Enfold 3.1 - en to pl translation catalogue (271 entries)

en: &laquo; All Events
pl: &laquo; Starsze komentarze

en: &laquo; Older Comments
pl: &laquo; Starsze komentarze

en: (Edit)
pl: (Edytuj)

en: A new update for your theme
pl: Nowa aktualizacja dla twojego motywu

en: Accepted formats: .ico, .png, .gif
pl: Akceptowane formaty:  .ico, .png, .gif

en: Accordion
pl: Lista rozwijana

en: Accordion Slider
pl: Slider rozwijany

en: Add
pl: Dodaj

en: Add New Portfolio Entry
pl: Dodaj nowy wpis do portfolio

en: Add a comment form and comments list to the template
pl: Dodaj formularz do komentowania wpisu

en: Add custom css class
pl: Dodaj swoją klasę css

en: Add/Edit Testimonial
pl: Dodaj/usuń opinie klientów

en: Additional Functionality
pl: Dodatkowe opcje

en: Advanced Layerslider
pl: Zaawansowany slider

en: Advanced Layout Editor
pl: Zaawansowany edytor wizualny

en: Advanced Styling
pl: Zaawansowany wygląd

en: All
pl: Wszystko

en: Always double check your spelling.
pl: Sprawdź poprawną pisownię

en: And where do you want to display the Blog?
pl: Gdzie mają być wyświetlane wpisy?

en: Animated Countdown
pl: Animowane odliczanie

en: Animated Numbers
pl: Animowane numery

en: Available Pages
pl: Dostępne strony

en: Avia Layout Builder
pl: Edytor wizualny

en: Background image
pl: Zdjęcie tła

en: Below each Team Member you can add Icons that link to destinations like facebook page, twitter account etc.
pl: Poniżej każdego członka zespołu możesz dodać linki społecznościowe.

en: Blog - Latest News
pl: Ostatnie wpisy na blogu

en: Blog Layout
pl: Wygląd wpisów

en: Blog Posts
pl: Skróty wpisów

en: Button
pl: Przycisk

en: Calendar of Events
pl: Kalendarz wydarzeń

en: Catalogue
pl: Katalog

en: Check out the
pl: Sprawdź

en: Check your spelling.
pl: Sprawdź pisownię.

en: City
pl: Miasto

en: Code Block
pl: Blok kodu

en: Color Section
pl: Sekcja z tłem

en: Colors
pl: Kolory

en: Comment Count
pl: Komantarzy

en: Comments
pl: Komentarze

en: Comments Disabled
pl: Komentarze wyłączone

en: Comments are closed.
pl: Komentarze wyłączone

en: Contact Form
pl: Formularz kontaktowy

en: Content
pl: Zawartość

en: Content Elements
pl: Zawartość

en: Content Slider
pl: Slider z tekstem

en: Country
pl: Państwo

en: Create some progress bars
pl: Tworzy paski postępu

en: Creates a Testimonial Grid
pl: Tworzy siatkę z opiniami

en: Creates a colored button
pl: Tworzy kolorowy przycisk

en: Creates a colored button that stretches across the full width
pl: Tworzy kolorowy przycisk, który rozciąga się na całą szerokość

en: Creates a content block with icon to the left or above
pl: Tworzy ramkę z ikoną po na górze lub po lewej

en: Creates a custom gallery
pl: Tworzy galerię

en: Creates a customizable contact form
pl: Tworzy edytowalny formularz kontaktowy

en: Creates a data or pricing table
pl: Tworzy tabelkę

en: Creates a delimiter/whitespace to separate elements
pl: Tworzy spacje aby oddzielić od siebie elementy

en: Creates a grid of portfolio excerpts
pl: Tworzy siatkę z portfolio.

en: Creates a list with nice icons beside
pl: Tworzy listę z ładnymi ikonami

en: Creates a notification box to inform visitors
pl: Tworzy ramkę powiadamiającą aby informować odwiedzających

en: Creates a notification box with call to action button
pl: Tworzy przycisk call to action

en: Creates a pricing list
pl: Tworzy listę cen

en: Creates a section with unique background image and colors
pl: Tworzy sekcję z unikalnym kolorem lub tłem

en: Creates a simple text block
pl: Tworzy prosty blok tekstowy

en: Creates a single column with 20&percnt; width
pl: Tworzy pojedyńczą kolumnę z szerokością: 20&percnt;

en: Creates a single column with 25&percnt; width
pl: Tworzy pojedyńczą kolumnę z szerokością: 25&percnt;

en: Creates a single column with 33&percnt; width
pl: Tworzy pojedyńczą kolumnę z szerokością: 33&percnt;

en: Creates a single column with 40&percnt; width
pl: Tworzy pojedyńczą kolumnę z szerokością: 40&percnt;

en: Creates a single column with 50&percnt; width
pl: Tworzy pojedyńczą kolumnę z szerokością: 50&percnt;

en: Creates a single column with 60&percnt; width
pl: Tworzy pojedyńczą kolumnę z szerokością: 60&percnt;

en: Creates a single column with 67&percnt; width
pl: Tworzy pojedyńczą kolumnę z szerokością: 67&percnt;

en: Creates a single column with 75&percnt; width
pl: Tworzy pojedyńczą kolumnę z szerokością: 75&percnt;

en: Creates a single column with 80&percnt; width
pl: Tworzy pojedyńczą kolumnę z szerokością: 80&percnt;

en: Creates a single full width column
pl: Tworzy pojedynczą kolumnę na całą szerokość

en: Creates a special Heading
pl: Tworzy nagłówek specjalny

en: Creates a tabbed content area
pl: Tworzy zakładki

en: Creates a text rotator for dynamic headings
pl: Tworzy zmieniający się tekst, dla dynamicznych nagłówków.

en: Creates an invisible inner container with the given dimension in pixels to hold and center your layers.
pl: Tworzy niewidzialną ramkę, która trzyma i wyśrodkowuje warstwy

en: Creates one or more social share buttons
pl: Tworzy jeden lub więcej przycisków portali społecznościowych

en: Creates toggles or accordions
pl: Tworzy rozwijaną listę

en: Day
pl: dzień

en: Days
pl: dni

en: Default Editor
pl: Domyślny edytor

en: Default Order
pl: domyślnie

en: Delete
pl: Usuń

en: Demo Import
pl: Importuj demo

en: Display
pl: Wyświetlaj

en: Display a Grid of Product Entries
pl: Wyświetla siatkę produktów

en: Display a List of Product Entries
pl: Wyświetla listę produktów

en: Display a content slider element
pl: Wyświetl slider z tekstem

en: Display a sub menu
pl: Wyświetla dodatkowe poziome menu

en: Display a team members image with additional information
pl: Wyświetla członków zespołu z dodatkowymi informacjami

en: Display an animated Number with subtitle
pl: Wyświetla animowany numer z pod tytułem

en: Display an countdown to a specific date
pl: Wyświetl odliczanie do określonej daty

en: Display an icon with optional hover effect
pl: Wyświetl ikonę w opcjonalnym efektem po najechaniu.

en: Display blog posts
pl: Wyświetlaj posty z bloga

en: Display entries in a magazine like fashion
pl: Wpisy w układzie magazynu

en: Display one of the themes widget areas
pl: Stwórz miejsce na widżet

en: Displays Posts from your Blog
pl: Wyświetla posty z twojego bloga

en: Do you want to display blog posts?
pl: Czy chcesz wyświetlać posty z bloga?

en: Easy Slider
pl: Prosty slider

en: Edit Table
pl: Edytuj tabelkę

en: Edit Testimonial
pl: Edytuj opinie klientów

en: Enable this option to force the slider to become full-width, even if your theme does not support such layout.
pl: Włącz tą opcję aby przeskalować slider do pełnej szerokości, nawet gdy twój Motyw nie obsługuje takiej szerokości.

en: Enter some content for Promo Box
pl: Wprowadź tekst do ramki promującej

en: Entries by
pl: Wprowadzone przez

en: Error 404 - page not found
pl: Błąd 404 strona nie znaleziona

en: Event Navigation
pl: Nawigacja wydarzenia

en: Events
pl: Wydarzenia

en: Favicon
pl: Favikona

en: Feel like browsing some posts instead?
pl: Zobacz inne wpisy

en: Fonts
pl: Czcionki

en: Footer
pl: Stopka

en: For best search results, mind the following suggestions:
pl: Aby otrzymać lepsze wyniki wyszukiwania, skorzystaj z poniższych sugestii

en: Front Page
pl: Strona główna

en: Frontpage Settings
pl: Ustawienia strony głównej

en: Full-width
pl: Pełna szerokość

en: Fullscreen Slider
pl: Slider pełnoekranowy

en: Fullwidth Button
pl: Przycisk na całą szerokość

en: Fullwidth Easy Slider
pl: Prosty slider na całą szerokość

en: Fullwidth Separator
pl: Oddzielacz na całą szerokość

en: Fullwidth Sub Menu
pl: Dodatkowe poziome menu

en: Gallery
pl: Galeria

en: General Layout
pl: Generalny układ

en: General Styling
pl: Wygląd

en: Google Map
pl: Mapa google

en: Google fonts
pl: Czcionki Google

en: Grid Row
pl: Siatka

en: Header
pl: Nagłówek

en: Heading Font
pl: Czcionka nagłówka

en: Headline Rotator
pl: Rotator

en: Hour
pl: godzina

en: Hours
pl: godzin(y)

en: Icon
pl: Ikona

en: Icon Box
pl: Ramka z ikoną

en: Icon List
pl: Lista z ikonami

en: If you are not happy with the results below please do another search
pl: Jeśli nie znalazłem potrzebnych informacji, wpisz poniżej bardziej szczegółowe zapytanie

en: Image
pl: Zdjęcie

en: Image with Hotspots
pl: Zdjęcie ze znacznikami

en: Import demo files
pl: Importuj pliki demo

en: Layout Elements
pl: Układ

en: Leave a Reply
pl: Dodaj komentarz

en: Load Template
pl: Wczytaj szablon

en: Load more
pl: Wczytaj kolejne

en: Loading
pl: Trwa wczytywanie

en: Logo Dimension: 340px * 156px (if your logo is larger you might need to change the Header size in your
pl: Wymiar loga: 340px * 156px (Jeżeli twoje logo jest większe, możliwe że będziesz musiał zwiększyć nagłówek)

en: Magazine
pl: Slider z wpisami

en: Masonry
pl: Galeria masonry

en: Masonry Gallery
pl: Galeria masonry

en: Max-width
pl: Maksymalna szerokość

en: Media Elements
pl: Multimedia

en: Minute
pl: minuta

en: Minutes
pl: minut(y)

en: Monthly
pl: Miesięcznie

en: Move
pl: Przenieś

en: New Search
pl: Nowe wyszukiwanie

en: Newer Comments &raquo;
pl: Nowsze komentarze &raquo;

en: No Blog Posts found
pl: Nie znaleziono postów na blogu

en: No Events Found
pl: Nic nie znaleziono

en: No Templates saved yet
pl: Nie zapisano jeszcze żadnych szablonów

en: Nothing Found
pl: Upps! Wygląda na to, że nic nie znaleźliśmy:-)

en: Notification
pl: Powiadomienie

en: Page
pl: Strona

en: Page %d of %d
pl: Strona %d z %d

en: Page Preloading
pl: Wstępne ładowanie strony

en: Pages:
pl: Strony:

en: Partner/Logo Element
pl: Loga partnerów

en: Plugin Additions
pl: Zwartość dodatkowa

en: Popular
pl: Popularne

en: Portfolio Grid
pl: Siatka z portfolio

en: Post Slider
pl: Slider z postami

en: Price
pl: cena

en: Product Grid
pl: Siatka z produktami

en: Product List
pl: Lista produktów

en: Products per page
pl: ofert na stronie

en: Profile for User:
pl: Profil użytkownika:

en: Progress Bars
pl: Paski postępu

en: Promo Box
pl: Ramka CTA

en: Promo Box Button
pl: Przycisk promujący

en: Read more
pl: Czytaj dalej

en: Recent
pl: Ostatnie

en: Related Products
pl: Podobne produkty

en: Responsive
pl: Responsywny

en: Responsive mode provides optimal viewing experience across a wide range of devices (from desktop to mobile) by adapting and scaling your sliders for the viewing environment.
pl: Tryb responsywny wprowadza optypmalną wielkość na większości urządzeń. Poprzez skalowanie dostosowane do wielkości ekranu.

en: Responsive under
pl: Responsywny poniżej

en: Save
pl: Zapisz

en: Save Entry as Template
pl: Zapisz jako szablon

en: Save changes
pl: Zapisz zmiany

en: Search
pl: Szukaj

en: Search results for &quot;%1$s&quot;
pl: Wyników wyszukiwania dla frazy &quot;%1$s&quot;

en: Search results for:
pl: Wyniki wyszukiwania dla:

en: Seconds
pl: sekund(y)

en: Select
pl: Wybierz

en: Select a page
pl: Wybierz stornę

en: Select an existing or upload a new background image
pl: Wybierz tło lub wrzuć nowe

en: Select which page to display as your Blog Page. If left blank no blog will be displayed
pl: Wybierz jaka strona ma być wyświetlana jako blog. Jeżeli zostanie puste blog nie będzie wyświetlany,

en: Select which page to display on your Frontpage. If left blank the Blog will be displayed
pl: Wybierz, która strona ma być wyświetlana jako główna. Jeżeli zostanie puste, będzie to blog.

en: Send us mail
pl: Wyślij nam wiadomość!

en: Sending
pl: Trwa wysyłanie...

en: Separator / Whitespace
pl: Oddzielacz / Spacja

en: Share by Mail
pl: Wyślij e-mail

en: Share on
pl: Udostępnij

en: Share on Google+
pl: Udostępnij na Google+

en: Share this entry
pl: Doceń i poleć nas

en: Shop Options
pl: Ustawienia sklepu

en: Short Separator
pl: Krótki oddzielacz

en: Show Details
pl: Szczegóły

en: Sidebar Setting
pl: Ustawienie panelu bocznego

en: Sidebar Settings
pl: Ustawienia panelu bocznego

en: Slider height
pl: Wysokość slidera

en: Slider width
pl: Szerokość slidera

en: Social Profiles
pl: Portale społecznosciowe

en: Social Share Buttons
pl: Przyciski udostępniania

en: Sorry, no posts matched your criteria. Please try another search
pl: Przykro nam, ale nic nie zostało znalezione

en: Sorry, the post you are looking for is not available. Maybe you want to perform a search?
pl: Może skorzystasz z wyszukiwarki?

en: Sort alphabetically
pl: alfabetycznie

en: Sort by
pl: Wyświetlaj

en: Sort by most recent
pl: ostatnio dodane

en: Sort by popularity
pl: popularność

en: Sort by price
pl: cena

en: Special Heading
pl: Nagłówek specjalny

en: Specify a favicon for your site.
pl: Wybierz favikonę dla twojej strony

en: Street address
pl: Wybierz adres

en: Table
pl: Tabelka

en: Table Options
pl: Opcje tabelki

en: Tabs
pl: Zakładki

en: Tags
pl: Tagi

en: Tags:
pl: Tagi:

en: Team Member
pl: Członek zespołu

en: Team Member Description
pl: Opis

en: Team Member Image
pl: Zdjęcie

en: Team Member Job title
pl: Stanowisko

en: Team Member Name
pl: Imię

en: Templates
pl: Szablony

en: Testimonials
pl: Opinie klientów

en: Text Block
pl: Blok tekstowy

en: Thank you for your Message!
pl: Dziękujemy za wiadomość!

en: The 20 latest Blog Posts
pl: Ostatnie 20 postów na blogu

en: The 8 latest Portfolio Entries
pl: Ostatnich 8 wpisów w portfolio

en: The height of the slider in pixels.
pl: Wyskość slidera w pikselach.

en: The maximum width your slider can take in pixels when responsive mode is enabled.
pl: Maksymalna szerokość twojego slidera w pikselach, podczas gdy tryb responsywny jest włączony.

en: The width of the slider in pixels. Accepts percents, but is only recommended for full-width layout.
pl: Szerokość slidera w pikselach. Szerokość można wpisać również w procentach, lecz jest to dla slidera na całą szerokość.

en: Theme Options
pl: Ustawienia

en: This post is password protected. Enter the password to view any comments.
pl: Ten post jest chroniony. Wpisz hasło aby zobaczyć komentarze.

en: Try similar keywords, for example: tablet instead of laptop.
pl: Przetestuj zbliżone frazy

en: Try using more than one keyword.
pl: Wpisz zapytanie, składające się z kilku wyrazów

en: Upload Video
pl: Wrzuć film

en: Upload a logo image, or enter the URL or ID of an image if its already uploaded. The themes default logo gets applied if the input field is left blank
pl: Wrzuć logo, wpisz URL lub ID zdjęcia, które jest już na serwerze.

en: Upload custom image
pl: Wrzuć zdjęcie

en: Use Image as Favicon
pl: Użyj zdjęcia jako favikona

en: Video
pl: Wideo

en: Want to join the discussion?
pl: Chcesz się przyłączyć do dyskusji?

en: Week
pl: tydzień

en: Weeks
pl: tygodni

en: Widget Area
pl: Miejsce na widżet

en: You are here:
pl: Jesteś tutaj:

en: You might also like
pl: Artykuły, które również mogą się Tobie spodobać

en: Your Message:
pl: Treść wiadomości:

en: Your comment is awaiting moderation.
pl: Komentarz oczekuje na moderację

en: Your message has been sent!
pl: Dziękujemy! Wiadomość została właśnie wysłana.

en: Your settings were successfully saved.
pl: Twoje ustawienia zostały pomyślnie zapisane.

en: available add-ons
pl: Dostępne wtyczki

en: by
pl: Autor

en: favicon
pl: favikona

en: in
pl: w

en: left sidebar
pl: Lewy panel boczny

en: no sidebar
pl: Brak panelu bocznego

[ctx: post type general name]
en: Portfolio Items
pl: Portfolio

[ctx: post type singular name]
en: Portfolio Entry
pl: Portfolia

en: replies
pl: komentarzy:

en: reply
pl: komentuj

en: right sidebar
pl: Prawy panel boczny

en: search results for:
pl: Wyniki wyszukiwania dla:
