Enfold 3.6 - en to sk_SK translation catalogue (1219 entries)

en: %1$s installed and activated successfully.
sk_SK: %1$s nainštalovaný a aktivovaný úspešne.

en: %1$s installed successfully.
sk_SK: %1$s nainštalovaný úspešne.

en: %s &#8220;%s&#8221; already exists.
sk_SK: %s &#8220;%s&#8221; už existuje.

en: %s (Pending)
sk_SK: %s (v poradí)

en: &laquo; Older Comments
sk_SK: &laquo; Staršie komentáre

en: (Edit)
sk_SK: (Upraviť)

en: (Unnamed Slider)
sk_SK: (Slider bez názvu)

en: (disabled)
sk_SK: (vypnuté)

en: (remove)
sk_SK: (Odstrániť)

en: - Select -
sk_SK: - Vybrať -

en: 0.1
sk_SK: 0,1

en: 0.2
sk_SK: 0,2

en: 0.3
sk_SK: 0,3

en: 0.4
sk_SK: 0,4

en: 0.5
sk_SK: 0,5

en: 0.6
sk_SK: 0,6

en: 0.7
sk_SK: 0,7

en: 0.8
sk_SK: 0,8

en: 0.9
sk_SK: 0,9

en: 1 Column
sk_SK: 1 Stĺpec

en: 1 Columns
sk_SK: 1 Stĺpec

en: 1.0
sk_SK: 1,0

en: 16:9
sk_SK: 16: 9

en: 2
sk_SK: ľ

en: 2 Columns
sk_SK: 2 stĺpce

en: 3 Columns
sk_SK: 3 stĺpce

en: 4 Columns
sk_SK: 4 stĺpce

en: 404 - Page not Found
sk_SK: 404 - Stránka nebola nájdená

en: 404 Not Found
sk_SK: Stránka sa nenašla

en: 4:3
sk_SK: 4-3

en: 5 Columns
sk_SK: 5 stĺpcov

en: 6 Columns
sk_SK: 6 stĺpcov

en: A fixed image layer can be shown above the slider that remains still during slide progression. Can be used to display logos or watermarks.
sk_SK: Nepohyblivá obrázková vrstva môže byť zobrazená nad posuvníkom, zostane nehybná počas prezentácie. Slúži na zobrazenie loga alebo vodoznaku.

en: A new update for your theme
sk_SK: Nová aktualizácia pre vašu tému

en: A new version of this importer is available. Please update to version %s to ensure compatibility with newer export files.
sk_SK: Nová verzia tohto importéra je dostupná. Aktualizujte prosím. %s.

en: About
sk_SK: O

en: Accordion
sk_SK: Harmonika

en: Accordion Slider
sk_SK: Slider Skladačka

en: Activate
sk_SK: Aktivovať

en: Activated
sk_SK: Aktivované

en: Active thumbnail opacity
sk_SK: Nepriehľadnosť aktívnej miniatúry

en: Add
sk_SK: Pridať

en: Add Coupon
sk_SK: Pridať kupón

en: Add Hotspot
sk_SK: Pridať info-bod

en: Add Media
sk_SK: Pridať média

en: Add New
sk_SK: Pridať nový

en: Add New Coupon
sk_SK: Pridať nový kupón

en: Add New Order
sk_SK: Pridať novú objednávku

en: Add New Portfolio Entry
sk_SK: Pridať novú položku portfólia

en: Add New Product
sk_SK: Pridať nový produkt

en: Add New Product Category
sk_SK: Pridať novú kategóriu produktov

en: Add New Product Tag
sk_SK: Pridať nový štítok produktu

en: Add Order
sk_SK: Pridať objednávku

en: Add Preview Text
sk_SK: Pridať text pre náhľad

en: Add Product
sk_SK: Pridať produkt

en: Add Table Column
sk_SK: Pridať stĺpec tabuľky

en: Add Widget Area
sk_SK: Pridať oblasť widgetu

en: Add new
sk_SK: Pridať novú

en: Add single image or video
sk_SK: Pridaj jeden obrázok alebo video

en: Add slider
sk_SK: Pridať slajder

en: Add text or code to your website without any formatting or text optimization. Can be used for HTML/CSS/Javascript
sk_SK: Pridať text alebo kód na svoje webové stránky bez akéhokoľvek formátovania alebo textovej optimalizácie. Môže byť použitý pre HTML/CSS/Javascript

en: Add/Edit Gallery
sk_SK: Pridať/upraviť Galériu

en: Add/Edit Testimonial
sk_SK: Pridať / upraviť referencie

en: Add/Edit Toggles
sk_SK: Pridať / Upraviť Prepínače

en: Add/Edit your hotspots.
sk_SK: Pridať/upraviť vaše info-body.

en: Additional Portfolio Settings
sk_SK: Ďalšie nastavenia portfólia

en: Address
sk_SK: Adresa

en: Admin
sk_SK: Administrácia

en: Advanced
sk_SK: Pokročilé

en: Advanced Layerslider
sk_SK: Pokročilý Layerslider

en: Advanced Layout Editor
sk_SK: Pokročilý editor layoutu

en: Advanced Styling
sk_SK: Pokročilý štýl

en: After animation
sk_SK: Po animácii

en: Align Center
sk_SK: Zarovnať do stredu

en: Align Left
sk_SK: Zarovnať do ľava

en: Align Right
sk_SK: Vpravo

en: Alignment
sk_SK: Zarovnanie

en: All
sk_SK: Všetko

en: All done.
sk_SK: Hotovo.

en: All installations and activations have been completed.
sk_SK: Všetky inštalácie a aktivácie boli dokončené.

en: All installations have been completed.
sk_SK: Všetky inštalácie boli dokončené.

en: All plugins installed and activated successfully. %1$s
sk_SK: Všetky pluginy boli úspešne nainštalované a aktivované. %1$s

en: All right!
sk_SK: Tak dobre!

en: Alt
sk_SK: Alternatívny

en: Always
sk_SK: Vždy

en: An error occurred while installing %1$s: <strong>%2$s</strong>.
sk_SK: Počas inštalácie %1$s: <strong>%2$s</strong> došlo k chybe.

en: Animation
sk_SK: Animácia

en: Announcements
sk_SK: Oznamy

en: Appearance
sk_SK: Vzhľad

en: Apply
sk_SK: Použiť

en: Apply only to mouse hover state
sk_SK: Pouužiť pri prechode myšou

en: Apply to Section:
sk_SK: Použiť na sekciu

en: Aqua
sk_SK: Akvamarínová

en: Archive
sk_SK: Archív

en: Archive for date:
sk_SK: Archív pre dátum:

en: Archive for month:
sk_SK: Archív pre mesiac:

en: Archive for year:
sk_SK: Archív pre rok:

en: Archive for:
sk_SK: Archív pre:

en: Archives
sk_SK: Archívy

en: Archives by Month:
sk_SK: Archívy podľa mesiaca:

en: Archives by Subject:
sk_SK: Archívy podľa predmetu:

en: Ascending Order
sk_SK: Vzostupné poradie

en: Assign Authors
sk_SK: Priradiť autorov

en: Attachment
sk_SK: Príloha

en: Attention
sk_SK: Upozornenie

en: Attention!
sk_SK: Upozornenie!

en: Author
sk_SK: Autor

en: Author Archive
sk_SK: Archív autora

en: Author, Editor, Admin
sk_SK: Autor, redaktor, správca

en: Autorotation
sk_SK: Automatická rotácia

en: Available Pages
sk_SK: Dostupné strany

en: Avia Layout Builder
sk_SK: Avia skladač layoutu

en: Back to the list
sk_SK: Späť na zoznam

en: Background
sk_SK: Pozadie

en: Background Color
sk_SK: Farba pozadia (Background Color)

en: Background Hover Color
sk_SK: Farba pozadia po prechode myšou

en: Background Image
sk_SK: Obrázok pozadia

en: Background Repeat
sk_SK: Opakovanie pozadia

en: Background Video
sk_SK: Video na pozadí

en: Background can either scroll with the page or be fixed
sk_SK: Pozadie sa môže buď posúvať so stránkou alebo byť pevné

en: Background color
sk_SK: Farba pozadia

en: Background image
sk_SK: Obrázok pozadia

en: Base
sk_SK: Základ

en: Behavior
sk_SK: Správanie

en: Big image only, other images can be accessed via lightbox
sk_SK: Len veľký obrázok, ďalšie snímky možno zobraziť kliknutím

en: Big image with thumbnails below
sk_SK: Veľký obrázok s miniatúrami

en: Black
sk_SK: Čierna

en: Block
sk_SK: Blokovať

en: Blog Content length
sk_SK: Dĺžka obsahu blogu

en: Blog Grid Columns
sk_SK: Stĺpce siete blogu

en: Blog Layout
sk_SK: Rozloženie blogu

en: Blog Posts
sk_SK: Príspevky blogu

en: Blog Style
sk_SK: Štýl blogu

en: Blue
sk_SK: Modrá

en: Body background
sk_SK: Pozadie tela stránky

en: Bold
sk_SK: Tučný

en: Bookmarks
sk_SK: Zobraziť bookmarky

en: Border
sk_SK: Okraj

en: Border Color
sk_SK: Farba ohraničenia

en: Border Radius
sk_SK: Polomer okraja

en: Border on the bottom of the layer. Example: 5px solid #000
sk_SK: Rámik na spodnej strane vrstvy. Príklad: 5px solid # 000

en: Border on the left side of the layer. Example: 5px solid #000
sk_SK: Rámik na ľavej strane vrstvy. Príklad: 5px solid # 000

en: Border on the right side of the layer. Example: 5px solid #000
sk_SK: Rámik na pravej strane vrstvy. Príklad: 5px solid # 000

en: Border on the top of the layer. Example: 5px solid #000
sk_SK: Rámik na hornej strane vrstvy. Príklad: 5px solid # 000

en: Bottom
sk_SK: Dole

en: Bottom Center
sk_SK: Dole v strede

en: Bottom Left
sk_SK: Vľavo dole

en: Bottom Right
sk_SK: Vpravo dole

en: Bottom left
sk_SK: Vľavo dole

en: Bottom right
sk_SK: Vpravo dole

en: Bottom to Top
sk_SK: Zdola nahor

en: Bottom-Left-Radius
sk_SK: Polomer vľavo dole

en: Bottom-Right-Radius
sk_SK: Polomer vpravo dole

en: Boxed
sk_SK: V boxoch

en: Boxed Layout
sk_SK: V kocke

en: Breadcrumb Hierarchy
sk_SK: Hierarchia postupnosti stránok

en: Breadcrumb parent page
sk_SK: Nadradená stránka navigácie s popisom cesty

en: Built-in skins will be overwritten by plugin updates. Making changes should be done through the Custom Styles Editor.
sk_SK: Vstavané vzhľady budú prepísané ak sa aktualizujú zásuvné moduly. Zmeny by sa mali uskutočniť cez Editor vlastných štýlov.

en: Bulk Actions
sk_SK: Hromadné akcie

en: Button
sk_SK: Tlačítko

en: Button Color
sk_SK: Farba textu tlačidla

en: Button Icon
sk_SK: Ikonka tlačidla

en: Button Label
sk_SK: Názov tlačidla

en: Button Link?
sk_SK: Odkaz tlačidla?

en: Button Position
sk_SK: Pozícia tlačidla

en: Button Size
sk_SK: Veľkosť tlačítka

en: Button Title
sk_SK: Nadpis tlačítka

en: CSS Classes (optional)
sk_SK: CSS Triedy (voliteľne)

en: CSS properties to control the image placement and appearance.
sk_SK: CSS vlastnosti kontrolujú umiestnenie a vzhľad obrázku.

en: Caption
sk_SK: Titulok

en: Catalogue
sk_SK: Katalóg

en: Categories
sk_SK: Kategórie produktov

en: Cell Padding
sk_SK: Odsadenie bunky

en: Center
sk_SK: V strede

en: Center Center
sk_SK: V strede v strede

en: Center Left
sk_SK: V strede vľavo

en: Center Left
sk_SK: V strede vľavo

en: Center Right
sk_SK: V strede vpravo

en: Centered
sk_SK: Na stred

en: Change
sk_SK: Zmeniť

en: Change Password
sk_SK: Zmeniť heslo

en: Change layout
sk_SK: Zmeniť rozloženie

en: Change the duration of the initial fade animation when the page loads. Enter 0 to disable fading.
sk_SK: Zmena trvania pôvodnej animácie zjavovania, keď sa stránka načíta. Zadajte 0 pre zakázanie zjavovania.

en: Check for updates
sk_SK: Zistiť novú verziu

en: Check if the slideshow should rotate by default
sk_SK: Nastaviť či má prezentácia rotovať automaticky

en: Check to only display icon on hover
sk_SK: Zaškrtnúť aby sa ikona zobrazovala iba pri prechode myšou

en: Check your spelling.
sk_SK: Skontrolujte správnosť.

en: Choose Image
sk_SK: Zvoliť obrázok

en: Choose a WXR (.xml) file to upload, then click Upload file and import.
sk_SK: Zvoľte WXR (.xml) súbor pre nahratie, potom kliknite na nahratie súboru a import.

en: Choose a background color for your button here
sk_SK: Vyberte si farbu pozadia pre vaše tlačidlo tu

en: Choose a background hover color for your button here
sk_SK: Vyberte farbu pozadia pri prechode myšou nad tlačidlom tu

en: Choose a color for your button here
sk_SK: Vyberte si farbu pre vaše tlačidlo tu

en: Choose a skin:
sk_SK: Vyberte si vzhľad:

en: Choose the Portfolio Grid image size manually (select thumbnail size)
sk_SK: Zvoliť veľkosť obrazu portfólia Grid ručne (vyber veľkosť miniatúry)

en: Choose the alignment of your button here
sk_SK: Zvoľte zarovnanie vášho tlačidla tu

en: Choose the layout of your Gallery
sk_SK: Vyberte rozloženie Galérie

en: Choose the preview image size manually (select thumbnail size)
sk_SK: Vyberte si veľkosť snímky náhľad ručne (vyberte veľkosť miniatúry)

en: Choose the transition for your content slider.
sk_SK: Zvoľte prechod pre svoj obsah posuvníka.

en: Choose:
sk_SK: Vybrať:

en: Chose the style of your tooltip
sk_SK: Vybrali štýl vašej nápovedy

en: City
sk_SK: Mesto

en: City:
sk_SK: Mesto:

en: Classes
sk_SK: Triedy

en: Click here
sk_SK: Kliknite sem

en: Click me
sk_SK: Klikni sem

en: Click on the image preview to open WordPress Media Library or
sk_SK: Kliknite na obrázok náhľadu aby ste otvorili WordPress knižnice médií

en: Click to import
sk_SK: Kliknúť pre import

en: Clone Cell
sk_SK: Duplikovať bunku

en: Clone Column
sk_SK: Duplikovať stĺpec

en: Clone Element
sk_SK: Duplikovať prvok

en: Close
sk_SK: Zatvoriť

en: Code Block Content. Add your own HTML/CSS/Javascript here
sk_SK: Obsah bloku kódu. Pridajte svoj vlastný HTML/CSS/Javascript tu

en: Color
sk_SK: Farba

en: Color Section
sk_SK: Farebná plocha

en: Colors
sk_SK: Farby

en: Column
sk_SK: Stĺpec

en: Columns
sk_SK: Stĺpce

en: Columns in this row can either have a height based on their content or all be of equal height based on the largest column
sk_SK: Stĺpce v tomto riadku môžu mať výšku podľa ich obsahu alebo byť rovnakej výšky, podľa najväčšieho stĺpca

en: Comment
sk_SK: Komentár

en: Comment Count
sk_SK: Počet komentárov

en: Comments
sk_SK: Komentáre

en: Comments are closed.
sk_SK: Komentáre sú vypnuté.

en: Configure post options
sk_SK: Konfigurovať možnosti príspevku

en: Contact Form
sk_SK: Kontaktný formulár

en: Content
sk_SK: Obsah

en: Content Elements
sk_SK: Obsahové prvky

en: Content Font Size
sk_SK: Veľkosť písma obsahu

en: Content Slider
sk_SK: Obsahový Slider

en: Copyright
sk_SK: Autorské práva

en: Could not load the template. You might want to try and reload the page
sk_SK: Nemožno načítať šablónu. Môžete skúsiť znovu načítať stránku

en: Country
sk_SK: Krajina

en: Country:
sk_SK: Krajina:

en: Coupon
sk_SK: Zľavový kupón

en: Coupons
sk_SK: Zľavové kupóny

en: Create a new Gallery by selecting existing or uploading new images
sk_SK: Vytvoriť novú galériu výberom existujúcich alebo nahraním nových obrázkov

en: Create a new Preview Gallery or Slideshow by selecting existing or uploading new images
sk_SK: Vytvoriť novú náhľadovú galériu alebo prezentáciu výberom existujúcich alebo nahraním nových obrázkov

en: Created
sk_SK: Vytvorené

en: Creates a content block with icon to the left or above
sk_SK: Vytvorí blok obsahu s ikonu vľavo alebo nad

en: Creates a list with nice icons beside
sk_SK: Vytvorí zoznam s ikonami vedľa

en: Creates a notification box to inform visitors
sk_SK: Vytvorí okno s oznámením pre informáciu návštevníkov

en: Creates a single column with 20&percnt; width
sk_SK: Vytvára jeden stĺpec s 20 &percnt; šírkou

en: Creates a single column with 25&percnt; width
sk_SK: Vytvára jeden stĺpec s 25 &percnt; šírkou

en: Creates a single column with 33&percnt; width
sk_SK: Vytvára jeden stĺpec s 33 &percnt; šírkou

en: Creates a single column with 40&percnt; width
sk_SK: Vytvára jeden stĺpec s 40 &percnt; šírkou

en: Creates a single column with 50&percnt; width
sk_SK: Vytvára jeden stĺpec s 50 &percnt; šírkou

en: Creates a single column with 60&percnt; width
sk_SK: Vytvára jeden stĺpec s 60 &percnt; šírkou

en: Creates a single column with 67&percnt; width
sk_SK: Vytvára jeden stĺpec s 67 &percnt; šírkou

en: Creates a single column with 75&percnt; width
sk_SK: Vytvára jeden stĺpec s 75 &percnt; šírkou

en: Creates a single column with 80&percnt; width
sk_SK: Vytvára jeden stĺpec s 80 &percnt; šírkou

en: Creates a single full width column
sk_SK: Vytvorí jeden stĺpec na plnú šírku

en: Creates a tabbed content area
sk_SK: Vytvorí oblasť obsahu so záložkami

en: Creates an invisible inner container with the given dimension in pixels to hold and center your layers.
sk_SK: Vytvára neviditeľný vnútorný kontajner s daným rozmerom v pixeloch na usporiadanie a vystredenie vašich vrstiev.

en: Creates one or more social share buttons
sk_SK: Vytvorí jedno alebo viac tlačidiel pre zdielanie na sociálne siete

en: Creates toggles or accordions
sk_SK: Vytvorí prepínače alebo harmoniky

en: Ctrl+Q to fold/unfold a block
sk_SK: Ctrl+Q zložiť / rozložiť blok

en: Currently:
sk_SK: V súčasnosti:

en: Custom
sk_SK: Vlastné

en: Custom Background Image
sk_SK: Vlastný obrázok na pozadí

en: Custom Border Color
sk_SK: Vlastná farba okraja

en: Custom CSS
sk_SK: Vlastné CSS

en: Custom Color
sk_SK: Vlastná farba

en: Custom Colors
sk_SK: Vlastné farby

en: Custom Elements
sk_SK: Vlastné prvky

en: Custom Hover Color
sk_SK: Vlastná farba po prechode myšou

en: Custom Link
sk_SK: Vlastný odkaz

en: Custom Pattern
sk_SK: Vzorky

en: Custom Widget Area
sk_SK: Oblasť vlastného widgetu

en: Custom slider CSS
sk_SK: Vlastné CSS posuvníka

en: Custom top and bottom margin
sk_SK: Vlastný horný a spodný okraj

en: Cyrillic
sk_SK: Cyrilika

en: Dark
sk_SK: Tmavá

en: Dark Transparent
sk_SK: Tmavo priesvitné

en: Dashed
sk_SK: Čiarkovaná

en: Date
sk_SK: Dátum

en: Day
sk_SK: Deň

en: Days
sk_SK: Dni

en: Default
sk_SK: Predvolené

en: Default Color
sk_SK: Štandardná farba

en: Default Editor
sk_SK: Základný editor

en: Default Layout - set in
sk_SK: Predvolené rozloženie - nastavená

en: Default Order
sk_SK: Default

en: Default Style
sk_SK: Predvolený štýl

en: Default with drop shadow
sk_SK: Predvolené s tieňom

en: Default:
sk_SK: Predvolené:

en: Define Blog Grid layout
sk_SK: Definujte layout siete blogu

en: Delay
sk_SK: Odklad

en: Delay before the animation start when the layer slides out. This value is in millisecs, so the value 1000 means 1 second.
sk_SK: Oneskorenie pred animácie začať, keď je vrstva vysunie. Táto hodnota je v millisecs, takže hodnota 1000 znamená 1 sekundu.

en: Delays the transition with the given amount of milliseconds before the layer enters into the slide. A second equals to 1000 milliseconds.
sk_SK: Oneskorenia prechodu s určitým množstvom milisekúnd pred tým ako vrstva vstupuje do snímky. Sekunda sa rovná 1000 milisekúnd.

en: Delete
sk_SK: Vymazať

en: Delete Column
sk_SK: Odstrániť stĺpec

en: Delete Row
sk_SK: Odstrániť riadok

en: Delete permanently
sk_SK: Vymazať natrvalo

en: Demo Import
sk_SK: Ukážkový obsah

en: Depth
sk_SK: Hĺbka

en: Descending Order
sk_SK: Zostupné poradie

en: Description
sk_SK: Popis

en: Description above title
sk_SK: Popiska nad názvom

en: Description below title
sk_SK: Popiska pod názvom

en: Description position
sk_SK: Pozícia popisky

en: Details are shown above. The importer will now try again with a different parser...
sk_SK: Podrobné údaje sú uvedené vyššie. Importer sa teraz pokúsi znovu s iným parserom…

en: Dimensions
sk_SK: Rozmery

en: Direction
sk_SK: Smer

en: Disable Item?
sk_SK: Vypnúť položku?

en: Disabled
sk_SK: Neaktívne

en: Disabling this option will hide slide navigation buttons or thumbnails.
sk_SK: Vypnutie tejto možnosti bude skrývať navigačné tlačidlá alebo miniatúry.

en: Disabling this option will hide the Prev and Next buttons.
sk_SK: Vypnutie tejto možnosti bude skrývať tlačidlá Späť a Ďalej.

en: Disabling this option will hide the Start & Stop buttons.
sk_SK: Vypnutie tejto možnosti bude skrývať tlačidlá Štart a Stop.

en: Disabling this option will result a static starting slide for the fisrt time on page load.
sk_SK: Vypnutie tejto možnosti spôsobí statický úvodný slide pri prvom načítaní stránky.

en: Dismiss this notice
sk_SK: Skryť toto upozornenie

en: Display
sk_SK: Zobraziť

en: Display Images as either gallery, slideshow or as a list below each other
sk_SK: Zobrazenie obrázkov buď ako buď galérie, prezentáciu alebo zoznam pod sebou

en: Display a Route by entering a address here. (If address is added Zoom will be ignored)
sk_SK: Zobraziť trasu zadaním adresy tu. (Ak je pridaná adresa, zoom bude ignorovaný)

en: Display a Slideshow of Post Entries
sk_SK: Zobrazí prezentáciu príspevkov

en: Display a Slideshow of featured images from various posts
sk_SK: Zobrazenie prezentáciu Odporúčané obrazy z rôznych miest

en: Display a fullscreen slideshow element
sk_SK: Zobraziť element prezentácie na celú šírku

en: Display a fullwidth masonry/grid with blog entries
sk_SK: Zobrazí na plnú širku tehličkovú mriežku s príspevkami

en: Display a image caption on hover
sk_SK: Zobrazenie popisu obrázku na prechod myšou

en: Display a partner/logo Grid or Slider
sk_SK: Zobrazenie partnera/logo mriežky alebo prezentácie

en: Display a simple fullwidth slideshow element
sk_SK: Zobrazenie jednoducheh prezentácie na plnú šírku

en: Display a simple slideshow element
sk_SK: Zobrazenie jednoduchého prvku prezentácie

en: Display an accordion slider with images or post entries
sk_SK: Zobraziť posuvník s harmonikou s obrázkami alebo príspevkami

en: Display entries in a magazine like fashion
sk_SK: Zobraziť položky v štýle časopisu

en: Display one of the themes widget areas
sk_SK: Zobrazenie jednu z oblastí widgetu témy

en: Display only breadcrumbs
sk_SK: Zobraziť iba popis cesty

en: Display only the footer widgets (no socket)
sk_SK: Zobraziť iba widgety v päte (bez zásuvky)

en: Display only the socket (no footer widgets)
sk_SK: Zobraziť iba zásuvky (bez widgetov päty)

en: Display the Title Bar with Page Title and Breadcrumb Navigation?
sk_SK: Zobraziť v záhlaví názov stránky aj navigáciu s popisom cesty?

en: Display the footer widgets & socket
sk_SK: Zobraziť widgety v päte aj zásuvky

en: Display the footer widgets?
sk_SK: Zobraziť widgety v päte?

en: Display title and breadcrumbs
sk_SK: Zobraziť názov stránky aj navigáciu s popisom cesty

en: Distance
sk_SK: Vzdialenosť

en: Do you want to display slider control buttons?
sk_SK: Chcete zobraziť ovládacie tlačidlá posuvníka?

en: Do you want to open the link in a new window
sk_SK: Chcete otvoriť odkaz v novom okne

en: Documentation
sk_SK: Dokumentácia

en: Don't display image on single post
sk_SK: Nezobrazovať obrázok v jednotlivom príspevku

en: Don't display the socket & footer widgets
sk_SK: Nezobraziť widgety v päte ani zásuvky

en: Don't filter categories
sk_SK: Nefiltrujte kategórie

en: Don't filter tags
sk_SK: Nefiltrujte značky

en: Don't filter taxonomies
sk_SK: Nefiltrujte taxonomie

en: Don't show the images at all and display the preview text only
sk_SK: Nezobrazovať obrázky a zobraziť iba text ukážky

en: Download and import file attachments
sk_SK: Stiahnuť a importovať prílohy súborov

en: Downloading install package from <span class="code">%s</span>&#8230;
sk_SK: Sťahujem inštalačný balíček z <span class=“code”>%s</span>&#8230;

en: Duration
sk_SK: Trvanie

en: Easing
sk_SK: Uľahčenie

en: Easy Slider
sk_SK: Jednoduchý posuvník

en: Edit
sk_SK: Upraviť

en: Edit Address
sk_SK: Upraviť adresu

en: Edit Cell
sk_SK: Edituj bunku

en: Edit Column
sk_SK: Upraviť stĺpec

en: Edit Coupon
sk_SK: Upraviť kupón

en: Edit Dynamic Template of this entry
sk_SK: Upraviť dynamickú šablónu tejto položky

en: Edit Element
sk_SK: Upraviť prvok

en: Edit Elements in Popup Window:
sk_SK: Úpravy prvkov vo vyskakovacom okne:

en: Edit Frontpage
sk_SK: Upraviť vstupnú stránku

en: Edit Gallery
sk_SK: Upraviť galériu

en: Edit Hotspot Tooltip
sk_SK: Upraviť nápovedu info-bodu

en: Edit Location
sk_SK: Upraviť lokalitu

en: Edit Menu Item
sk_SK: Upraviť položku menu

en: Edit Order
sk_SK: Upraviť objednávku

en: Edit Portfolio Entry
sk_SK: Upraviť položku portfólia

en: Edit Product
sk_SK: Upraviť produkt

en: Edit Product Category
sk_SK: Upraviť kategóriu produktov

en: Edit Product Tag
sk_SK: Upraviť štítok produktu

en: Edit Row
sk_SK: Upraviť riadok

en: Edit Table
sk_SK: Upraviť tabuľku

en: Edit Testimonial
sk_SK: Upraviť citát

en: Edit profile for User:
sk_SK: Upraviť profil pre:

en: Edit this entry
sk_SK: Upraviť túto položku

en: Editing slider:
sk_SK: Upravuje posuvník:

en: Editing:
sk_SK: Editácia:

en: Either upload a new, or choose an existing image from your media library
sk_SK: Buď nahrajte nový, alebo vyberte existujúci obrázok z knižnice médií

en: Either upload a new, or choose an existing image from your media library. Leave empty if you don't want to use a background image
sk_SK: Nahrajte nový, alebo vyberte existujúci obrázok z knižnice médií. Nechajte prázdne, ak nechcete použiť obrázok na pozadí

en: Either upload a new, or choose an existing image from your media library. Once an Image has been selected you can add your Hotspots
sk_SK: Nahrať nový, alebo vyberte existujúci obrázok z knižnice médií. Po výbere obrázka môžete pridať vaše info-body

en: Elegant
sk_SK: Elegantný

en: Enable this option to force the slider to become full-width, even if your theme does not support such layout.
sk_SK: Povoľte túto možnosť pre vynútenie posuvníka na plnú šírku aj keď vaša téma nepodporuje také rozloženie.

en: Enabled
sk_SK: Povolené

en: Enjoy using LayerSlider?
sk_SK: Páči sa vám Posuvník vrstiev?

en: Enter Preview
sk_SK: Vložte náhľad

en: Enter a custom base to use. A base must be set or WordPress will use default instead.
sk_SK: Zadajte vlastný základ slugu. Základ slugu musí byť nastavený, inak WordPress použije predvolený.

en: Enter a short descriptive text that appears if the user places his mouse above the hotspot
sk_SK: Zadajte stručný popisný text, ktorý sa zobrazí, keď používateľ umiestni svoju myš nad info-bod

en: Enter an URL to link the YourLogo image.
sk_SK: Zadajte adresu URL odkaz na obrázok vaše logo.

en: Enter some text/code. You can also add plugin shortcodes here. (Adding theme shortcodes is not recommended though)
sk_SK: Zadajte nejaký text/kód. Môžete tiež pridať plugin shortcodes tu. (Pridať shortcodes do témy sa však neodporúča)

en: Enter the slide title here (Better keep it short)
sk_SK: Zadajte názov snímky tu (stručný)

en: Enter the testimonial here
sk_SK: Text referencie

en: Entry Number
sk_SK: Číslo zápisu

en: Entry with Sidebar
sk_SK: Príspevok s bočným pásom

en: Entry without Sidebar
sk_SK: Príspevok bez bočného pásu

en: Equal Height Columns
sk_SK: Stĺpce rovnakej výšky

en: Equal height
sk_SK: Rovnaká výška

en: Event Callbacks
sk_SK: Spätné volania udalostí

en: Events
sk_SK: Udalosti

en: Excerpt
sk_SK: Zhrnutie

en: Expand
sk_SK: Rozbaliť

en: Export Theme Settings File
sk_SK: Exportovať súbor nastavení témy

en: Extra Large
sk_SK: Εxtra Large

en: Facebook link
sk_SK: Facebook odkaz

en: Fade
sk_SK: Miznúť

en: Fade the layer during the transition.
sk_SK: Miznutie vrstvy počas prechodu.

en: Failed to create new user for %s. Their posts will be attributed to the current user.
sk_SK: Nepodarilo sa vytvoriť nového používateľa %s. Jeho príspevky budú priradené aktuálnemu užívateľovi.

en: Failed to import %s %s
sk_SK: Chyba pri importovaní %s %s

en: Failed to import %s &#8220;%s&#8221;
sk_SK: Chyba pri importovaní %s &#8220;%s&#8221;

en: Failed to import &#8220;%s&#8221;: Invalid post type %s
sk_SK: Nepodarilo sa importovať &#8220;%s&#8221;: Neplatný typ príspevku %s

en: Failed to import author %s. Their posts will be attributed to the current user.
sk_SK: Nepodarilo sa importovať autora %s. Tieto príspevky budu pridelené aktuálnemu užívateľovi.

en: Failed to import category %s
sk_SK: Nepodarilo sa importovať kategóriu %s

en: Failed to import post tag %s
sk_SK: Nepodarilo sa importovať značky %s

en: Family
sk_SK: Rodina

en: Favicon
sk_SK: Favikonka

en: Featured Image Slider
sk_SK: Odporúčané - posuvník

en: Feel free to contribute!
sk_SK: Neváhajte prispieť!

en: Fetch coordinates!
sk_SK: Získaj súradnice!

en: Fetching attachments is not enabled
sk_SK: Načítavanie príloh nie je povolené

en: Fetching the coordinates. Please wait...
sk_SK: Načítanie súradnice. Prosím počkajte…

en: Find posts with the filters above
sk_SK: Nájdite príspevky s vyššie uvedenými filtrami

en: Fixed
sk_SK: Pevné

en: Follow
sk_SK: Sledovať

en: Follow Me!
sk_SK: Sledujte nás!

en: Font
sk_SK: Písmo

en: Font Color
sk_SK: Farba písma

en: Font Size
sk_SK: Veľkosť písma

en: Font Weight
sk_SK: Hrúbka písma

en: Fonts
sk_SK: Písmo

en: Footer
sk_SK: Pätička

en: Footer Columns
sk_SK: Päta stĺpca

en: Footer Menu (no dropdowns)
sk_SK: Menu v päte (nie rozbaľovacie)

en: Footer Menu <br/><small>(no dropdowns)</small>
sk_SK: Menu v päte <br><small>(nie rozbaľovacie)</small>

en: Footer Settings
sk_SK: Nastavenie pätičky

en: Form
sk_SK: Formulár

en: Form Styling
sk_SK: Štýl formulára

en: Form Title
sk_SK: Názov formulára

en: Forums
sk_SK: Fóra

en: Forward
sk_SK: Dopredu

en: Frame Width
sk_SK: Komponenty

en: Full Content
sk_SK: Plný obsah

en: Full-width
sk_SK: Celá šírka

en: Full-width slider settings
sk_SK: Nastavenia posuvníka na celú šírku

en: Fullscreen Sections/Sliders
sk_SK: Delenia/posuvníky na plnú veľkosť

en: Fullscreen Slider
sk_SK: Posuvník na celú šírku

en: Fullwidth Button
sk_SK: Tlačidlo na plnú šírku

en: Fullwidth Easy Slider
sk_SK: Jednoduchý posuvník na celú šírku

en: Fullwidth Sub Menu
sk_SK: Podmenu na celú šírku

en: Gallery
sk_SK: Galéria

en: Gallery Style
sk_SK: Štýl galérie

en: General Info
sk_SK: Všeobecné informácie

en: Gesture-based navigation when swiping on touch-enabled devices.
sk_SK: Na gestách založená navigácia, keď sa posúva na dotykových zariadeniach.

en: Get the
sk_SK: Získať

en: Global background color of the slider. Slides with non-transparent background will cover this one. You can use all CSS methods such as HEX or RGB(A) values.
sk_SK: Globálna farba pozadia posuvníka. Snímky s vlastným nepriesvitným pozadím zakryjú toto pozadie. Môžete použiť všetky metódy, CSS, ako je HEX alebo RGB (A) hodnoty.

en: Global background image of the slider. Slides with non-transparent backgrounds will cover it. This image will not scale in responsive mode.
sk_SK: Globálne pozadie posuvníka. Snímky s vlastným nepriesvitným pozadím zakryjú toto pozadie. Tento obrázok sa nebude meniť v responzívnom režime.

en: Google fonts
sk_SK: Google písma

en: Greek
sk_SK: Grécke

en: Greek Extended
sk_SK: Grécke rozšírené

en: Green
sk_SK: Zelená

en: Grey
sk_SK: Šedý

en: Greyscale
sk_SK: Odtiene šedej

en: Grid
sk_SK: Mriežka

en: Grid Layout
sk_SK: Layout siete

en: Grid Row
sk_SK: Riadok mriežky

en: Have fun!
sk_SK: Príjemnú zábavu!

en: Header
sk_SK: Hlavička

en: Header Settings
sk_SK: Nastavenia hlavičky

en: Header Social Icons
sk_SK: Záhlavie sociálnych ikon

en: Header Style
sk_SK: Štýl hlavičky

en: Header is invisible and appears once the users scrolls down
sk_SK: Hlavička je neviditeľná a zobrazí sa užívateľovi počas posúvania stránky dolu

en: Header visibility and transparency
sk_SK: Viditeľnosť a transparentnosť hlavičky

en: Heading
sk_SK: Nadpis

en: Heading Color
sk_SK: Farba záhlavia

en: Heading Font
sk_SK: Nadpis Písmo

en: Heading Size
sk_SK: Veľkosť záhlavia

en: Heading Style
sk_SK: Štýl nadpisu

en: Heading color
sk_SK: Farba záhlavia

en: Headings
sk_SK: Nadpisy

en: Headline Rotator
sk_SK: Rotátor nadpisov

en: Height
sk_SK: Výška

en: Hello
sk_SK: Ahoj

en: Here you can add, remove and edit the toggles you want to display.
sk_SK: Tu môžete pridávať, odoberať a upravovať prepínače, ktoré chcete zobraziť.

en: Here you can add, remove and edit your Testimonials.
sk_SK: Tu môžete pridávať, odoberať a upravovať svoje referencie.

en: Here you can set the time interval between slide changes, this slide will stay visible for the time specified here. This value is in millisecs, so the value 1000 means 1 second. Please don't use 0 or very low values.
sk_SK: Tu môžete nastaviť časový interval medzi zmenou snímku, tento snímok zostane viditeľný po dobu tu uvedenú. Táto hodnota je v millisekundách, takže hodnota 1000 znamená 1 sekundu. Prosím, nepoužívajte 0 alebo veľmi nízke hodnoty.

en: Hidden
sk_SK: Skrytý

en: Hide
sk_SK: Skryť

en: Hide Details
sk_SK: Skryť podrobnosti

en: Hide Header on this page
sk_SK: Skryť hlavičku na tejto stránke

en: Hide both
sk_SK: Skryť oba

en: Hide layer in the editor.
sk_SK: Skryť vrstvu v editore.

en: Hide on mobile
sk_SK: Skryť pre mobily

en: Hide over
sk_SK: Skryť nad

en: Hides the slider on mobile devices.
sk_SK: Skryje posuvník na mobilných zariadeniach.

en: Hides the slider over the given value of browser width in pixel.
sk_SK: Skryje posuvník nad danou hodnotou šírky prehliadača v pixeloch.

en: Hides the slider under the given value of browser width in pixels.
sk_SK: Skryje posuvník pod danou hodnotou šírky prehliadača v pixeloch.

en: High quality
sk_SK: Vysoká kvalita

en: Highlight color
sk_SK: Farba zvýraznenia

en: Home
sk_SK: Domov

en: Horizontal
sk_SK: Horizontálne

en: Hotspot
sk_SK: Hot spot

en: Hotspot Link?
sk_SK: Odkaz info-bodu?

en: Hour
sk_SK: Hodina

en: Hours
sk_SK: Hodiny

en: Hover
sk_SK: Pri prejdení myšou

en: Hover Text
sk_SK: Písmo pri prejdení myšou

en: How many Thumbnails should be displayed beside each other
sk_SK: Koľko miniatúr by malo byť zobrazené vedľa seba

en: How many items should be displayed per page?
sk_SK: Koľko položiek by malo byť zobrazené na stránke?

en: Howdy! Upload your WordPress eXtended RSS (WXR) file and we&#8217;ll import the posts, pages, comments, custom fields, categories, and tags into this site.
sk_SK: Aktualizujte vaše WordPress eXtended RSS (WXR) file and we&#8217 aby ste mohli importovať príspevky, stránky, komentáre, vlastné polia, kategorie a značky do tejto stránky.

en: Icon
sk_SK: Ikona

en: Icon Box
sk_SK: Blok s ikonou

en: Icon Color
sk_SK: Farba ikony

en: Icon Colors
sk_SK: Farba ikony

en: Icon List
sk_SK: Zoznam s ikonami

en: Icon Position
sk_SK: Pozícia ikonky

en: Icon Size
sk_SK: Veľkosť ikony

en: Icon Visibility
sk_SK: Viditeľnosť ikony

en: If a column is larger than its content, were do you want to align the content vertically?
sk_SK: Ak je stĺpec väčší ako jeho obsah, kam chcete zarovnať obsah vertikálne?

en: If a new user is created by WordPress, a new password will be randomly generated and the new user&#8217;s role will be set as %s. Manually changing the new user&#8217;s details will be necessary.
sk_SK: Ak je nový používateľ vytvorený WordPressom, nové heslo bude generované náhodne a rola nového užívateľa bude nastavená ako%s. Manuálna zmena údajov užívateľa bude nutná.

en: If checked allows you to set a custom top and bottom margin. Otherwise the margin is calculated by the theme based on surrounding elements
sk_SK: Ak je začiarknuté, môžete nastaviť vlastný horný a spodný okraj. Inak je rozpätie vypočítané na tému na základe okolitých prvkov

en: If checked the caption will be placed on top of the slider. Please be aware that all slideshow link settings and other captions will be ignored then
sk_SK: Ak je zaškrtnuté, titulok bude umiestnený nad obrázkom. Uvedomte si prosím, že všetky nastavenia odkazov a ďalšie titulky budú potom ignorované

en: If so, please consider recommending it to your friends on your favorite social network!
sk_SK: Ak áno, zvážte prosím odporučiť svojim priateľom na svojej obľúbenej sociálnej sieti!

en: If this entry is displayed in a portfolio grid, it will use the grids link settings (open either in lightbox, or open link url). You may overwrite this setting here
sk_SK: Ak táto položka sa zobrazí v mriežke portfólia, bude používať nastavenie prepojenia mriežky (otvorená v lightbox alebo otvoriť odkaz url). Môžete prepísať nastavenie tu

en: If you add a link to a video that video will open in a lightbox
sk_SK: Ak pridáte odkaz na video, video sa otvorí v lightboxe

en: If you don't want to use this slide in your front-page, but you want to keep it, you can hide it with this switch.
sk_SK: Ak nechcete použiť túto snímku na vašej úvodnej stránke, ale chcete ju zachovať, môžete ju skryť týmto prepínačom.

en: If you have selected to display your portfolio grid as an 'Ajax Portfolio' please choose preview images here and write some preview text. Once the user clicks on the portfolio item a preview element with those images and info will open.
sk_SK: Ak ste vybrali zobrazenie mriežky vášho portfólia ako ‘Ajax portfólio’ vyberte náhľadové obrázky tu a napíšte nejaký text ukážky. Keď používateľ klikne na položku portfólia, otvorí sa náhľadový prvok s týmito obrázkami a textom.

en: If you move another column into first position you will need to re-apply these settings.
sk_SK: Ak presuniete iný stĺpec na prvú pozíciiu budete musieť znovu aplikovať toto nastavenie.

en: If you place your mouse above the insert button a short info tooltip will appear
sk_SK: Ak umiestnite kurzor myši nad tlačidlom vložiť objaví sa krátky popis

en: If you use custom sized layers, you have to enable this setting to wrap your text.
sk_SK: Ak používate vlastné veľkosti vrstiev, musíte povoliť toto nastavenie zalamovanie textu.

en: If you want to set style settings other then above, you can use here any CSS codes. Please make sure to write valid markup.
sk_SK: Ak chcete nastaviť nastavenia štýlu iné ako vyššie, môžete tu použiť tu CSS kód.

en: Ignore This Update Notice
sk_SK: Ignorovať toto oznámenie o aktualizácii

en: Ignore the update notice this time
sk_SK: Ignorovať oznámenie o aktualizácii tentokrát

en: Image
sk_SK: Obrázok

en: Image Alignment
sk_SK: Zarovnanie obrázku

en: Image Caption
sk_SK: Popisok obrázku

en: Image Link
sk_SK: Odkaz obrázka

en: Image Position
sk_SK: Pozícia obrázka

en: Image Settings
sk_SK: Nastavenia obrázkov

en: Image Slide
sk_SK: Obrázok slajdu

en: Image preload
sk_SK: Prednačítavanie obrázkov

en: Image with Hotspots
sk_SK: Obrázok s info-bodom

en: Images will be shown the selected amount of seconds.
sk_SK: Obrázky sa zobrazia na zvolený počet sekúnd.

en: Import Attachments
sk_SK: Importovať prílohy

en: Import author:
sk_SK: Importovať autora:

en: Inactive thumbnail opacity
sk_SK: Nepriehľadnosť neaktívnej miniatúry

en: Individual height
sk_SK: Individuálna výška

en: Info Bubble Content:
sk_SK: Obsah infromačnej bubliny:

en: Information
sk_SK: Informácie

en: Initial Open
sk_SK: Počiatočne otvorené

en: Initial fade duration
sk_SK: Trvanie počiatočného zjavovania

en: Inline
sk_SK: V jednom riadku

en: Inline Block
sk_SK: V riadku bez zalomenia

en: Inner Padding
sk_SK: Vnútorné odsadenie

en: Insert
sk_SK: Vložiť

en: Insert Image
sk_SK: Vložiť obrázok

en: Insert Theme Shortcode
sk_SK: Vložte skrátený kód témy

en: Inserts an image with one or many hotspots that show tooltips
sk_SK: Vloží obrázok s info-bodmi, ktoré zobrazujú nápovedy

en: Instagram Image
sk_SK: Obrázok Instagramu

en: Instagram did not return a 200.
sk_SK: Instagram nedoručil hodnotu 200.

en: Instagram did not return any images.
sk_SK: Instagram nedoručil žiadne obrázky.

en: Instagram has returned invalid data.
sk_SK: Instagram doručil chybné údaje.

en: Install
sk_SK: Inštalovať

en: Install Plugins
sk_SK: Inštalovať pluginy

en: Install Required Plugins
sk_SK: Nainštalovať potrebné pluginy

en: Install package not available.
sk_SK: Inštalačný balíček nie je k dispozícii.

en: Installed But Not Activated
sk_SK: Nainštalované ale neaktivované

en: Installing Plugin %1$s (%2$d/%3$d)
sk_SK: Inštalácia rozšírenia %1$s (%2$d/%3$d)

en: Installing Plugin: %s
sk_SK: Inštalácia rozšírenia: %s

en: Installing and Activating Plugin %1$s (%2$d/%3$d)
sk_SK: Inštalácia a aktivácia rozšírenia %1$s (%2$d/%3$d)

en: Installing the plugin&#8230;
sk_SK: Inštalujem plugin&#8230;

en: Invalid file type
sk_SK: Neplatné meno súboru

en: Item
sk_SK: Produkt

en: Item Link?
sk_SK: Odkaz položky?

en: Keyboard navigation
sk_SK: Navigácia klávesnicou

en: Large
sk_SK: Veľký

en: Last modified
sk_SK: Naposledy pozmenil

en: Latin Extended
sk_SK: Latin rozšírená-A

en: Latitude
sk_SK: Zemepisná šírka

en: Latitude:
sk_SK: Zemepisná šírka:

en: Layer options
sk_SK: Možnosti vrstvy

en: LayerSlider Skin Editor
sk_SK: Editor vzhľadu posuvníka vrstiev

en: Layers
sk_SK: Vrstva

en: Layers container
sk_SK: Kontajner vrstiev

en: Layout
sk_SK: Rozloženie

en: Layout Elements
sk_SK: Prvky layoutu

en: Lazy load images
sk_SK: Lenivé načítanie obrázkov

en: Learn more
sk_SK: Zistite viac

en: Leave a Reply
sk_SK: Zanechajte komentár

en: Left
sk_SK: Vľavo

en: Left Bottom
sk_SK: Vľavo dole

en: Left Sidebar
sk_SK: Ľavý bočný panel

en: Left Top
sk_SK: Vľavo hore

en: Left to Right
sk_SK: Do prava

en: Letter Spacing
sk_SK: Rozostup písmen

en: Light
sk_SK: Svetlá

en: Light Transparent
sk_SK: Svetlo priesvitné

en: Lightbox
sk_SK: Lightbox (zväčšenie obrázkov)

en: Line Height
sk_SK: Výška riadku

en: Line-height
sk_SK: Výška riadku

en: Link Handling
sk_SK: Správa odkazov

en: Link Settings
sk_SK: Nastavenie odkazu

en: Link Target
sk_SK: Cieľ odkazu

en: Link Title
sk_SK: Názov odkazu

en: Link portfolio item to external URL
sk_SK: Prepojiť položku portfólia na externé URL

en: Link target
sk_SK: Cieľ odkazu

en: Link text
sk_SK: Text odkazu

en: List Item Icon
sk_SK: Ikonka položky zoznamu

en: List Item Title
sk_SK: Názov položky zoznamu

en: List of your chosen fonts separated with a comma. Please use apostrophes if your font names contains white spaces. Example: Helvetica, Arial, sans-serif
sk_SK: Zoznam vybraných písiem oddelených čiarkou. Použite pomlčky, ak vaše názvy písiem obsahujú medzery. Príklad: Helvetica, Arial, sans-serif

en: Lists
sk_SK: List

en: Load Template
sk_SK: Načítať tému

en: Load more
sk_SK: Čítať viac

en: Loading
sk_SK: Nahrávam

en: Log In
sk_SK: Prihlásiť sa

en: Log Out
sk_SK: Odhlásiť sa

en: Longitude
sk_SK: Zemepisná dĺžka

en: Longitude:
sk_SK: Zemepisná dĺžka:

en: Loops
sk_SK: Slučky

en: Lowercase
sk_SK: Malé písmo

en: Magazine
sk_SK: Časopis

en: Mailchimp Signup
sk_SK: Prihlásenie k Mailchimpu

en: Main Menu
sk_SK: Hlavné menu

en: Masonry
sk_SK: Tehličkové usporiadanie (masonry)

en: Masonry Content
sk_SK: Obsah tehličkového usporiadania

en: Masonry Gallery
sk_SK: Tehličková galéria

en: Media Elements
sk_SK: Prvky médií

en: Medium
sk_SK: Stredný

en: Mega Menu Column Title <span class="avia_supersmall">(if you dont want to display a title just enter a single dash: "-" )</span>
sk_SK: Mega Menu názov stĺpca <span class="avia_supersmall">(ak nechcete zobraziť titul stačí zadať jednu pomlčku: "-" )</span>

en: Menu Colors
sk_SK: Farby menu

en: Menu item skipped due to invalid menu slug: %s
sk_SK: Položky menu boli vynechané z dôvodu neplatného slug-u: %s

en: Menu item skipped due to missing menu slug
sk_SK: Položka navigácie vynechaná z dôvodu chýbajúceho slugu menu

en: Message
sk_SK: Správa

en: Message if user subscribes successfully
sk_SK: Správa, ak sa užívateľ úspešne prihlási

en: Middle
sk_SK: Stred

en: Minimal
sk_SK: Minimálny

en: Minimum height
sk_SK: Minimálna výška

en: Minute
sk_SK: Minúta

en: Minute %1$s
sk_SK: Minúta %1$s

en: Minutes
sk_SK: Minúty

en: Misc
sk_SK: Rôzne

en: Mixed
sk_SK: Zmiešaná

en: Mobile
sk_SK: Mobil

en: Mobile Menu
sk_SK: Mobilné menu

en: Modified
sk_SK: Upravené

en: Modifying a skin with invalid code can break your sliders' appearance. Changes cannot be reverted after saving.
sk_SK: Úprava vzhľadu s neplatným kódom môže pokaziť váš vzhľad posuvníkov. Zmeny nemožno vrátiť po uložení.

en: Month
sk_SK: Mesiac

en: Monthly
sk_SK: Mesačne

en: Months
sk_SK: Mesiace

en: Most elements open a popup window if you click them
sk_SK: Väčšina prvkov otvorí vyskakovacie okno, ak na ne kliknete

en: Move
sk_SK: Presunúť

en: Multiple toggles open allowed (Toggle Mode)
sk_SK: Viac prepínačov otvoriť povolené (mód Prepínača)

en: My Account
sk_SK: Môj účet

en: Name
sk_SK: Meno

en: Name of the person
sk_SK: Meno osoby

en: Navigation Area
sk_SK: Priestor navigácie

en: Navigation Label
sk_SK: Štítok navigácie

en: Navigation buttons on hover
sk_SK: Navigačné tlačidlá pri prechode myšou

en: Need help? Try these:
sk_SK: Potrebujete pomoc? Skúste toto

en: New
sk_SK: Nový

en: New Coupon
sk_SK: Nový kupón

en: New Message
sk_SK: Nová správa

en: New Order
sk_SK: Nová objednávka

en: New Portfolio Entry
sk_SK: Nová položka portfólia

en: New Product
sk_SK: Nový produkt

en: New Product Category Name
sk_SK: Názov novej kategórie produktov

en: New Product Tag Name
sk_SK: Názov nového štítku produktu

en: New Search
sk_SK: Nové vyhľadanie

en: New window or tab
sk_SK: Nové okno alebo karta

en: Newer Comments &raquo;
sk_SK: Novšie komentáre &raquo;

en: Newsletter
sk_SK: Novinky

en: Next
sk_SK: Ďalej

en: No
sk_SK: Nie

en: No Border
sk_SK: Bez okraja

en: No Borders
sk_SK: Bez okrajov

en: No Coupons found
sk_SK: Nenašli sa žiadne kupóny

en: No Coupons found in trash
sk_SK: V koši sa nenašli žiadne kupóny

en: No Events Found
sk_SK: Podujatie nebolo nájdené

en: No Icon
sk_SK: Bez ikony

en: No Link
sk_SK: Bez odkazu

en: No Orders found
sk_SK: Nenašli sa žiadne objednávky

en: No Orders found in trash
sk_SK: V koši sa nenašli žiadne objednávky

en: No Portfolio Entries found
sk_SK: Nenašli sa žiadne položky portfólia

en: No Portfolio Entries found in Trash
sk_SK: Nenašli sa žiadne položky portfólia v koši

en: No Products found
sk_SK: Neboli nájdené žiadne produkty

en: No Products found in trash
sk_SK: Žiadne produkty v koši

en: No Repeat
sk_SK: Bez opakovania

en: No Sidebar
sk_SK: Žiadny bočný panel

en: No Templates saved yet
sk_SK: Nemáte uložené žiadne šablóny

en: No action
sk_SK: Nepodanie žaloby

en: No plugins to install or activate. <a href="%1$s" title="Return to the Dashboard">Return to the Dashboard</a>
sk_SK: Nie sú k dispozícii žiadne moduly pre inštaláciu, aktualizáciu, ani aktiváciu. <a href=“%1$s”>Späť do administrácie webstránky.</a>

en: No transparency
sk_SK: Žiadna transparentnosť

en: No, do not display any control buttons
sk_SK: Nie, nezobraziť žiadne ovládacie tlačidlá

en: None
sk_SK: Žiadne

en: Normal
sk_SK: Normálny

en: Not Installed
sk_SK: Nenainštalované

en: Note
sk_SK: Poznámka

en: Note:
sk_SK: Poznámka:

en: Nothing Found
sk_SK: Nič sa nenašlo

en: Notification
sk_SK: Upozornenie

en: Number
sk_SK: Číslo

en: Number of columns
sk_SK: Počet stĺpcov

en: Number of entries
sk_SK: Počet vstupov

en: Number of items
sk_SK: Počet položiek

en: Number of loops if automatically start slideshow is enabled (0 means infinite!)
sk_SK: Počet slučiek, ak automatické spustenie prezentácie je povolené (0 znamená nekonečno!)

en: Number of loops if slideshow is enabled. Zero means infinite loops.
sk_SK: Počet slučiek, ak je prezentácia povolená. Nula znamená nekonečné slučky.

en: Number of posts you want to display:
sk_SK: Počet príspevkov, ktoré chcete zobraziť:

en: OffsetX
sk_SK: Horizontálny posun

en: OffsetY
sk_SK: Vertikálny posun

en: On this slide
sk_SK: Na tejto snímke

en: Online Demo
sk_SK: Online ukážka

en: Only Title + Read More Link
sk_SK: Iba Názov + Čítajte viac Link

en: Only excerpt
sk_SK: Iba výňatok

en: Only excerpt + Read More Link
sk_SK: Iba výňatok + Čítajte viac odkaz

en: Only one toggle open at a time (Accordion Mode)
sk_SK: Iba jeden prepínač otvorený naraz (mod Harmoniky)

en: Opacity in percentage of inactive slide thumbnails.
sk_SK: Nepriehľadnosť v percentách neaktívnych miniatúr.

en: Opacity in percentage of the active slide's thumbnail.
sk_SK: Nepriehľadnosť v percentách aktívnej snímky miniatúry.

en: Open Image in Lightbox
sk_SK: Otvoriť obrázok v Lightboxe

en: Open Link in new Window?
sk_SK: Otvoriť odkaz v novom okne?

en: Open bigger version of Thumbnail Image in lightbox (image needs to be set)
sk_SK: Otvoriť väčšiu verziu obrázku z miniatúry v prezerači (obrázok musí byť nastavený)

en: Open in new window
sk_SK: Otvoriť v novom okne

en: Open in same window
sk_SK: Otvoriť v rovnakom okne

en: Open links in
sk_SK: Otvárať odkazy v

en: Open new tab/window
sk_SK: Otvoriť novú záložku / okno

en: Orange
sk_SK: Oranžová

en: Order
sk_SK: Objednávka

en: Order by
sk_SK: Zoradiť podľa

en: Order results by
sk_SK: Výsledky podľa

en: Order status
sk_SK: Stav objednávky

en: Orders
sk_SK: Objednávky

en: Original
sk_SK: Originál

en: Original: %s
sk_SK: Originál: %s

en: Overlay Color
sk_SK: Farba prekrytia

en: Overlay Opacity
sk_SK: Nepriehľadnosť prekrytia

en: Overline
sk_SK: Nadčiarknuté

en: Overwrite Portfolio Link setting
sk_SK: Prepísať nastavenie portfólia Linky

en: Padding
sk_SK: Odsadenie zvnútra

en: Padding Bottom
sk_SK: Odsadenie zdola

en: Padding on the bottom of the layer. Example: 10px
sk_SK: Odsadenie na spodnej časti vrstvy. Príklad: 10px

en: Padding on the left side of the layer. Example: 10px
sk_SK: Odsadenie na ľavej strane vrstvy. Príklad: 10px

en: Padding on the right side of the layer. Example: 10px
sk_SK: Odsadenie na pravej strane vrstvy. Príklad: 10px

en: Padding on the top of the layer. Example: 10px
sk_SK: Odsadenie na hornej časti vrstvy. Príklad: 10px

en: Padding-Left
sk_SK: Odsadenie zľava

en: Page
sk_SK: Strana

en: Page %d of %d
sk_SK: Stránka %d z %d

en: Page Content
sk_SK: Obsah stránky

en: Page Layout
sk_SK: Rozloženie stránky

en: Page Order
sk_SK: Poradie strán

en: Pages
sk_SK: Stránky

en: Pages:
sk_SK: Stránky:

en: Pagination
sk_SK: Stránkovanie

en: Paragraph
sk_SK: Odsek

en: Parallax Level
sk_SK: Úroveň paralaxy

en: Parent
sk_SK: Nadradené

en: Parent Coupon
sk_SK: Nadradený kupón

en: Parent Orders
sk_SK: Nadradené objednávky

en: Parent Product
sk_SK: Nadradený produkt

en: Parent Product Category
sk_SK: Nadradená kategória produktu

en: Parent Product Category:
sk_SK: Nadradená kategória produktu:

en: Partner/Logo Element
sk_SK: Partner/Logo prvok

en: Permanent Link:
sk_SK: Trvalý odkaz:

en: Permanently
sk_SK: Permanentne

en: Permissions
sk_SK: Oprávnenia

en: Photo size
sk_SK: Veľkosť fotky

en: Pink
sk_SK: Ružová

en: Please enter your Envato Marketplace API Key.
sk_SK: Sem zadajte svoj Envato API key.

en: Please enter your Envato Marketplace Username.
sk_SK: Prosím zadajte svoje používateľské meno do Envato Marketplace.

en: Please note:
sk_SK: Pripomíname:

en: Please provide a valid email address.
sk_SK: Prosím zadajte platnú emailovú adresu.

en: Please try another search term
sk_SK: Vyskúšajte prosím vyhľadať iný výraz

en: Plugin activated successfully.
sk_SK: Plugin bol úspešne aktivovaný.

en: Plugin activation failed.
sk_SK: Aktivácia rozšírenia zlyhala.

en: Plugin install failed.
sk_SK: Inštalácia pluginu zlyhala.

en: Plugin installed successfully.
sk_SK: Plugin bol úspešne nainštalovaný.

en: Popular
sk_SK: Obľúbené

en: Popularity
sk_SK: Popularita (predaja)

en: Portfolio
sk_SK: Portfólio

en: Portfolio Grid
sk_SK: Portfolio sieť

en: Portfolio Grid Image Size
sk_SK: Portfólio Grid veľkosťo obrázkov

en: Position
sk_SK: Pozícia

en: Post Number
sk_SK: Číslo príspevku

en: Post Slider
sk_SK: Posuvník príspevkov

en: Postcode:
sk_SK: Poštové smerovacie číslo:

en: Pre-Packaged
sk_SK: Predpripravené

en: Preloads images used in the next slides for seamless animations.
sk_SK: Prednačíta obrázky použité v budúcich snímkach pre bezproblémové animácie.

en: Press ESC on your keyboard or the Close Button to close popup window.
sk_SK: Stlačením klávesu ESC na klávesnici alebo tlačidlo Zavrieť sa vyskakovacie okno zavrie.

en: Press TAB to navigate trough the various form fields of a popup window.
sk_SK: Stlačením klávesu TAB prechádzať rôzne formuláre vyskakovacieho okna.

en: Prev
sk_SK: Späť

en: Prevent layer from dragging in the editor.
sk_SK: Zabrániť, aby sa vrstva pohybovala ťahaním v editore.

en: Preview
sk_SK: Náhľad

en: Preview Image Size
sk_SK: Veľkosť obrázka náhľadu

en: Previous
sk_SK: Späť

en: Price
sk_SK: Cena

en: Pricing
sk_SK: Nacenenie

en: Private Repository
sk_SK: Súkromný repozitár

en: Product
sk_SK: Produkt

en: Product Category
sk_SK: Kategória produktu

en: Product Images
sk_SK: Produktové obrázky

en: Product Info
sk_SK: Produkt

en: Product List
sk_SK: Zoznam produktov

en: Product Tag
sk_SK: Štítok produktu

en: Products
sk_SK: Produkty

en: Products per page
sk_SK: Počet výrobkov na stránke

en: Promo Box
sk_SK: Obdĺžnik pre reklamu

en: Purple
sk_SK: Fialová

en: Quote
sk_SK: Citácia

en: Random
sk_SK: Náhodne

en: Read more
sk_SK: Čítať ďalej

en: Recent
sk_SK: Nedávne

en: Recommended
sk_SK: Odporúčané

en: Recommended Plugins:
sk_SK: Doporučené rozšírenia:

en: Red
sk_SK: Červená

en: Redirect
sk_SK: Presmerovanie

en: Redo
sk_SK: Opakovať

en: Register
sk_SK: Registrovať sa

en: Related Products
sk_SK: Podobné produkty

en: Remember to update the passwords and roles of imported users.
sk_SK: Nezabudnite aktualizovať heslá a rolu importovaných užívateľov.

en: Remind Me Later
sk_SK: Pripomenúť neskôr

en: Remote file is incorrect size
sk_SK: Vzdialený súbor má nesprávnu veľkosť

en: Remote file is too large, limit is %s
sk_SK: Súbor je príliš veľký, limit je %s

en: Remote server did not respond
sk_SK: Vzdialený server neodpovedá

en: Remote server returned error response %1$d %2$s
sk_SK: Vzdialený server vrátil chybnú odpoveď %1$d %2$s

en: Remove
sk_SK: Odstrániť

en: Remove Image
sk_SK: Vymazať obrázok

en: Remove selected
sk_SK: Vybrané

en: Remove this slider
sk_SK: Odstrániť slider

en: Repeat
sk_SK: Opakovať

en: Required
sk_SK: Požadované

en: Responsive
sk_SK: Responzívne

en: Responsive mode
sk_SK: Responzívny režim

en: Responsive mode provides optimal viewing experience across a wide range of devices (from desktop to mobile) by adapting and scaling your sliders for the viewing environment.
sk_SK: Responzívny režim poskytuje optimálny divácky zážitok v širokej škále zariadení (z počítača do mobilu) prispôsobením veľkosti a typu posuvníka podľa zobrazovacieho prostredia.

en: Responsive under
sk_SK: Responzívne pod

en: Restore removed
sk_SK: Obnoviť odstránené

en: Return to Required Plugins Installer
sk_SK: Návrat na inštaláciu potrebných rozšírení

en: Return to the dashboard
sk_SK: Späť na nástenku

en: Reverse
sk_SK: Obrátiť

en: Right
sk_SK: Vpravo

en: Right Bottom
sk_SK: Vpravo dole

en: Right Sidebar
sk_SK: Pravý bočný panel

en: Right Top
sk_SK: Vpravo hore

en: Right to Left
sk_SK: Do ľava

en: Rotate
sk_SK: Otočenie

en: RotateX
sk_SK: Otočiť horizontálne

en: RotateY
sk_SK: Otočiť vertikálne

en: Rotates the layer along the Y (vertical) axis from the given angle to zero degree. Negative values are allowed for reverse direction.
sk_SK: Otáča vrstve pozdĺž osi Y (zvislý) z daného uhla k nule stupňov. Záporné hodnoty sú povolené v opačnom smere.

en: Rotation
sk_SK: Rotácia

en: Row Settings
sk_SK: Nastavenia riadka

en: Row Settings apply to all columns in this row but can only be set in the first column
sk_SK: Nastavenia riadkov platia pre všetky stĺpce v tomto riadku, ale môžete nastaviť len v prvom stĺpci

en: Rows
sk_SK: Riadky

en: Sale!
sk_SK: Zľava!

en: Same window or tab
sk_SK: Rovnaké okno alebo karta

en: Save
sk_SK: Uložiť

en: Save Element as Template
sk_SK: Uložiť prvok ako šablónu

en: Save changes
sk_SK: Uložiť zmeny

en: Scale
sk_SK: Mierka

en: Scale to fit (scales image so the whole image is always visible)
sk_SK: Prispôsobiť veľkosti (prispôsobí veľkosť tak, že celý obrázok je vždy viditeľný)

en: ScaleX
sk_SK: Zvačšiť horizontálne

en: ScaleY
sk_SK: Zväčšiť vertikálne

en: Scales the layer's height from the given value to its original size.
sk_SK: Zväčší výšku vrstvy z danej hodnoty na pôvodnú veľkosť.

en: Scales the layer's width from the given value to its original size.
sk_SK: Zväčší šírku vrstvy z danej hodnoty na pôvodnú veľkosť.

en: Scroll
sk_SK: Rolovanie

en: Scroll to top
sk_SK: Zrolovať na začiatok

en: Search
sk_SK: Vyhľadávanie

en: Search Orders
sk_SK: Vyhľadať objednávku

en: Search Portfolio Entries
sk_SK: Hľadať položky portfólia

en: Search Product Categories
sk_SK: Prehľadať kategórie

en: Search Product Tags
sk_SK: Prehľadávať štítky produktov

en: Search Products
sk_SK: Vyhľadávať produkty

en: Search results for &quot;%1$s&quot;
sk_SK: Výsledky vyhľadávania pre &quot;%1$s&quot;

en: Search results for:
sk_SK: Výsledky vyhľadávania pre:

en: Second
sk_SK: Sekúnd

en: Secondary Menu
sk_SK: Sekundárne menu

en: Secondary Menu - will be displayed if you selected a header layout that supports a submenu
sk_SK: Sekundárne menu - zobrazí sa, ak vyberiete layout hlavičky, ktorý podporuje menu druhej úrovne

en: Seconds
sk_SK: Sekundy

en: Select
sk_SK: Vybrať

en: Select a custom background color for this cell here. Leave empty for default color
sk_SK: Vyberte vlastné pozadie pre túto bunku tu. Nechajte prázdne pre predvolenú farbu

en: Select a custom background color for your Button here
sk_SK: Vyberte si vlastnú farbu pozadia pre vaše tlačidlo tu

en: Select a custom font color for your Button here
sk_SK: Vyberte si vlastnú farbu písma pre vaše tlačidlo tu

en: Select a page
sk_SK: Vyberte stránku

en: Select a parent page for this entry. If no page is selected the them will use session data to build the breadcrumb.
sk_SK: Vybrať nadradenú stránku pre túto položku. Ak nevyberiete žiadnu stránku bude používať dáta relácie na vybudovanie navigácie.

en: Select an element to customize
sk_SK: Vyberte prvok na prispôsobenie

en: Select an icon for your Button below
sk_SK: Vyberte ikonu pre tlačidlo nižšie

en: Select custom preview image size
sk_SK: Vyberte vlastný formát náhľadového obrázku

en: Select options
sk_SK: Výber možností

en: Select where to display the tooltip in relation to the hotspot
sk_SK: Vyberte, kde chcete zobraziť nápovedu vo vzťahu k info-bodu

en: Send feedback
sk_SK: Pošlite spätnú väzbu

en: Send us mail
sk_SK: Pošlite nám mail

en: Sending
sk_SK: Odosielam

en: Sequence
sk_SK: Sekvencia

en: Set a custom top or bottom margin. Both pixel and &percnt; based values are accepted. eg: 30px, 5&percnt;
sk_SK: Nastaviť vlastné horný alebo dolný okraj. Obe pixel a &percnt; hodnoty sú akceptované. napr: 30px, 5 &percnt;

en: Set a slide thumbnail
sk_SK: Nastaviť miniatúru snímky

en: Set the border radius of the column
sk_SK: Nastaviť polomer okrajov stĺpca

en: Set the distance from the cell content to the border here. Both pixel and &percnt; based values are accepted. eg: 30px, 5&percnt;
sk_SK: Nastaviť vzdialenosť od obsahu bunky po okraj tu. Hodnoty v pixeloch aj percentách sú akceptované, napr: 30px, 5 &percnt;

en: Set the image size of the Portfolio Grid images
sk_SK: Nastavte veľkosť na náhľady obrázkov pre sieť portfólia

en: Set the preview image size automatically based on column or layout width
sk_SK: Nastavte veľkosť náhľadového obrázku automaticky na základe šírky stĺpca alebo layoutu

en: Settings
sk_SK: Nastavenia

en: Several options to change the header transparency and visibility on this page.
sk_SK: Niekoľko možností, ako zmeniť transparentnosť a viditeľnosť hlavičky na tejto stránke.

en: Share
sk_SK: Zdieľať

en: Share on
sk_SK: Zdielať

en: Share on Google+
sk_SK: Zdieľať na Google+

en: Share this entry
sk_SK: Zdielať na

en: Shop
sk_SK: Obchod

en: Shop Options
sk_SK: Možnosti obchodu

en: Shopping Cart
sk_SK: Košík

en: Should an icon be displayed at the center?
sk_SK: Má sa zobraziť ikona uprostred?

en: Should an icon be displayed at the left side of the button
sk_SK: By mali byť zobrazené ikona na ľavej strane tlačidla

en: Show
sk_SK: Zobraziť

en: Show Details
sk_SK: Zobraziť detaily

en: Show Prev & Next buttons
sk_SK: Zobraziť tlačidlá Späť a Ďalej

en: Show Prev & Next buttons on hover
sk_SK: Zobraziť tlačidlá Späť a Ďalej pri prechode myšou

en: Show bar timer
sk_SK: Ukázať stĺpik časovača

en: Show circle timer
sk_SK: Ukázať kruhový časovač

en: Show me
sk_SK: Ukáž mi to

en: Show navigation buttons
sk_SK: Zobraziť navigačné tlačidlá

en: Show on screen
sk_SK: Zobraziť na obrazovke

en: Show slide navigation buttons
sk_SK: Zobraziť navigačné tlačidlá snímku

en: Show the bar timer to indicate slideshow progression.
sk_SK: Ukáže stĺpik časovača pre zobrazenie priebehu prezentácie.

en: Show the buttons only when someone moves the mouse cursor over the slider. This option depends on the previous setting.
sk_SK: Zobraziť tlačidlá len vtedy, keď niekto presunie kurzor myši nad posuvník. Táto možnosť závisí na predchádzajúcom nastavení.

en: Show until
sk_SK: Ukázať do

en: Shuffle mode
sk_SK: Náhodný režim

en: Sidebar
sk_SK: Bočný panel

en: Sidebar Settings
sk_SK: Nastavenia bočného panelu

en: Signup Form Styling
sk_SK: Nastavenia registračného formulára

en: Single Entry
sk_SK: Samostatný príspevok

en: Single Post
sk_SK: Jeden článok

en: Size
sk_SK: Veľkosť

en: SkewX
sk_SK: Zkosiť horizontálne

en: SkewY
sk_SK: Zkosiť vertikálne

en: Skin
sk_SK: Vzhľad

en: Skin Editor
sk_SK: Editor vzhľadu

en: Slide
sk_SK: Skĺznuť

en: Slide Content
sk_SK: Obsah snímky

en: Slide Options
sk_SK: Nastavenie snímku

en: Slide Title
sk_SK: Nadpis snímky

en: Slide delay
sk_SK: Oneskoriť posunutie

en: Slide navigation buttons (including thumbnails) will be shown on mouse hover only.
sk_SK: Navigačné tlačidlá alebo miniatúry sa zobrazia iba pri prechode myšou.

en: Slide navigation on hover
sk_SK: Navigácia snímku pri prechode myšou

en: Slide sidewards
sk_SK: Posunutím nabok

en: Slider CSS
sk_SK: Posuvník CSS

en: Slider Settings
sk_SK: Nastavenia posuvníka

en: Slider dimensions
sk_SK: Rozmery posuvníka

en: Slider preview
sk_SK: Náhľad posuvníka

en: Slider width
sk_SK: Šírka posuvníka

en: Slides
sk_SK: Slajd

en: Slideshow
sk_SK: Prezentácia

en: Slideshow Image Size
sk_SK: Veľkosť obrázkov v posuvníku

en: Slideshow Image and Video Size
sk_SK: Veľkosť obrázkov a videa v posuvníku

en: Slideshow Transition
sk_SK: Prechod prezentácie

en: Slideshow autorotation Settings in Seconds
sk_SK: Autorotácia prezentácie - Nastavenie v sekundách

en: Slideshow behavior
sk_SK: Správanie prezentácie

en: Slideshow control styling?
sk_SK: Štýl ovládacích prvkov prezentácie?

en: Slideshow navigation
sk_SK: Navigácia prezentácie

en: Slideshow timers
sk_SK: Časovače prezentácie

en: Slideshow will automatically start after pages have loaded.
sk_SK: Prezentácia sa automaticky spustí po načítaní stránky.

en: Slideshow will proceed in random order. This feature does not work with looping.
sk_SK: Prezentácia bude prebiehať v náhodnom poradí. Táto funkcia nefunguje so slučkou.

en: Slideshow will temporally pause when someone moves the mouse cursor over the slider.
sk_SK: Prezentácia sa dočasne pozastaví, keď niekto pohybuje kurzorom myši nad posuvníkom.

en: Small
sk_SK: Malá

en: Social Buttons
sk_SK: Tlačidlá sociálnych sietí

en: Social Icon
sk_SK: Ikona sociálnych sietí

en: Social Icons
sk_SK: Ikony sociálnych sietí

en: Social Profiles
sk_SK: Socialné profily

en: Solid
sk_SK: Plná

en: Something went wrong.
sk_SK: Niečo nevyšlo.

en: Sorry, there has been an error.
sk_SK: Ľutujeme, nastala chyba.

en: Sort alphabetically
sk_SK: Zoradiť podľa abecedy

en: Sort by
sk_SK: Zoradiť podľa

en: Sort by most recent
sk_SK: Zoradiť - najnovšie navrchu

en: Sort by popularity
sk_SK: Zoradiť podľa populárnosti

en: Sort by price
sk_SK: Podľa ceny

en: Sorting
sk_SK: Zoradenie

en: Sorting Options
sk_SK: Možnosti zoradenia

en: Source
sk_SK: Zdroj

en: Special Heading
sk_SK: Špeciálne záhlavie

en: Square
sk_SK: Štvorec

en: Stable
sk_SK: Stabilný

en: Start in viewport
sk_SK: Spustiť v zobrazení

en: Start with slide
sk_SK: Začať so slide

en: Starting slide options
sk_SK: Nastavenie počiatočného snímku

en: State:
sk_SK: Štát:

en: Status
sk_SK: Stav

en: Sticky Header
sk_SK: Sticky Header lepkavé záhlavie

en: Street address
sk_SK: Ulica

en: Stretch to fit (stretches image to cover the element)
sk_SK: Roztiahnuť obrázok (natiahne obrázok aby prekryl prvok)

en: Style
sk_SK: Štýl

en: Styles
sk_SK: Štyly

en: Subheading
sk_SK: Podnadpis

en: Subject
sk_SK: Predmet

en: Submit
sk_SK: Odoslať

en: Submit Button Label
sk_SK: Predložiť tlačidlo menovky

en: Subscribe
sk_SK: Prihlásiť sa na odber

en: Tab 1
sk_SK: Karta 1

en: Tab 2
sk_SK: Karta 2

en: Tab Content
sk_SK: Obsah karty

en: Tab Icon
sk_SK: Ikona Karty

en: Tab Position
sk_SK: Pozícia popisuCurrent form&apos; s actions

en: Tab Title
sk_SK: Názov záložky

en: Table
sk_SK: Stôl

en: Table Options
sk_SK: Voľby tabuľky

en: Tabs
sk_SK: Záložky

en: Tag Archive for:
sk_SK: Archív pre zančku:

en: Tags
sk_SK: Značky

en: Tags:
sk_SK: Značky:

en: Teal
sk_SK: Modrozelená

en: Team Member Image
sk_SK: Obrázok člena tímu

en: Template name already in use. Please delete the template with this name first or choose a different name
sk_SK: Názov šablóny je už použitý. Prosím odstráňte šablónu s týmto názvom, alebo zvolte iný názov

en: Templates
sk_SK: Šablóny

en: Testimonial Style
sk_SK: Štýl PON

en: Testimonials
sk_SK: Referencie

en: Text Alignment
sk_SK: Zarovnanie textu

en: Text Block
sk_SK: Blok textu

en: Text Size
sk_SK: Veľkosť textu

en: Text align
sk_SK: Zarovnanie textu

en: The API "set" is a required parameter.
sk_SK: API “set” je povinný parameter.

en: The Avia Layout Builder allows you to create unique layouts with an easy to use, drag and drop interface.
sk_SK: Avia skladač layoutu vám umožní vytvárať unikátne rozloženie jednoduchým spôsobom chyť a polož.

en: The Builder is available on Pages and Single Portfolio Entries
sk_SK: Skladač layoutu je k dispozícii na stránkach a v položkách portfólia

en: The Envato Marketplace "item ID" is a required parameter.
sk_SK: Envato Marketplace “item ID” je povinný parameter.

en: The background color of your layer. You can use color names, hexadecimal, RGB or RGBA values as well as the 'transparent' keyword. Example: #FFF
sk_SK: Farba vašej vrstvy pozadia. Môžete použiť názvy farieb, hexadecimálne, RGB alebo RGBA hodnoty, rovnako ako slovo “transparent”. Príklad: #fff

en: The color of your text. You can use color names, hexadecimal, RGB or RGBA values. Example: #333
sk_SK: Farba textu. Môžete použiť názvy farbieb, hexadecimálne, RGB alebo RGBA hodnoty. Príklad: # 333

en: The default value is -1 which means that the layer will be positioned exactly outside of the slide container. You can use the default setting in most of the cases. If you need to set the start or end position of the layer from further of the edges of the slide container, you can use 2, 3 or higher values.
sk_SK: Predvolená hodnota je -1, čo znamená, že vrstva bude umiestnený presne mimo kontajnera snímky. Vo väčšine prípadov môžete použiť predvolené nastavenie. Ak chcete nastaviť začiatok alebo koniec pozíciu vrstvy z okrajov kontajnera snímky, môžete použiť 2, 3 alebo vyššej hodnoty.

en: The export file could not be found at <code>%s</code>. It is likely that this was caused by a permissions problem.
sk_SK: Exportný súbor nebol nájdený na <code>%s</code> . Je pravdepodobné, že to bolo spôsobené problémom s oprávnením.

en: The file does not exist, please try again.
sk_SK: Súbor neexistuje, prosím skúste znova.

en: The height of the slider in pixels.
sk_SK: Výška posuvníka v pixeloch.

en: The installation and activation process is starting. This process may take a while on some hosts, so please be patient.
sk_SK: Inštalačný a aktivačný proces začína. Môže to nejaký čas trvať, prosíme o strpenie.

en: The installation of %1$s failed.
sk_SK: Inštalácia %1$s zlyhala.

en: The installation process is starting. This process may take a while on some hosts, so please be patient.
sk_SK: Inštalačný proces začína. Môže to nejaký čas trvať, prosíme o strpenie.

en: The layer position from the left side of the slide. You can use pixels and percentage. Examples: 100px or 50%. You can move your layers in the preview above with a drag n' drop, or set the exact values here.
sk_SK: Poloha vrstvy od ľavej časti snímky. Môžete použiť pixely a percenta. Príklady: 100px alebo 50%. Môžete presunúť svoje vrstvy v náhľade vyššie myšou, alebo nastaviť presné hodnoty tu.

en: The layer position from the top of the slide. You can use pixels and percentage. Examples: 100px or 50%. You can move your layers in the preview above with a drag n' drop, or set the exact values here.
sk_SK: Poloha vrstvy od hornej časti snímky. Môžete použiť pixely a percenta. Príklady: 100px alebo 50%. Môžete presunúť svoje vrstvy v náhľade vyššie myšou, alebo nastaviť presné hodnoty tu.

en: The line height of your text. The default setting is 'normal'. Example: 22px
sk_SK: Výška riadku textu. Predvolené nastavenie je “normálne”. Príklad: 22px

en: The maximum width your slider can take in pixels when responsive mode is enabled.
sk_SK: Maximálna šírka vášho posuvníka v pixeloch, keď je zapnutý responzívny režim.

en: The skin used for this slider. The 'noskin' skin is a border- and buttonless skin. Your custom skins will appear in the list when you create their folders.
sk_SK: Vzhľad použitý pre túto prezentáciu. “Bez vzhľadu” znamená vzhľad bez okraja a tlačidiel. Vaše vlastné vzhľady sa zobrazia v zozname keď vytvoríte ich priečinky.

en: The slide image/background. Click on the image to open the WordPress Media Library to choose or upload an image.
sk_SK: Obrázok/pozadie snímky. Kliknite na obrázok pre otvorenie WordPress knižnice médií a vyberte alebo nahrajte obrázok.

en: The slider will always stop at the given number of loops, even if someone restarts slideshow.
sk_SK: Prezentácia sa vždy zastaví na daný počet slučiek, aj v prípade, že niekto sa reštartuje prezentáciu.

en: The slider will start only if it enters into the viewport.
sk_SK: Posuvník sa spustí iba v prípade, že vstúpi do zobrazenia.

en: The slider will start with the specified slide. You can use the value "random".
sk_SK: Posuvník začne so špecifikovaným slide. Môžete zvoliť aj “náhodne”.

en: The text will appear beside your gallery/slideshow
sk_SK: Text zobrazí vedľa vašej galérie / prezentácie

en: The thumbnail image of this slide. Click on the image to open the WordPress Media Library to choose or upload an image. If you leave this field empty, the slide image will be used.
sk_SK: Na miniatúru tohto snímku. Kliknite na obrázok pre otvorenie WordPress knižnice médií a vyberte alebo nahrajte obrázok. Ak ponecháte toto pole prázdne, použije sa obrázok snímky.

en: The transition duration in milliseconds when the layer enters into the slide. A second equals to 1000 milliseconds.
sk_SK: Prechod trvania v milisekundách, keď vrstva vstupuje do snímky. Sekunda sa rovná 1000 milisekúnd.

en: The transition duration in milliseconds when the layer leaves the slide. A second equals to 1000 milliseconds.
sk_SK: Prechod trvania v milisekundách, keď vrstva vystupuje zo snímky. Sekunda sa rovná 1000 milisekúnd.

en: The type of the animation, either slide, fade or both (mixed).
sk_SK: Typ animácie, a to buď posuvník, rozplynutie alebo oboje (zmiešaný).

en: The width of the slider in pixels. Accepts percents, but is only recommended for full-width layout.
sk_SK: Šírka posuvníka v pixeloch. Je možné zadať v percentách, ale odporúča sa iba pre zalomenie na celú šírku.

en: Theme Color
sk_SK: Farba témy

en: Theme Color Subtle
sk_SK: Jemná farba témy

en: Theme Options
sk_SK: Nastavenia témy

en: There was an error when reading this WXR file
sk_SK: Došlo k chybe pri čítaní tohto WXR súboru

en: These setting apply to all columns in this row and can only be set in the first column.
sk_SK: Tieto nastavenia platia pre všetky stĺpce v tomto riadku a je možné nastaviť ich iba v prvom stĺpci.

en: This WXR file (version %s) may not be supported by this version of the importer. Please consider updating.
sk_SK: Tento súbor WXR (verzia%s) nemusí byť podporovaný touto verziou importera. Zvážte prosím aktualizáciu.

en: This does not appear to be a WXR file, missing/invalid WXR version number
sk_SK: Zdá sa, že toto nie je WXR súbor, chýbajúce/neplatné číslo verzie WXR

en: This element only works with activated advanced layout builder
sk_SK: Tento prvok funguje iba s aktivovaným Pokročilým editorom layoutu

en: This is where store orders are stored.
sk_SK: Toto je miesto, kde sú uložené obchodné objednávky.

en: This is where you can add new coupons that customers can use in your store.
sk_SK: Sem môžete pridávať nové zľavové kupóny, ktoré môžu zákazníci využiť vo vašom obchode.

en: This is where you can add new products to your store.
sk_SK: Na tomto mieste môžete pridávať nové produkty do Vášho obchodu.

en: This post is password protected. Enter the password to view any comments.
sk_SK: Tento príspevok je chránený heslom. Zadajte heslo pre zobrazenie komentárov.

en: Thumbnail
sk_SK: Náhľad

en: Thumbnail Image
sk_SK: Miniatúra obrázku

en: Thumbnail appearance
sk_SK: Vzhľad miniatúry

en: Thumbnail container width
sk_SK: Šírka kontajnera miniatúr

en: Thumbnail height
sk_SK: Výška miniatúry

en: Thumbnail navigation
sk_SK: Navigácia miniatúrami

en: Thumbnail width
sk_SK: Šírka miniatúry

en: Tile Horizontally
sk_SK: Dlaždice horizontálne

en: Tile Vertically
sk_SK: Dlaždice vertikálne

en: Tiles
sk_SK: Dlaždice

en: Timeline
sk_SK: Časová os

en: Title
sk_SK: Názov

en: Title Attribute
sk_SK: Vlastnosť Nadpisu

en: Title Font Size
sk_SK: Veľkosť písma nadpisu

en: Title and Excerpt + Read More Link
sk_SK: Názov a Ukážka + Čítajte viac Link

en: Title:
sk_SK: Názov:

en: To insert an Element either click the insert button for that element or drag the button onto the canvas
sk_SK: Ak chcete vložiť prvok buď kliknutím na tlačidlo vložte tento prvok alebo pretiahnite tlačidlo na plátno

en: To make it easier for you to edit and save the imported content, you may want to reassign the author of the imported item to an existing user of this site. For example, you may want to import all the entries as <code>admin</code>s entries.
sk_SK: Ak chcete, aby to pre vás bolo jednoduchšie upravovať a ukladať importovaný obsah, možno budete chcieť priradiť autora importovanej položky k existujúcemu užívateľovi tohto webu. Napríklad, môžete chcieť importovať všetky položky ako <code>admin</code> s položkami.

en: To search the site please enter a valid term
sk_SK: Pre vyhľadávanie na stránke zadajte prosím platný termín

en: To sort and arrange your elements just drag them to a position of your choice and release them
sk_SK: Ak chcete zoradiť a usporiadať prvky stačí pretiahnuť ich na vami zvolenú pozíciu a pustiť

en: Today
sk_SK: Dnes

en: Toggle 1
sk_SK: Prepínač 1

en: Toggle 2
sk_SK: Prepínač 2

en: Toggle Content goes here
sk_SK: Obsah na prepínanie ide sem

en: Tooltip
sk_SK: Nápoveda

en: Tooltip Position
sk_SK: Pozácia nápovedy

en: Tooltip Style
sk_SK: Štýl nápovedy

en: Tooltip Width
sk_SK: Šírka nápovedy

en: Top
sk_SK: Hore

en: Top Center
sk_SK: Hore v strede

en: Top Header
sk_SK: Horná hlavička

en: Top Left
sk_SK: Vľavo hore

en: Top Margin in px
sk_SK: Horný okraj v bodoch

en: Top Right
sk_SK: Vpravo hore

en: Top left
sk_SK: Vľavo hore

en: Top right
sk_SK: Vpravo hore

en: Top to Bottom
sk_SK: Zhora nadol

en: Top-Left-Radius
sk_SK: Polomer vľavo hore

en: Top-Right-Radius
sk_SK: Polomer vpravo hore

en: Trackbacks &amp; Pingbacks
sk_SK: Spätné odkazy a spätné upozornenia

en: TransformOrigin
sk_SK: Počiatok transformácie

en: Transition
sk_SK: Prechod

en: Translucent Buttons
sk_SK: Priesvitné tlačidlá

en: Transparent & Glassy Header
sk_SK: Transparentná a sklená hlavička

en: Transparent Header
sk_SK: Transparentná hlavička

en: Try using more than one keyword.
sk_SK: Skúste viac ako jedno kľučové slovo.

en: Turns on responsive mode in a full-width slider under the specified value in pixels. Can only be used with full-width mode.
sk_SK: Zapína responzívny režim pri posuvníku na plnú šírku pod stanovenou hodnotou v pixeloch. Možné použiť iba s režimom na plnú šírku.

en: Twitter Username:
sk_SK: Používateľské meno Twitter:

en: Two way slideshow
sk_SK: Obojsmerná prezentácia

en: Type
sk_SK: Typ

en: Type here the contents of your layer. You can use any HTML codes in this field to insert content others then text. This field is also shortcode-aware, so you can insert content from other plugins as well as video embed codes.
sk_SK: Sem zadajte obsah vašej vrstvy. Okrem textu môžete použiť akékoľvek HTML kódy pre vloženie obsahu iného než text. Toto pole je tiež shortcode-aware, takže môžete vložiť obsah z iných plugins, rovnako ako video embed kódy.

en: Type your slider name here
sk_SK: Zadajte svoje meno posuvníka tu

en: Unable to communicate with Instagram.
sk_SK: Chyba pri komunikácii s Instagramom.

en: Underline
sk_SK: Podčiarknuté

en: Undo
sk_SK: Späť

en: Unpacking the package&#8230;
sk_SK: Rozbaľujem balíček&#8230;

en: Upcoming
sk_SK: Nadchádzajúce

en: Upcoming Events
sk_SK: Nadchádzajúce relácie

en: Update
sk_SK: Aktualizovať

en: Update Product Category
sk_SK: Aktualizovať kategóriu produktov

en: Update Product Tag
sk_SK: Aktualizovať štítok produktu

en: Uppercase
sk_SK: Veľké písmo

en: Use circle timer to indicate slideshow progression.
sk_SK: Ukáže kruhový časovač pre zobrazenie priebehu prezentácie.

en: Use first slides caption as permanent caption
sk_SK: Použiť názov prvého obrázku ako trvalý titulok

en: Use relative URLs for local images. This setting could be important when moving your WP installation.
sk_SK: Používajú relatívne adresy URL pre miestne obrazy. Toto nastavenie by mohlo byť dôležité pri prenose inštalácie WP.

en: Use thumbnail navigation instead of slide bullet buttons.
sk_SK: Použiť navigáciu miniatúrami miesto guličkových tlačidiel.

en: Username
sk_SK: Meno užívateľa

en: Valid drop targets will be highlighted. Some elements like fullwidth sliders and color section can not be dropped onto other elements
sk_SK: Platné ciele budú zvýraznené. Niektoré prvky ako fullwidth jazdcov a farebné časti nemožno položiť na iné prvky

en: Variation
sk_SK: Variácia

en: Variations
sk_SK: Varianty

en: Vertical
sk_SK: Vertikálne

en: Vertical Alignment
sk_SK: Zvislé zarovnanie

en: Video Format
sk_SK: Formát videa

en: Videos
sk_SK: Videá

en: Videos will be automatically started on the active slide.
sk_SK: Videa sa automaticky spustí na aktívnej snímke.

en: Vietnamese
sk_SK: Vietnamske

en: View Changelog
sk_SK: Zoznam zmien

en: View Coupon
sk_SK: Zobraziť kupón

en: View Coupons
sk_SK: Zobraziť kupóny

en: View Order
sk_SK: Zobraziť objednávku

en: View Portfolio Entry
sk_SK: Zobraziť položku portfólia

en: View Product
sk_SK: Zobraziť produkt

en: View all results
sk_SK: Zobraziť všetky výsledky

en: Visual layout editor
sk_SK: Vizuálny editor layoutu

en: Want to join the discussion?
sk_SK: Chcete sa pripojiť k diskusii?

en: We are
sk_SK: Sme

en: Website Link
sk_SK: URL adresa

en: Week
sk_SK: Týždeň

en: Week %1$s
sk_SK: Týždeň %1$s

en: Weeks
sk_SK: Týždne

en: Where should the Image link to?
sk_SK: Kde by mala obrázok smerovať?

en: Where should your button link to?
sk_SK: Kde by malo vaše tlačidlo smerovať?

en: Where should your item link to?
sk_SK: Kde by mala vaša položka smerovať?

en: Which Entries?
sk_SK: Ktoré príspevky?

en: Which categories should be used for the portfolio?
sk_SK: Ktorá kategória by mala byť použitá pre portfólio?

en: Whitespace
sk_SK: Prázdne miesto

en: Widget Area
sk_SK: Widget oblasť

en: Width
sk_SK: Šírka

en: Will be displayed if you selected a header layout that supports a submenu
sk_SK: Zobrazí sa ak vyberiete layout hlavičky, ktorý podporuje menu druhej úrovne

en: Without border
sk_SK: Bez okraju

en: WordPress Repository
sk_SK: WordPress Repozitár

en: X Large
sk_SK: Extra veľký

en: Year
sk_SK: Rok

en: Years
sk_SK: Roky

en: Yes
sk_SK: Áno

en: Yes, display Icon to the left of the title
sk_SK: Áno, zobrazenie ikony na ľavej strane názvu

en: Yes, display Icon to the right of the title
sk_SK: Áno, zobrazenie ikony na pravej strane názvu

en: Yes, display dot control buttons
sk_SK: Áno, zobraziť ovládacie tlačidlá s bodkami

en: You are here:
sk_SK: Nachádzate sa tu:

en: You can add a link to any (external) page here.
sk_SK: Môžete pridať odkaz na ľubovoľnú externú stránku tu

en: You can add an alternative text to your layer which is indexed by search engine robots and it helps people with certain disabilities.
sk_SK: Môžete pridať alternatívny text do vrstvy, ktorý je indexovaný robotmi vyhľadávačov, a to pomáha ľuďom s určitými zdravotným postihnutím.

en: You can apply an ID attribute on the HTML element of this slide to work with it in your custom CSS or Javascript code.
sk_SK: Môžete použiť atribút ID na HTML prvok tohto snímku, aby s ním pracoval vo vašej vlastnej CSS alebo JavaScript kóde.

en: You can control here the timing of the layer animations when the slider changes to this slide with a 3D/2D transition. Zero means that the layers of this slide will animate in when the slide transition ends. You can time-shift the starting time of the layer animations with positive or negative values.
sk_SK: Môžete ovládať tu časovanie animácií vrstvy, keď sa posuvník mení túto snímku s 3D / 2D prechodom. Nula znamená, že vrstvy tohto snímku animuje keď sa prechod končí. Môžete Časový posun štartovacieho času animácie vrstvy môže mať pozitívne alebo negatívne hodnoty.

en: You can enter custom CSS to change some style properties on the slider wrapper element. More complex CSS should be applied with the Custom Styles Editor.
sk_SK: Môžete zadať vlastné CSS a zmeniť niektoré vlastnosti štýlu obalu pre prvok posuvníka. Zložitejšie CSS treba uplatniť cez editor vlastných štýlov.

en: You can remove the default space between columns here.
sk_SK: Môžete odstrániť predvolenú medzeru medzi stĺpcami tu.

en: You can set the ending scale value here, this sublayer will be animated from the default (1.0) value to yours.
sk_SK: Môžete nastaviť koncovú hodnotu rozsahu tu, táto podvrstva bude animovaná z predvolenej (1.0) hodnoty na túto.

en: You can set the initial scale of this layer here which will be animated to the default (1.0) value.
sk_SK: Môžete nastaviť počiatočné zväčšenie tejto vrstvy, ktoré bude animované na základnú (1.0) hodnotu.

en: You can specify a slide alias name which you can use in your URLs with a hash mark, so LayerSlider will start with the correspondig slide.
sk_SK: Môžete zadať náhradný názov snímku, ktorý môžete použiť vo svojich adresách URL so značkou dvojitého krížika (hash), takže LayerSlider začne príslušnou snímkou.

en: You might also like
sk_SK: Mohlo by sa Vám páčiť

en: You might want to consider some of our suggestions to get better results:
sk_SK: Možno budete chcieť zvážiť niektoré z našich návrhov na dosiahnuie lepších výsledkov:

en: You need to add at least one element to the canvas to save this entry as a template
sk_SK: Musíte pridať aspoň jeden prvok na plátno aby ste mohli uložiť tento záznam ako šablónu

en: You need to make this file writable in order to save your changes. See the <a href="http://codex.wordpress.org/Changing_File_Permissions" target="_blank">Codex</a> for more information.
sk_SK: Potrebujete, aby tento súbor bol zapisovateľný, aby ste mohli uložiť svoje zmeny. Pozrite sa na <a href=“http://codex.wordpress.org/Changing_File_Permissions” target=“_blank”>kódex</a> pre viac informácií.

en: Your Message:
sk_SK: Vaša správa:

en: Your comment is awaiting moderation.
sk_SK: Váš komentár čaká na schválenie moderátorom.

en: Your email address
sk_SK: Vaša e-mailová adresa

en: Your message has been sent!
sk_SK: Váš odkaz bol odoslaný!

en: YourLogo
sk_SK: Vaše logo

en: YourLogo link
sk_SK: Odkaz pre vaše logo

en: YourLogo style
sk_SK: Štýl vášho loga

en: Zoom Level
sk_SK: Zoom level

en: ago
sk_SK: pred

en: and
sk_SK: a

en: as a new user:
sk_SK: ako nový používateľ:

en: assign posts to an existing user:
sk_SK: priradiť príspevky existujúcemu užívateľovi:

en: background color
sk_SK: farba pozadia

en: by
sk_SK: od

en: edit
sk_SK: upraviť

en: enter URL
sk_SK: zadajte adresu URL

en: fast
sk_SK: 0Katamarán

en: fat
sk_SK: tučný

en: following
sk_SK: sledovanie

en: for:
sk_SK: pre:

en: great
sk_SK: báječný

en: here
sk_SK: tu

en: if
sk_SK: ak

en: in
sk_SK: v

en: insert from URL
sk_SK: vložiť z adresy URL

en: installed
sk_SK: nainštalované

en: is available!
sk_SK: je k dispozícii!

en: items
sk_SK: položky

en: large
sk_SK: veľké

en: move left
sk_SK: presunúť doľava

en: no
sk_SK: nie

en: none
sk_SK: žiadne

en: or
sk_SK: alebo

en: or assign posts to an existing user:
sk_SK: alebo priraďte príspevky existujúcemu užívateľovi:

en: or create new user with login name:
sk_SK: alebo vytvorte nového používateľa s prihlasovacím menom:

[ctx: portfolio]
en: Add New
sk_SK: Pridať nový

en: portfolio-item
sk_SK: položka portfólia

en: portfolio_entries
sk_SK: polozky_portfolia

[ctx: post type general name]
en: Portfolio Items
sk_SK: Položky portfólia

[ctx: post type singular name]
en: Portfolio Entry
sk_SK: Položka portfólia

en: replies
sk_SK: komentárov

en: reply
sk_SK: odpovedať

en: required
sk_SK: požadovaný

en: says:
sk_SK: hovorí:

en: search result for:
sk_SK: výsledok vyhľadávania pre:

en: search results for:
sk_SK: výsledkov vyhľadávania pre:

en: sliders per page
sk_SK: posuvníkov na stránku

[ctx: slug]
en: product-category
sk_SK: kategoria-produktu

[ctx: slug]
en: product-tag
sk_SK: znacka-produktu

en: thin
sk_SK: vyčistenie

en: this page
sk_SK: nadchádzajúce

en: use post URL
sk_SK: použiť URL (odkaz) príspevku

en: use post image
sk_SK: použiť obrázok príspevku

en: was added to the cart
sk_SK: bol pridaný do košíka

en: yes
sk_SK: áno
