties

en: General Layout
nl_NL: Website Layout

en: General Styling
nl_NL: Website Styling

en: Advanced Styling
nl_NL: Styling Extra

en: Social Profiles
nl_NL: Sociale Links

en: A rough preview of the frontend.
nl_NL: Een globaal idee van de front-end.

en: Use stretched or boxed layout?
nl_NL: Lay-out: boxed of volledige breedte?

en: The stretched layout expands from the left side of the viewport to the right.
nl_NL: De volledige breedte-lay-out vult het gehele scherm van links tot rechts.

en: Stretched layout
nl_NL: Volledige-breedte lay-out

en: Boxed Layout
nl_NL: Boxed lay-out

en: Logo and Main Menu
nl_NL: Logo en Hoofdmenu

en: You can place your logo and main menu at the top of your site or within a sidebar
nl_NL: Hoofdmenu en logo kunt u bovenaan de site plaatsen, of juist aan de zijkant

en: Content Alignment
nl_NL: Uitlijning content

en: If the window width exceeds the maximum content width, where do you want to place your content
nl_NL: Als het scherm breder is dan de ingestelde maximale contentbreedte, waar plaatsen we dan uw content?

en: Center Content
nl_NL: Content in het midden

en: Position at the Left
nl_NL: Links uitlijnen

en: Position at the Right
nl_NL: Rechts uitlijnen

en: Sticky Sidebar menu
nl_NL: Sticky zijbalk-menu

en: You can choose if you want a sticky sidebar that does not scroll with the content
nl_NL: U kunt kiezen voor een sticky zijbalk welke niet mee scrollt met de content

en: Sticky if Sidebar is smaller than the screen height, scroll otherwise
nl_NL: Stickty als zijbalk kleiner is dan schermhoogte, anders scrolle

en: Always Sticky
nl_NL: Altijd sticky

en: Never Sticky
nl_NL: Nooit sticky

en: Main Menu Sidebar
nl_NL: Hoofdmenu-zijbalk

en: You can choose to use the main menu area to also display widget areas
nl_NL: U kunt ervoor kiezen in het hoofdmenu ook widgetruimtes te kunnen tonen

en: Display social icons below main menu? (You can set your social icons at
nl_NL: Social Media iconen tonen onder het hoofdmenu? Deze stelt u in op

en: Dimensions
nl_NL: Afmetingen

en: If enabled the size of your website will adapt and change the layout to fit smaller screens, like tablets or mobile phones
nl_NL: Als u hiervoor kiest, passen formaat en lay-out van uw website zich aan, aan de schermen van tablets en smartphones

en: Maximum Container width
nl_NL: Maximale breedte Container

en: Enter the maximum content width for your site. Pixel and % are allowed eg: 1130px, 1310px, 100%
nl_NL: Maximale contentbreedte van uw site. In te geven in pixels of procenten: 1130px, 1310px, 100%

en: Content | Sidebar Ratio
nl_NL: Content/zijbalk-verhouding

en: Here you can choose the width of your content and sidebar. First Number indicates the content width, second number indicates sidebar width.
nl_NL: Hier kiest u de breedteverhouding tussen content en zijbalk. Het eerste getal bepaalt de contentbreedte, het tweede de breedte van de zijbalk.

en: Note:
nl_NL: Noot:

en: If you want to disable sidebars you can do so in the
nl_NL: Wilt u zijbalken uitschakelen, dan kan dat in de

en: Content + Sidebar width
nl_NL: Breedte Content + Zijbalk

en: Here you can enter the combined width of content and sidebar
nl_NL: Hier vult in de totale breedte in van content en zijbalk samen

en: Import Settings from your Parent Theme
nl_NL: Instellingen Importeren vanuit Parent Thema

en: We have detected that you are using a Child Theme. That's Great!. If you want to, we can import the settings of your Parent theme to your Child theme. Please be aware that this will overwrite your current child theme settings.
nl_NL: U maakt zo te zien gebruik van een Child Thema. Goed bezig! Wilt u de instellingen van het Parent Thema in het Child Thema importeren? Let wel, instellingen van het Child Thema worden dan vanzelfsprekend overschreven.

en: Click the button to generate and download a config file which contains the theme settings. You can use the config file to import the theme settings on another sever.
nl_NL: Een bestand aanmaken en downloaden met de thema-instellingen. Gebruik dit config-bestand bijvoorbeeld op een andere server om deze instellingen te importeren.

en: Import Theme Settings File
nl_NL: Thema-instellingenbestand Importeren

en: Upload a theme configuration file here. Note that the configuration file settings will overwrite your current configuration and you can't restore the current configuration afterwards.
nl_NL: Upload hier een configuratiebestand met thema-instellingen. Houd in de gaten dat deze instellingen de huidige configuratie permanent en onomkeerbaar zullen overschrijven.

en: Upload Theme Settings File
nl_NL: Thema-instellingenbestand Uploaden

en: Insert Settings File
nl_NL: Voeg instellingenbestand in

en: Iconfont Manager
nl_NL: Iconensets-Manager

en: You can upload additional Iconfont Packages generated with
nl_NL: U kunt extra Iconfont Pakketten uploaden, gegenereerd door

en: Those icons can then be used in your Layout Builder.
nl_NL: De iconen verschijnen vervolgens in de Indeling-Bouwer.

en: The 'Default Font' can't be deleted.
nl_NL: Het Standaard Font kan niet worden gewist.

en: Make sure to delete any fonts that you are not using, to keep the loading time for your visitors low
nl_NL: Verwijder lettertypen die u niet gebruikt, voor optimale snelheid van de site voor de gebruikers

en: Upload/Select Fontello Font Zip
nl_NL: Upload/Kies Fontello Font Zip

en: Insert Zip File
nl_NL: Voeg zip-file in

en: Frontpage Settings
nl_NL: Instellingen Voorpagina

en: Select which page to display on your Frontpage. If left blank the Blog will be displayed
nl_NL: Welke pagina moet dienen als Frontpage? Bij geen keuze wordt de Blog getoond

en: And where do you want to display the Blog?
nl_NL: En waar wilt u de blog tonen?

en: Select which page to display as your Blog Page. If left blank no blog will be displayed
nl_NL: Kies hier een standaard Blog-pagina. Of creëer zelf elders blogpagina's naar wens.

en: Upload a logo image, or enter the URL or ID of an image if its already uploaded. The themes default logo gets applied if the input field is left blank
nl_NL: Upload een logo-afbeelding, of voer URL of ID in van reeds bestaand bestand. Indien u niets invult wordt het logo van het thema gebruikt.

en: Logo Dimension: 340px * 156px (if your logo is larger you might need to change the Header size in your
nl_NL: Afmetingen Logo: 340px * 156px (Als logo groter is, pas dan de headergrootte aan, of laat het schalen)

en: Header Settings
nl_NL: Header-Instellingen

en: Use Image as logo
nl_NL: Gebruik afbeelding als logo

en: Specify a favicon for your site.
nl_NL: Wijs een favicon aan voor uw site.

en: Accepted formats: .ico, .png, .gif
nl_NL: Bestandsindelingen: .ico, .png, .gif

en: What is a
nl_NL: Wat is een

en: Use Image as Favicon
nl_NL: Gebruik dit bestand als Favicon

en: Lightbox Modal Window
nl_NL: Lightbox Modaal Venster

en: Check to enable the default lightbox that opens once you click a link to an image. Uncheck only if you want to use your own modal window plugin
nl_NL: Vink aan om de standaard lightbox te gebruiken om afbeeldingen in weer te geven. Vink uit alleen wanneer u een eigen window-plugin gebruikt.

en: Websafe fonts fallback for Windows
nl_NL: Terugvallen op websafe Fonts voor Windows

en: Older Browsers on Windows dont render custom fonts as smooth as modern ones. If you want to force websafe fonts instead of custom fonts for those browsers activate the setting here (affects older versions of IE, Firefox and Opera)
nl_NL: Op Windows geven oudere Browsers aangepaste lettertypen niet altijd goed weer. Wenst u voor deze browsers websafe-lettertypen te gebruiken, activeer dit dan hier (betreft oudere versies van IE, FireFox en Opera)

en: Not activated
nl_NL: Niet geactiveerd

en: Activated
nl_NL: Geactiveerd

en: Automated Schema.org HTML Markup
nl_NL: Automatische Schema.org HTML Markup

en: The theme adds generic HTML schema markup to your template builder elements to provide additional context for search engines. If you want to add your own specific markup via plugins or custom HTML code, you can deactivate this setting
nl_NL: Dit thema koppelt generieke HTML schema markup aan de Indeling Bewerker-elementen t.b.v. extra contextuele informatie voor zoekmachines. Liever uw eigen specifieke markup via plugins of custom HTML code? Schakel deze optie dan uit.

en: Enter your Google analytics tracking Code here. It will automatically be added so google can track your visitors behavior.
nl_NL: Voer hier uw Google analytics tracking Code in. In Google Analytics kunt u vervolgens het gedrag van bezoekers bijhouden.

en: Select a predefined color scheme
nl_NL: Selecteer een vooringesteld kleurenschema

en: Choose a predefined color scheme here. You can edit the settings of the scheme below then.
nl_NL: Kies een vooraf ingesteld kleurenschema. Het verder naar wens aanpassen doet u hieronder.

en: Here you can select a number of different elements and change their default styling
nl_NL: Hier kunt u van een aantal elementen de standaard styling-instellingen aanpassen

en: If a value is left empty or set to default then it will not be changed from the value defined in your CSS files
nl_NL: Als ergens geen of de standaardwaarde wordt ingevuld, dan wordt de waarde uit CSS-bestanden overgenomen

en: Attention
nl_NL: Let op!

en: This feature is in active BETA! We will constantly add new elements to customize and need your help: If you got any suggestions on what to add please post them here:
nl_NL: Feature is in ontwikkeling! Wij blijven functionaliteit ontwikkelen en toevoegen. Uw hulp daarbij is gewenst: suggesties voor toevoegingen en verbeteringen deelt u hier:

en: Enfold Feature Requests
nl_NL: Enfold Feature Verzoeken

en: background color
nl_NL: Achtergrondkleur

en: Default Background color
nl_NL: Standaard Achtergrondkleur

en: Alternate Background color
nl_NL: Aangepaste Achtergrondkleur

en: Alternate Background for menu hover, tables etc
nl_NL: Aangepaste achtergrond voor muis-hover, tabellen, etc.

en: Primary color
nl_NL: Hoofdkleur

en: Font color for links, dropcaps and other elements
nl_NL: Tekstkleur voor onder andere links en dropcaps

en: Highlight color
nl_NL: Highlight-kleur

en: Secondary color for link and button hover, etc
nl_NL: Highlight-kleur voor link, knop hover etc.

en: font color
nl_NL: kleur lettertype

en: Border colors
nl_NL: Kleuren randen/kader

en: The background image of your
nl_NL: De achtergrondafbeelding van uw

en: Upload a BG image for your
nl_NL: Upload Achtergrondbeeld voor

en: Use Image
nl_NL: Gebruik Afbeelding

en: Position of the image
nl_NL: Positie van de afbeelding

en: Center Left
nl_NL: Centraal Links

en: no repeat
nl_NL: geen herhaling

en: Attachment
nl_NL: Bijlage

en: Body background
nl_NL: Achtergrond Body

en: You can change that setting
nl_NL: Die instelling kunt u aanpassen

en: at General Layout
nl_NL: in Website Layout

en: Body Background color
nl_NL: Body Achtergrondkleur

en: Background color for your site
nl_NL: Achtergrondkleur voor uw website

en: This is the color that is displayed behind your boxed content area
nl_NL: Dit is de kleur die getoond wordt achter het boxed content-gedeelte

en: The background image of your Body
nl_NL: De achtergrondafbeelding van de Body

en: Upload a BG image for your Body
nl_NL: Upload Achtergrondbeeld Body

en: Stretch Fullscreen
nl_NL: Volledig scherm-uitgerekt

en: Fonts
nl_NL: Lettertypen

en: Heading Font
nl_NL: Lettertype Heading

en: The Font heading utilizes google fonts and allows you to use a wide range of custom fonts for your headings
nl_NL: Het heading-lettertype staat Google Fonts toe en biedt u zo meer keuze aan lettertypen voor titels en kopjes

en: Defines the Font for your body text
nl_NL: Bepaalt lettertype van body tekst

en: Choose between web safe fonts (faster rendering) and google webkit fonts (more unqiue)
nl_NL: Kies voor websafe lettertypen (sneller laden) of Google Webkit Fonts (aparter)

en: Web save fonts
nl_NL: Websafe lettertypen

en: Google fonts
nl_NL: Google lettertypen

en: Just want to do some quick CSS changes? Enter them here, they will be applied to the theme. If you need to change major portions of the theme please use the custom.css file
nl_NL: Even snel CSS-aanpassingen doen? Voer ze hier in, om direct toe te passen. Gaat het om grotere delen van het thema, gebruik dan liever (via FTP) het custom.css bestand

en: or the Enfold Child theme.
nl_NL: of het Enfold Child-thema.

en: Sidebar on Archive Pages
nl_NL: Zijbalk op Archiefpagina's

en: Choose the archive sidebar position here. This setting will be applied to all archive pages
nl_NL: Kies de plek van de zijbalk op archief-pagina's. Instellingen gelden voor alle archief-pagina's

en: left sidebar
nl_NL: linker sidebar

en: right sidebar
nl_NL: zijbalk rechts

en: no sidebar
nl_NL: geen zijbalk

en: Sidebar on Blog Page
nl_NL: Zijbalk op de Blog-Pagina

en: Choose the blog sidebar position here. This setting will be applied to the blog page
nl_NL: Kies de plek van de zijbalk in de blog. Instellingen gelden voor de blog-overzichtspagina

en: Sidebar on Single Post Entries
nl_NL: Zijbalk bij Individuele Artikelen

en: Choose the blog post sidebar position here. This setting will be applied to single blog posts
nl_NL: Kies de plek van de zijbalk bij blog-artikelen. Instellingen gelden voor individuele blog-artikelen

en: Sidebar on Pages
nl_NL: Zijbalk op Pagina's

en: Choose the default page layout here. You can change the setting of each individual page when editing that page
nl_NL: Kies hier de standaard pagina-indeling. Per pagina kunt u deze instellingen overigens naar wens aanpassen

en: Sidebar on Smartphones
nl_NL: Zijbalk op Smartphones

en: Show sidebar on smartphones (Sidebar is displayed then below the actual content)
nl_NL: Op smartphones zijbalk tonen (deze wordt dan onder de content geplaatst)

en: Hide sidebar on smartphones
nl_NL: Verberg zijbalk op smartphones

en: Show sidebar on smartphones
nl_NL: Toon zijbalk op smartphones

en: Page Sidebar navigation
nl_NL: Pagina zijbalk-navigatie

en: Display a sidebar navigation for all nested subpages of a page automatically?
nl_NL: Automatisch zijbalk-navigatie voor alle gelinkte subpagina's tonen?

en: Display sidebar navigation
nl_NL: Toon zijbalk-navigatie

en: Don't display Sidebar navigation
nl_NL: Toon geen zijbalk-navigatie

en: Create new Sidebar Widget Areas
nl_NL: Creëer nieuwe Zijbalk Widget Ruimtes

en: The theme supports the creation of custom widget areas. Simply open your
nl_NL: Dit thema ondersteunt het zelf creëren van widgetruimtes. Open simpelweg uw

en: Widgets Page
nl_NL: Widgets-Pagina

en: and add a new Sidebar Area. Afterwards you can choose to display this Widget Area in the Edit Page Screen.
nl_NL: en voeg een nieuw Zijbalkgebied toe. Daarna kunt u dit Gebied actief weergeven op een specifieke pagina.

en: A rough layout preview of the header area
nl_NL: Een lay-out preview van het headergebied

en: Header layout
nl_NL: Header lay-out

en: Menu and Logo Position
nl_NL: Positie Menu en Logo

en: You can choose various different logo and main menu positions here
nl_NL: Hier kunt u verschillende posities voor logo en hoofdmenu kiezen

en: Logo left, Menu right
nl_NL: Logo links, Menu rechts

en: Logo right, Menu Left
nl_NL: Logo rechts, Menu links

en: Logo left, Menu below
nl_NL: Logo links, Menu onder

en: Logo right, Menu below
nl_NL: Logo rechts, Menu onder

en: Logo center, Menu below
nl_NL: Logo midden, Menu onder

en: Header Size
nl_NL: Omvang Header

en: Chose a predefined header size. You can also apply a custom height to the header
nl_NL: Kies een van de opties voor header-formaat, of stel zelfs een exact gewenste hoogte in

en: slim
nl_NL: slank

en: large
nl_NL: groot

en: custom pixel value
nl_NL: aangepaste waarde in pixels

en: Header Custom Height
nl_NL: Header Aangepaste Hoogte

en: Chose a custom height in pixels (wont be reflected in the preview above, only on your actual page)
nl_NL: Stel een vaste hoogte in pixels in (dit ziet u niet in de voorbeeldweergave, wel op de werkelijke pagina)

en: Header Title and Breadcrumbs
nl_NL: Titel en Breadcrumbs in Header

en: Chose if and how you want to display the Title and Breadcrumb of your page. This option can be overwritten when writing/editing a page
nl_NL: Kies of en hoe u standaard de Titel en Breadcrumb van de pagina wilt tonen. Per pagina kan deze optie worden overschreven.

en: Header behavior
nl_NL: Gedrag header

en: If checked the header will stick to the top of your site if user scrolls down (ignored on smartphones)
nl_NL: Vink aan om ook bij scrollen het menu bovenin het scherm te houden (niet op smartphones)

en: Shrinking Header
nl_NL: Krimpende Header

en: If checked the sticky header will shrink once the user scrolls down (ignored on smartphones + tablets)
nl_NL: Vink aan om de sticky header wel te verkleinen bij het scrollen (niet op smartphones + tablets)

en: Let logo and menu position adapt to browser window
nl_NL: Positie van logo en menu laten aanpassen aan browser venster

en: If checked the elements in your header will always be placed at the browser window edge, instead of matching the content width
nl_NL: Vink aan om header-inhoud altijd aan de rand van het browservenster te laten grenzen; zich dus niet aanpassend aan breedte van de inhoud.

en: Extra Elements
nl_NL: Extra Elementen

en: Append search icon to main menu
nl_NL: Zet het zoek-icoon vast in het hoofdmenu

en: If enabled a search Icon will be appended to the main menu that allows the users to perform an 'AJAX' Search
nl_NL: Vink aan voor een zoek-icoon in het hoofdmenu, die gebruikers in staat stelt een 'AJAX' zoekopdracht uit te voeren

en: Header Social Icons
nl_NL: Social Media Iconen Header

en: Chose if and where to display social icons. You can define the icons at
nl_NL: Kies of, en waar u Social Media Iconen wilt tonen. Deze stelt u in op

en: No social Icons
nl_NL: Geen Social Media Iconen

en: Display in top bar at the left
nl_NL: Toon links in de bovenste balk

en: Display in top bar at the right
nl_NL: Toon rechts in de bovenste balk

en: Display in main header area
nl_NL: Toon in de main header ruimte

en: Header Secondary Menu
nl_NL: Header Secundair Menu

en: Chose if you want to display a secondary menu and where to display it
nl_NL: Wilt u een secundair menu tonen? En waar weer te geven?

en: No Secondary Menu
nl_NL: Geen Secundair Menu

en: Secondary Menu in top bar at the left
nl_NL: Secundair Menu links in de bovenste balk

en: Secondary Menu in top bar at the right
nl_NL: Secundair Menu rechts in de bovenste balk

en: Header Phone Number/Extra Info
nl_NL: Telefoonnummer of extra infromatie in header

en: Chose if you want to display an additional phone number or some extra info in your header
nl_NL: Kies hiervoor als u een extra telefoonnummer of andere informatie in de header wilt zetten

en: No Phone Number/Extra Info
nl_NL: Geen telefoonnummer of extra informatie

en: Phone Number or small info text
nl_NL: Telefoonnummer of (beperkte) andere informatie

en: Add the text that should be displayed in your header here
nl_NL: Voeg hier de tekst in die in de header moet worden getoond

en: Transparency Options
nl_NL: Transparantie-opties

en: What is header transparency
nl_NL: Wat is Header Transparantie?

en: When creating/editing a page you can select to have the header be transparent and display the content (usually a fullwidth slideshow or a fullwidth image) beneath. In those cases you will usually need a different Logo and Main Menu color which can be set here.
nl_NL: Bij het maken of aanpassen van een pagina kunt u kiezen voor een transparante header, om de content (normaliter een volledige-breedte slideshow of afbeelding) daaronder te tonen. Meestal is dan een andere Logo- en Hoofdmenu-kleur nodig. Stel deze hier in.

en: (Show example Screenshot)
nl_NL: (Toon voorbeeld Screenshot)

en: Upload a logo image, or enter the URL or ID of an image if its already uploaded. (Leave empty to use the default logo)
nl_NL: Upload een logo-afbeelding, of voer de URL of ID van een reeds geüploade afbeelding in. (Laat leeg voor standaard logo)

en: Transparency menu color
nl_NL: Kleur van transparant menu

en: Menu color for transparent header (Leave empty to use the default color)
nl_NL: Menukleur bij transparante header (laat leeg voor de standaardkleur)

en: Mobile Menu
nl_NL: Mobiel Menu

en: Header Mobile Menu activation
nl_NL: Activering Mobiel Menu Header

en: The mobile menu is usually displayed on smarthphone screensize only. If you have a lot of main menu items you might want to activate it for tablet screen size as well so it doesn't overlap the logo on tablets or small screens
nl_NL: Het Mobiele Menu is er in principe voor smartphone-schermen. Heeft u erg veel menu-items echter, activeer het dan eveneens voor gemiddeld grote schermen als die van tablets. Anders lopen logo en menu door/over elkaar.

en: Activate only for Smartphones (browser width below 768px)
nl_NL: Alleen instellen voor Smartphones (browser-breedte tot 768px)

en: Activate for Smartphones and Tablets (browser width below 990px)
nl_NL: Instellen voor Smartphones en Tablets (browser-breedte tot 990px)

en: Your social profiles
nl_NL: Uw Social Media profielen

en: You can enter links to your social profiles here. Afterwards you can choose were to display them by activating them in the respective area
nl_NL: Hier voegt u links naar uw Social Media profielen in. Los hiervan kiest u de gewenste plekken om deze vervolgens te tonen (zoals in hoofdmenu en in socket).

en: e.g:
nl_NL: Bijvoorbeeld:

en: Add another social icon
nl_NL: Social Media Icoon toevoegen

en: Social Icon
nl_NL: Social Media Icoon

en: Special: RSS (add RSS URL, leave blank if you want to use default WordPress RSS feed)
nl_NL: Anders: RSS (voeg de URL van de RSS toe; laat leeg als je de standaard WordPress RSS feed prefereert)

en: Special: Email Icon (add your own URL to link to a contact form)
nl_NL: Anders: E-mail Icoon (voeg de URL toe van het gewenste contactformulier)

en: Social Icon URL:
nl_NL: URL van Social Media-Icoon:

en: Default Footer Widgets & Socket Settings
nl_NL: Standaard Footer Widgets & Socket Instellingen

en: Do you want to display the footer widgets & footer socket?
nl_NL: Wilt u de footer widgets en de socket weergeven?

en: Footer Columns
nl_NL: Footer Kolommen

en: How many columns should be displayed in your footer
nl_NL: Hoeveel kolommen wilt u in de footer tonen?

en: Add a custom copyright text at the bottom of your site. eg:
nl_NL: Voer uw eigen copyright-tekst in (voor onderaan de website), zoals:

en: Social Icons
nl_NL: Social Media iconen

en: Check to display the social icons defined in
nl_NL: Vink aan om de Social Media iconen te tonen in

en: in your socket
nl_NL: in de socket:

en: You can either chose a predefined layout or build your own blog layout with the advanced layout editor
nl_NL: Kies een vooraf ingestelde lay-out, of zet met de Geavanceerde Lay-out Bewerker een eigen blog lay-out op.

en: Use the advance layout editor to build your own blog layout (simply edit the page you have chosen in Enfold->Theme Options as a blog page)
nl_NL: Zet een eigen blog lay-out op, middels de Geavanceerde Lay-out Bewerker (pas simpelweg naar wens de pagina aan die u als Blog Pagina hebt ingesteld in Enfold-> Basisopties).

en: Single Post Options
nl_NL: Opties Individueel Artikel

en: Here you can set options that affect your single blog post layout
nl_NL: Hier stelt u de lay-out van een individueel artikel in

en: Single Post Style
nl_NL: Stijl van Individueel Artikel

en: Choose the single post style here.
nl_NL: Kies de stijl van het Individuele Artikel.

en: Single post with small preview image (featured image)
nl_NL: Individueel artikel met klein preview-plaatje (uitgelichte afbeelding)

en: Single post with big preview image (featured image)
nl_NL: Individueel artikel met groot preview-plaatje (uitgelichte afbeelding)

en: Related Entries
nl_NL: Gerelateerde artikelen

en: Choose if and how you want to display your related entries. (Related entries are based on tags. If a post does not have any tags then no related entries will be shown)
nl_NL: Kies of en hoe gerelateerde artikelen te tonen (deze worden geselecteerd op basis van tags; heeft een artikel geen tags, dan worden er geen gerelateerde artikelen getoond).

en: Show Thumnails and display post title by tooltip
nl_NL: Toon thumbnails en toon titel in tekstkadertje

en: Show Thumbnail and post title by default
nl_NL: Toon standaard de thumbnail en de titel

en: Disable related entries
nl_NL: Gerelateerde artikelen uitschakelen

en: Blog meta elements
nl_NL: Blog meta elementen

en: You can chose to hide some of the default Blog elements here:
nl_NL: Hier stel je in welke blog-metagegevens te tonen of verbergen:

en: Blog Post Author
nl_NL: Blog Post Auteur

en: Blog Post Comment Count
nl_NL: Blog Post Reacties

en: Blog Post Category
nl_NL: Blog Post Categorie

en: Blog Post Date
nl_NL: Blog Artikel Datum

en: Blog Post Allowed HTML Tags
nl_NL: Te gebruiken, toegestane, HTML Tags

en: Blog Post Tags
nl_NL: Blog Artikel Tags

en: Share links at the bottom of your blog post
nl_NL: Social Media deelknoppen onder de artikelen

en: The theme allows you to display share links to various social networks at the bottom of your blog posts. Check which links you want to display:
nl_NL: Het thema laat u onderaan de blog-artikelen social sharing links weergeven voor verschillende platformen. Vink de gewenste aan:

en: Import demo files
nl_NL: Importeer de demo-bestanden

en: If you are new to wordpress or have problems creating posts or pages that look like the Theme Demo you can import dummy posts and pages here that will definitely help to understand how those tasks are done.
nl_NL: WordPress nieuw voor u? Of lastig om pagina's of artikelen te creëren zoals in onze Demo? Importeer dan 'dummy'-instellingen, -artikelen en -pagina's. Dit kan u enorm helpen met het doorzien en begrijpen van (het maken van) pagina's.

en: What you get:
nl_NL: Wat u krijgt:

en: Import: Default Demo
nl_NL: Standaard Demo Importeren

en: Recommended Plugins:
nl_NL: Aanbevolen plugins:

en: (for shop functionality)
nl_NL: (voor winkel-functionaliteit)

en: (for forum functionality)
nl_NL: (t.b.v. forumfunctionaliteit)

en: Demo Images included:
nl_NL: Inbegrepen Demo Afbeeldingen:

en: A few
nl_NL: Enkele

en: (if you want to sell photos online)
nl_NL: (als u online foto's wilt verkopen)

en: Import: Restaurant Demo
nl_NL: De Restaurant Demo importeren

en: (if you want to provide online ordering and delivery)
nl_NL: (indien u online bestellen en bezorgen wilt aanbieden)

en: Import: Restaurant One Page Demo
nl_NL: De Restaurant One Page Demo importeren

en: Import: Simple Blog Demo
nl_NL: Eenvoudige Blog-Demo importeren

en: Import: 'Coming Soon' Demo
nl_NL: De 'Coming Soon' Demo importeren

en: Change the styling for all &lt;strong&gt; tags
nl_NL: De styling aanpassen van alle &lt;strong&gt; tags

en: Font Family
nl_NL: Lettertype-Familie

en: Change the styling for all &lt;blockquote&gt; tags
nl_NL: De styling aanpassen van alle &lt;blockquote&gt; tags

en: Line Height
nl_NL: Regelafstand

en: Change the styling for all Heading tags
nl_NL: De styling aanpassen van alle Heading Tags

en: Change the styling for your H1 Tag
nl_NL: De styling aanpassen van de H1 Tag

en: Change the styling for your H2 Tag
nl_NL: De styling aanpassen van de H2 Tag

en: Change the styling for your H3 Tag
nl_NL: De styling aanpassen van de H3 Tag

en: Change the styling for your H4 Tag
nl_NL: De styling aanpassen van de H4 Tag

en: Change the styling for your H5 Tag
nl_NL: De styling aanpassen van de H5 Tag

en: Change the styling for your H6 Tag
nl_NL: De styling aanpassen van de H6 Tag

en: Main Menu Links
nl_NL: Hoofdmenu Links

en: Change the styling for your main menu links
nl_NL: De styling aanpassen van de hoofdmenu-links

en: Main Menu sublevel Links
nl_NL: Hoofdmenu sublevel Links

en: Change the styling for your main menu dropdown links
nl_NL: De styling aanpassen van de hoofdmenu-dropdown links

en: Small bar above Main Menu
nl_NL: Subtiele balk boven het hoofdmenu

en: Change the styling for the small bar above the main menu which can contain social icons, a second menu and a phone number
nl_NL: De styling aanpassen van de balk boven het hoofdmenu, waarin tel.nr., een secundair menu, of social media icoontjes kunnen staan

en: Linked Image Overlay
nl_NL: Overlay van de gelinkte afbeelding

en: Change the styling for the overlay that appears when you place your mouse cursor above a linked image
nl_NL: De styling aanpassen van de overlay die verschijnt bij muis-hover over de gelinkte afbeelding

en: Icon background
nl_NL: Achtergrond Icoon

[ctx: post type singular name]
en: Portfolio Entry
nl_NL: Portfolio Item

[ctx: portfolio]
en: Add New
nl_NL: Nieuwe Toevoegen

en: Add New Portfolio Entry
nl_NL: Nieuw Portfolio-item Toevoegen

en: Edit Portfolio Entry
nl_NL: Wijzig Portfolio-item

en: New Portfolio Entry
nl_NL: Nieuw Portfolio-item

en: View Portfolio Entry
nl_NL: Bekijk Portfolio-item

en: Search Portfolio Entries
nl_NL: Zoek Portfolio-items

en: No Portfolio Entries found
nl_NL: Geen Portfolio-items gevonden

en: No Portfolio Entries found in Trash
nl_NL: Geen Portfolio-items gevonden in de Prullenmand

en: portfolio_entries
nl_NL: portfolio_items

en: These settings change the permalinks used for the
nl_NL: Deze instellingen veranderen de permalinks van

en: Base
nl_NL: Basis

en: Enter a custom base to use. A base must be set or WordPress will use default instead.
nl_NL: Voer een eigen basis in om te gebruiken. Bij niets invoeren gebruikt WordPress de standaard.

en: Interesting links
nl_NL: Interessante links

en: Here are some interesting links for you! Enjoy your stay :)
nl_NL: Interessante links wellicht? Veel plezier op deze site :)

en: Archive
nl_NL: Archief

en: Pages
nl_NL: Pagina's

en: Bookmarks
nl_NL: Bladwijzers

en: Nothing Found
nl_NL: Niets Gevonden

en: Sorry, the post you are looking for is not available. Maybe you want to perform a search?
nl_NL: Sorry, de post waarnaar u opzoek bent is niet beschikbaar. Misschien wilt u gebruik maken van de zoekfunctie?

en: For best search results, mind the following suggestions:
nl_NL: Voor de beste zoekresultaten, houd het volgende in gedachte:

en: Always double check your spelling.
nl_NL: Dubbel-check altijd uw spelling.

en: Try similar keywords, for example: tablet instead of laptop.
nl_NL: Probeer soortgelijke zoekwoorden, bijvoorbeeld: tablet in plaats van laptop.

en: Try using more than one keyword.
nl_NL: Probeer meer dan een zoekwoord te gebruiken.

en: Feel like browsing some posts instead?
nl_NL: Liever wat artikelen doorzoeken?

en: User is logged in
nl_NL: Gebruiker is ingelogd

en: User is logged out
nl_NL: Gebruiker is uitgelogd

en: User is Admin
nl_NL: Gebruiker is Admin

en: User is Editor
nl_NL: Gebruiker is Editor

en: User is Subscriber
nl_NL: Gebruiker is Abonnee

en: User is Author
nl_NL: Gebruiker is Auteur

en: User is Contributor
nl_NL: Gebruiker is Contributor

en: Front Page
nl_NL: Voorpagina

en: Single Post
nl_NL: Enkel artikel

en: Enable Conditional Logic
nl_NL: Conditional Logic inschakelen

en: Add custom css class
nl_NL: Voorwaardelijke CSS Class toevoegen

en: if
nl_NL: als

en: Page/Post ID
nl_NL: Pagina/Post ID

en: Conditional CSS Class
nl_NL: Voorwaardelijke CSS Class

en: Select a page
nl_NL: Selecteer een pagina

en: Share on Google+
nl_NL: Deel via Google+

en: Share by Mail
nl_NL: Delen via E-Mail

en: Share on
nl_NL: Deel via

en: About
nl_NL: Over

en: This author has yet to write their bio.
nl_NL: Deze auteur moet nog zijn bio toevoegen

en: Meanwhile lets just say that we are proud %s contributed a whooping %s entries.
nl_NL: Laten we wel zeggen trots te zijn dat %s al %s bijdragen op zijn/haar naam heeft staan.

en: Edit the profile description here.
nl_NL: Wijzig hier de profiel-omschrijving.

en: Comments Disabled
nl_NL: Reageren is Uitgeschakeld

en: says:
nl_NL: zegt:

en: (Edit)
nl_NL: (Wijzig)

en: %1$s at %2$s
nl_NL: %1$s op %2$s

en: Your comment is awaiting moderation.
nl_NL: Uw reactie is in afwachting op moderatie.

en: Pages:
nl_NL: Pagina's:

en: Sorry, no posts matched your criteria. Please try another search
nl_NL: Er werden helaas geen items gevonden. Probeer het met andere zoekwoorden

en: You might want to consider some of our suggestions to get better results:
nl_NL: Suggesties voor mogelijk betere resultaten:

en: Check your spelling.
nl_NL: Controleer uw spelling.

en: Try a similar keyword, for example: tablet instead of laptop.
nl_NL: Probeer iets wat erop lijkt. Bijvoorbeeld: hapjes in plaats van tapas.

en: You might also like
nl_NL: Misschien ook iets voor u

en: Blog - Latest News
nl_NL: Blog - Laatste Nieuws

en: New Search
nl_NL: Nieuwe zoekopdracht

en: If you are not happy with the results below please do another search
nl_NL: Niet tevreden met de zoekresultaten hieronder? Probeer het dan nogmaals:

en: The 20 latest Blog Posts
nl_NL: De 20 meest recente blog posts

en: No Blog Posts found
nl_NL: Geen artikelen gevonden

en: The 8 latest Portfolio Entries
nl_NL: De 8 meest recente Portfolio Items

en: Available Pages
nl_NL: Beschikbare Pagina's

en: Archives by Subject:
nl_NL: Archieven op Onderwerp:

en: Monthly
nl_NL: Maandelijks

en: Archives by Month:
nl_NL: Archieven op Maand:
